Atsiliepimai apie Gigant

 • Gabrielius
  Po 40 metų pastebėjau, kad nebeduodu lovos. Manau, kad tai iš dalies yra dėl to, kad esu nepatenkinta varpos dydžiu ir kompleksu. Internete radau „Gigant“ gelį. Aš užsisakiau jį svetainėje. Aš tiesiog norėjau atkurti erekciją, bet man taip pat pavyko padidinti varpą. Pirmąją dieną erekcija normalizavosi, o po savaitės matavau 2 cm padidėjimą.
  Gigant
 • Viltė
  Mes su vyru susituokę 10 metų. Jam 50 metų. Neseniai jis pradėjo praeiti seksu, o jo orumo dydis manęs tikrai netenkino. Aš nusprendžiau užsisakyti „Gigant“ gelį internete oficialioje gamintojo svetainėje. Aš pats sumokėjau, pristatymas atėjo į paštą. Gelis tikrai padėjo. Mano vyras naudojo savaitę, varpa tapo didesnė ir sunkesnė.
  Gigant
 • Matas
  Neturėjau labai didelės varpos - 16 centimetrų, ir pastebėjau, kad to ne visai pakanka mano merginai. Dėl to man prasidėjo kompleksai ir, be to, atsirado problemų dėl erekcijos. Gydytoja rekomendavo Gigant gelį, užsisakiau internetu. Po 2–3 dienų erekcija grįžo ir po savaitės pastebėjau, kad mano draugas pridėjo bent centimetro ilgio!
  Gigant
 • Viltė
  5 metus draugauju su vaikinu. Jo varpa nėra labai didelė, todėl prasidėjo ir libido problemos. Paaiškėjo, kad dėl streso darbe vaikinas visiškai prarado erekciją. Mes nuėjome pas gydytoją, jis rekomendavo Gigant gelį. Užsakėme gamintojo svetainėje ir pradėjome naudoti. Po 4 dienų vaikino varpa padidėjo ir atsirado erekcija.
  Gigant
 • Gabija
  Aš visada buvau drovus dėl sekso dėl mažos varpos ir galų gale, aš turėjau problemų dėl potencijos. Mano draugai man patarė „Gigant“ gelį varpos augimui ir stiprumui. Aš jį užsisakiau oficialioje gamintojo svetainėje. Po poros dienų erekcija pagerėjo, o po savaitės atsirado gera premija - varpa tapo storesnė ir ilgesnė.
  Gigant
Vartotojo reitingas Gigant
4.7
23