Naudojimo patirtis Gigant

Henry, Budapeštas, „Gigant Gel Experience“ patirtis

produkto nuotrauka, taikymo patirtis

Gigantas atkreipė dėmesį į savo natūralią sudėtį: argininas, sraigių aliejus, guarana, cinkas. Visi šie komponentai užtikrina saugų ir efektyvų rezultatą.

Vyrai, kurie dažnai susiduria su sekso problemomis, prieš pirkdami gelį nori rasti išsamią informaciją apie gelio veiksmingumą ir šalutinį poveikį. Jie pabrėžia, kad „Gigant“ varpos plėtros gelis turi daug teigiamų savybių:

Puikiai toleruojamas vartotojų, nes jo sudėtis yra visiškai natūrali. Tai puikiai dera su alkoholiniais gėrimais. Pirmieji rezultatai matomi jau trečią naudojimo dieną. Įrankis iš tikrųjų yra aktyvus.

Nuo vaikystės turiu vidutinį penio dydį. Žmona dažnai juokauja apie mane, kad turiu mažylį, dažnai pykdavausi ir įsižeidžiau, bet to neparodžiau. Vieną dieną grįžau namo ir prisijungiau prie interneto. Svetainėje pamačiau stebuklingą kremą „Gigant“. Gamintojas garantavo efektyvų varpos padidėjimą be operacijos. Netikėjau, kad tai egzistuoja, nes maniau, kad nerealu padidinti varpą be operacijos. Bet vis dėlto nusprendžiau jį nusipirkti, staiga viskas susitvarkys, ir žmona nustos juokauti iš manęs.

„Gigant“ įsigijimas

Nuėjau į oficialią gamintojo svetainę, perskaičiau daug teigiamų atsiliepimų. Aš užpildžiau anketą ir užsisakiau gelį. Po skambučio vadybininkas man paskambino, patvirtino užsakymą, pasakė, kad pristatymas į mano skyriaus paštą bus po poros dienų. Gelis atėjo laiku.

Produkto apžvalga ir gelio rezultatai

Patirtis su Henrio geliu iš Budapešto

Pridedamoje anotacijoje išsamiai aprašyta, kaip naudoti įrankį. Aš pradėjau naudoti gelį vadovaudamasis instrukcijomis. Po savaitės paraiškos likau patenkinta. Jau antrą savaitę varpa padidėjo 4 cm. Trečią savaitę ji padidėjo 1 cm. Po to aš nusprendžiau nustoti jį naudoti ir mėgautis seksu su savo mylima moterimi. Rezultatas yra teigiamas: intymumo kokybė yra aukščiausio lygio, o mano žmona nustojo juokauti iš manęs ir pradėjo prašyti daugiau.

Užtepus, gelis šiek tiek atvėsina, o tai sukelia papildomą dirginimą ir sustiprina erekciją. Tas pats šaltumas šiek tiek sumažina jautrumą, prisidėdamas prie sekso trukmės pailgėjimo. Esu patenkinta rezultatu, o mano žmona dvigubai laiminga.