Mitas ar realybė - ar galite padidinti savo varpą soda? Visa tiesa apie kelią

kaip padidinti varpą soda

Vyro orumo didinimo klausimas kelia nerimą daugybei stipriosios žmonijos pusės atstovų.

Kai kuriuos jis graužia tiek, kad žmogus yra pasirengęs tiesiogine prasme viskuo, tikėdamasis pasiekti teigiamų rezultatų.

Tačiau tuo pačiu metu nedaug vyrų sutinka kreiptis į chirurgą ir naudoti „stebuklingus" kremus, tepalus, tabletes.

Jie taip pat naudojasi alternatyvios medicinos receptais.

Vienas iš tokių būdų yra varpos padidinimas soda.

Kiek realu vyrui padidinti varpą soda?

Kreipiantis į tradicinės medicinos receptus, svarbu suprasti, kiek jie veiksmingi ir kokias grėsmes kelia sveikatai. Soda daugelį traukia savo prieinamumu ir receptų pigumu, tačiau kiek ji gali padėti padidinti brangiausius vyro organus?

matuojant varpos dydį

Šia tema yra nemažai prieštaravimų: reklamos kompanijos, skirtos ilgintuvams ar kitiems varpos padidinimo prietaisams, rėkia, kad soda neturi nieko bendro su varpos augimu, o kai kurios netgi skatina mintį, kad soda yra šarmas, neutralizuojantis rūgštis ir vidaus naudojimas yra netgi pavojingas žmonėms, nes tai gali sukelti virškinimo sistemos sutrikimus.

Bet jei įtrauksite logišką logiką, tada lengvai suprasite, kad rūgštyje skrandyje yra tokia didelė koncentracija, kad lengvas sodos tirpalas nepakenks.

Atkreipdami dėmesį į šiuolaikinį gyvenimo ritmą, galite pastebėti, kad daugelio žmonių rūgščių ir šarmų pusiausvyros sistema yra labai įtempta, ypač kenčia vyrai, nes jie nuolat turi būti formos, saugoti ir aprūpinti savo šeimas. Ir jei moteris vis dar nėra patenkinta vyru lovoje, tai labai paveikia vyro pasitikėjimą savimi, o tai trukdo normaliam jo gyvenimui ir nuolatiniam augimui.

Sodos tirpalo naudojimas gali žymiai sumažinti emocinį stresą, išvalyti kraują ir visą žmogaus kūną, o tai labai sustiprins kūną ir suteiks daugiau galimybių padidinti varpą be operacijos.

Norint, kad varpos nebepakaktų į vidų geriant soda, produktas gana gerai padeda kashitsa pavidalu, kurį reikia švelniai įtrinti į organą.

Reguliarus tokio „šveitimo" naudojimas kelis mėnesius padeda organą padidinti keliais centimetrais.

Rezultatas pasirodys ne iš karto, reikia kantrybės. Rezultatams įtvirtinti patartina naudoti specialias žoleles ir kitus būdus, kaip padidinti varpą namuose:

  • be tepalų;
  • be nieko.

Kaip tai veikia varpos augimą?

matavimo juosta varpos matavimui po padidinimo soda

Klausimas yra sudėtingas ir dviprasmiškas: viena vertus, produkte nėra hormonų ar kitų komponentų, kurie skatintų bet kurios kūno dalies augimą, kita vertus, tai skatina vandens molekulių aktyvavimąsi organizme, kurie pagreitina biosintezės procesus organizme, pašalina toksinus ir pagerina kraujo pernešamumą.

Jei kraujyje yra kenksmingų priemaišų, sutrinka jo tekėjimas ir susijaudinimo metu vyrui gali būti bloga erekcija.

Kai vyras pasiekia maksimalią erekciją, atrodo, kad varpa padidėjo. Ir tai iš tikrųjų tiesa - varpa padidėja maždaug 3–5 mm. Sumažėjus susijaudinimui, organas grįžta į įprastą dydį, tačiau kuo didesnė kraujotaka, tuo labiau pastebimas varpos dydžio padidėjimas.

Lytinio akto metu varpa yra susijaudinusi, o kuo stipresnė erekcija, tuo daugiau malonumo suteiks partnerė, nes ji daug geriau jaus varpą. Tačiau tai yra pirmoji priežastis, verčianti vyrą galvoti apie jo orumo didinimą.

Išvada

100% užtikrintai pasakyti, kad soda išties padidina varpą, yra neprotinga. Nors soda teigiamai veikia potenciją ir visą kūną.

Liaudies varpos padidinimo metodų naudojimas nepakenks asmeniui, bet, priešingai, netgi bus naudingas. Ir jei vyras nusprendė nustebinti savo partnerį lovoje, tiesiog būtina išgerti šarminio tirpalo kursą - net jei varpa nepadidės, potencija bus normali.