Ar soda gali padėti didinant varpą?

kepimo soda varpos padidinimui

Kiekvieno iš mūsų virtuvės spintelėse yra vienas paprastas ir slaptas ingredientas - soda. Ji turi daug naudingų savybių - ji praturtina kepinius, ištrina riebias dėmes . . . ir teigiamai veikia vyrų sveikatą! Daugelis žmonių taip mano.

Žinoma, soda yra pigiausias (po mankštos) būdas padidinti varpą. Tai reiškia, kad jis yra vienas iš prieinamiausių. Jis naudojamas kaip medžiaga, kuri skystina kraują, greitai prasiskverbia į audinius. Šiandien mes patikrinsime, ar tai tiesa, ar fikcija. Ir mes išsiaiškinsime, kaip soda veikia varpą.

Svarbu!Kepama soda gali rimtai pakenkti varpai, sukelti dirginimą ir nudegimus. Todėl elkitės atsargiai, mažomis dozėmis. Nenaudokite jo tvarkingai ant varpos galvos. Tai padės išvengti traumų.

Soda padėklai

Vyrai gali daryti sodos vonias. Vieną arbatinį šaukštelį baltų miltelių reikia atskiesti vienoje stiklinėje šilto vandens. Paimkite tokią vonią su viena kūno dalimi 15 minučių. Geriausia valandą prieš lytinį aktą. Dėl to jūs galite ne tik padidinti varpos ilgį, bet ir padidinti jo elastingumą.

soda vonia varpos padidinimui

Sodos šveitiklis

Pirmiausia falą sudrėkinkite vandeniu. Tada švelniai masažuodami patrinkite nedidelį kiekį druskos ant varpos. Tai užtikrins kraujo tekėjimą ir sustiprins jūsų erekciją.

Svarbu!Varpos oda yra labai jautri - ją lengva sugadinti. Todėl labai atsargiai atlikite manipuliacijas. Jei pastebite skausmą, kepimo sodą nedelsdami nuplaukite vandeniu.

Suspaudžia soda

Kitas būdas, kuris nereikalaus daug laiko ir pastangų, yra kompresai. Jiems, be soda, reikės minkšto ir lengvo audinio. Pavyzdžiui, marlė ar tvarstis. Kepimo soda ištepkite audiniu, sulenkite keliais sluoksniais, 15-20 minučių tepkite ant varpos. Nebe!

Sodos tepalas

Tai galima padaryti tiek ant vandens, tiek ant medaus. Principas paprastas: soda imama reikiamu kiekiu, į ją palaipsniui įpilama vandens. Jums reikia kruopštaus nuoseklumo.

sodos tepalas varpos padidinimui

Norėdami pagaminti tepalą su medumi, turite sumaišyti 25 gramus soda ir 1 šaukštą saldaus skanėsto. Kitaip tariant, ištirpinkite sodą meduje.

Paruoštas mišinys įtrinamas į varpą.

Nepamirškite apie saugumą

  1. Kepama soda gali sukelti alergiją ir traumas. Todėl pirmiausia išbandykite nedidelį jo kiekį ant odos.
  2. Kiekvienu atveju patikrinkite geriamosios sodos galiojimo laiką.
  3. Geriau pasirinkti kitus varpos padidinimo metodus, jei turite sausą odą ar padidėjusį jautrumą. Naudojant soda, gali kilti nepatogumų.
  4. Negalite vartoti soda, jei turite alergiją, varpos žaizdas ir bėrimus.
  5. Stenkitės nepadauginti. Dažnas varpos ir sodos kontaktas gali tik pabloginti situaciją.
  6. Nenaudokite soda metodo diabetikams. Tai daro įtaką cukraus kiekiui kraujyje net ir nedideliais kiekiais.
soda padidinti varpos dydį

Paprastas metodas yra kupinas daugybės spąstų. Jūs netgi negalite žinoti apie gaminio keliamą pavojų ir rimtai gadinti savo sveikatą. Kadangi instrukcijos nėra pritvirtintos prie pažįstamos raudonos pakuotės (juo labiau, kaip ją naudoti varpos padidinimui), todėl, siekdami centimetrų, neleiskite aistringam norui pakenkti savo sveikatai.