Varpos padidinimo operacijos atlikimas ir kaina

Chirurginis varpos padidėjimas

Retai galima rasti vyrą, kuris negalvoja apie varpos padidinimą. Šią idėją aplanko daugelis stipriosios lyties atstovų. Tačiau operacija tikrai siejama su tam tikra rizika. Kiek tokios manipuliacijos yra veiksmingos ir kokiose situacijose negalima apsieiti be gydytojo pagalbos?

Indikacijos

Vyriškumo padidėjimo operacija užtrunka tam tikrą laiką ir atliekama taikant bendrą anesteziją. Natūralu, kad anestezijos naudojimas ir pati operacija yra rizika, su kuria sutiks ne kiekvienas vyras.

Bet jei organo ilgio ir pločio parametrai kategoriškai netinka stipriosios lyties atstovui, turite kreiptis į gydymo įstaigą.

Klinika, technika, kaina ir kiti parametrai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau leidimą operacijai žmogus gali gauti tik turėdamas įrodymų.

Chirurginis varpos padidėjimas atliekamas:

 1. Jei pacientas pageidauja.
 2. Su mikroskopiniu vyriškumo parametru.
 3. Jei turite rimtų problemų dėl potencijos.
 4. Organizme yra endokrininių ir hormoninių sutrikimų, kurie nulėmė pagrindinio vyro organo disbalansą ir nepakankamą išsivystymą.
 5. Yra su amžiumi susijusių pokyčių, dėl kurių varpa gerokai sumažėjo.

Patartina kreiptis į medicinos centrą, jei varpa sumažėjo dėl trauminių ar kitų sužalojimų.Tai yra, norint gauti leidimą, būtina kreiptis į andrologą, pareikšti norą, atlikti organo matavimus, įrodyti, kad jo parametrai neleidžia visiškai lytiškai santykiauti ir atlikti daugybę papildomų tyrimų.

Varpos padidinimo operacija

Operacija turi daugybę kontraindikacijų, bendroji nejautra neatliekama esant sunkioms širdies ir smegenų, kepenų ir inkstų kraujagyslių ligoms. Dėl šios priežasties, prieš gaudami sutikimą, turėsite apsilankyti:

 1. Terapeutas.
 2. Endokrinologas.
 3. Psichologas.
 4. Urologas.
 5. Andrologas.

Varpos ilginimas atliekamas keliais būdais, jei visi tyrimai yra normalūs, belieka įvertinti rezultatą (naudojant vaizdo įrašą ir nuotraukas) ir iš naujo konsultuotis su chirurgu, kuris atliks operaciją.

Korekcijos metodai

Chirurginis varpos korekcijos metodas yra bendra sąvoka, apimanti įvairius operacijų, skirtų padidinti vyro organą, atlikimo metodus.

Varpos ilgį ir plotį galite padidinti šiais būdais:

 • Chirurgiškai. Leidžia pasiekti aukštų rezultatų. Tai laikoma efektyviausiu metodu ir leidžia padidinti orumą dydžiu 5 cm ar daugiau.
 • Nechirurginiu būdu. Varpą galima prailginti prailgintuvu. Bet tokia terapija nėra labai efektyvi. Metodas yra gana prieštaringas dėl našumo. Be to, dėvėdami prietaisą, galite padidinti varpą tik ilgai naudodami.
 • Kombinuotas. Ši sąvoka reiškia chirurginių procedūrų atlikimą (paprasta technika) ir ilgintuvo dėvėjimą sveikimo laikotarpiu. Šis poveikio metodas turi daug privalumų: trumpas sveikimo laikotarpis, maža komplikacijų tikimybė ir paprastas vartojimo būdas. Tačiau yra vienas trūkumas - rezultatas neišskiriamas aukštais rodikliais.

Ligamentotomija

Ligamentotomija yra vyro varpos padidinimo operacija, organas yra veikiamas tam tikro efekto, kuris leidžia vizualiai padaryti jį didesnį, nesiimant rimtų intervencijų.

Operacija atliekama su raiščių, turinčių tam tikrą matymą po oda, išpjaustymu. Po procedūros varpos dydis žymiai padidėja.

Ligamentotomija turi keletą privalumų:

 1. Procedūros trukmė yra nuo 30 iki 50 minučių.
 2. Atkūrimo laikotarpis trunka ne ilgiau kaip 2 savaites.
 3. Komplikacijų atsiradimo tikimybė yra sumažinta iki minimumo.
 4. Po 2 dienų pacientas išrašomas.

Nepaisant to, kad gydytojas padaro kelis didelius pjūvius, baigus operaciją kapšelyje lieka nedidelis randas. Pasveikimas trunka kelias savaites, o nepageidaujamų pasekmių atsiradimo tikimybė praktiškai nulis. Jei laikysitės gydytojo rekomendacijų ir reguliariai nešiojate ilgintuvą, galite pasiekti gerų rezultatų.

Varpos prailgintojas

Šis metodas turi palyginti mažą kainą, kaina tiesiogiai priklauso nuo vietos.

Falloprotezavimas

Jei falo pločio ir ilgio padidėjimas yra gyvybiškai svarbus, tuomet prasminga galvoti apie kiaušintakio atlikimą. Ši procedūra apima implanto įdėjimą, kuris vizualiai mažai skiriasi nuo tikro lytinio organo. Vyrams, turintiems mikroskopinę varpą, tokia operacija leis visiškai lytiškai santykiauti su moterimis.

Falloprotezavimas atliekamas keliais būdais. Ši plastinė operacija pareikalaus iš gydytojo tam tikrų įgūdžių, o iš paciento - kantrybės ir visų rekomendacijų laikymosi sveikimo laikotarpiu.Į procedūros kainą taip pat turėtų būti įskaičiuota implanto kaina, ji yra didelė.

Lipofilling

Lipofilling - šia procedūra siekiama padidinti varpos plotį. Iš paciento pilvo sienos paimti riebalai pumpuojami tiesiai į bagažinę. Lipofill pildymas nėra ypač sunkus. Tačiau yra keletas niuansų:

 • daugiau orumo tampa tik pločiu;
 • poveikis išlieka trumpą laiką.

Tai yra, paciento riebalinis audinys veikia kaip implantas, laikui bėgant riebalai absorbuojami, dėl šios priežasties intervenciją reikia pakartoti po tam tikro laiko.

Tačiau lipofillavimas leidžia sumažinti svetimkūnio atmetimo tikimybę ir sumažinti riziką susirgti nepageidaujamomis (pavojingomis paciento gyvybei ir sveikatai) komplikacijomis.

Rezultatą galite įvertinti prieš ir po konsultuodamiesi su andrologu, jei vyras viskuo patenkintas, tada paskiriama chirurginės operacijos diena, jie pateikia reikiamas rekomendacijas: ką daryti prieš ir po.

Vyras padidino varpos dydį operacijos pagalba

Mikro chirurginė raumenų transplantacija

Kai siejamas potencijos padidėjimas ir lytinio organo dydžio padidėjimas, atliekama mikrochirurginė raumenų transplantacija. Tai apima implanto įdėjimą ir sudėtingų chirurginių procedūrų atlikimą. Prieš sutikdami atlikti chirurginę raumenų transplantaciją, turėtumėte pasverti „už" ir „prieš", perskaityti apžvalgas ir papildomą informaciją bei atlikti daugybę diagnostinių tyrimų.

Kaip atliekama operacija:

 • reprodukcinio organo audinio iškirpimas;
 • implantas apgaubtas raumenimis;
 • atlikti papildomas audinių manipuliacijas ir susiuvimą.

Po paskutinių siūlių pacientui paliekama atsigauti po anestezijos. Tada atliekamas būtinas siūlių gydymas, vyras dar 2-3 savaites paliekamas ligoninėje.

Ši procedūra turi keletą trūkumų:

 1. Turi ilgą atsigavimo laikotarpį.
 2. Pacientai sunkiai toleruoja.
 3. Tai gana brangu.
 4. Komplikacijų atsiradimo tikimybė yra didelė.

Sveikimo laikotarpio trukmė svyruoja nuo 3 iki 5 savaičių, per tą laiką turėsite visiškai atsisakyti seksualinio kontakto su moterimis. Laikykitės kirkšnies srities higienos, apdorokite siūles, darykite tvarsčius klinikoje ar ligoninėje.

Mikro chirurginė raumenų transplantacija

Kainos klausimas

Kiek kainuoja varpos plėtros plastinė chirurgija? Tai vienas iš dažniausiai stipriosios lyties atstovų užduodamų klausimų. Kaina skiriasi nevienodai.

Kas lemia kainą:

 1. Iš klinikos ir specialistų kvalifikacijos.
 2. Gyvenamosios vietos miestas.
 3. Vykdymo būdai ir sudėtingumas.

Periferijoje chirurginių procedūrų kaina yra daug mažesnė, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į specialisto kvalifikaciją ir grįžtamąjį ryšį apie jo darbą.

Procedūros technika turi įtakos procedūros kainai. Dėl šios priežasties, prieš kreipdamiesi į kliniką ar kitą gydymo įstaigą, turite įvertinti savo finansines galimybes. Kainas vargu ar galima pavadinti demokratinėmis ar priimtinomis.