Kokie yra vakuuminio varpos siurblio naudojimo rezultatai

Šiuolaikiniame pasaulyje labai iškilo klausimas dėl vyrų lytinių organų dydžio, kaip jį padidinti ilgiu ir pločiu, kaip prailginti lytinį aktą ir pasiekti stiprią erekciją, kaip būti pasitikinčiu sekso partneriu be nesėkmių ir su ilgu procesu. Viena iš efektyviausių priemonių yra vakuuminis siurblys. Kokių rezultatų galima pasiekti naudojant šį įrenginį ir kaip teisingai naudoti siurblį, yra pagrindiniai klausimai, į kuriuos reikia atsakyti. Apsvarstykime išsamiai.

Iš ko susideda vakuuminis varpos siurblys?

Svarbu žinoti, kad siurblys yra ne tik penio augimo priemonė, bet ir seksualinės galios stiprintuvas. Todėl vis tiek rekomenduojame naudoti šį siurblį falui. Iš kokių dalių susideda vakuuminis siurblys, skirtas vyriškam orumui:

 1. Lemputė yra atraminė viso mechanizmo dalis, yra siurblio, kuriame dedama varpa, pagrindas.
 2. Sandarinimo dalis yra guminis dugnas su kairiąja anga varpos tvirtinimui.
 3. Guminis vamzdis - įtaisas, skirtas visiškai pumpuoti orą iš cilindrinės kolbos.
 4. Stūmoklio įtaisas - kaip tonometre kraujospūdžiui keisti. Naudojamas vakuuminei aplinkai sukurti.
Varpos vakuuminis siurblys

Visos detalės yra tarpusavyje susijusios ir teisingas jų naudojimas, atsižvelgiant į naudojimo instrukcijas, duoda teigiamų rezultatų, kurie pasiekiami ne 2-3 kartus, o per kelias savaites ar net mėnesius.

Vakuuminių siurblių tipai, skirti padidinti stiprumą ir varpos dydį

Skirkite siurblių tipą: vandens vakuumą ir orą. Apsvarstykite kiekvieną iš jų išsamiai.

Vandens vakuuminio siurblio veikimo varpos taisyklės

 1. Išsamiai patikrinkite sandarinimo žiedą, suapvalintą iš visų pusių. Spaustuką reikia užpilti ant jūsų kapšelio, kad šioje srityje būtų kuo mažiau streso.
 2. Prieš pradedant pumpuoti oro mases, kolba labai sklandžiai ir tolygiai uždedama ant varpos tūrio, nepamirštant palaikyti kiaušinių. Šios manipuliacijos suteikia saugią ir patogią varpos padidinimo procedūrą.
 3. Sukurkite laipsniškus judesius, kad gautumėte vakuumo aplinką. Kitas žingsnis, naudojant tam tikrą vožtuvą, kuris yra pritvirtintas ant prietaiso viršaus, pašalina skysčio perteklių. Dažnai atsitinka taip, kad stūmoklis turi būti priveržiamas bent 7-8 kartus, kad visas vandens tiekimas būtų izoliuotas.
 4. Visiškai ištuštinę skysčio, galite atsipalaiduoti ir pailsėti 5 minutes. Jei jaučiate, kad vakuumas atsipalaidavo, pumpuokite iki reikiamo lygio.
Vandens vakuuminis varpos siurblys

Svarbu!Prieš naudodamiesi prietaisu, išsimaudykite karštoje vonioje, ji aktyviai padės atsipalaiduoti sau ir savo lytiniams organams.

Varpos oro siurblys

Siurblio funkcionalumas grindžiamas trimis svarbiausiomis užduotimis: tai nauji ryškūs pojūčiai masturbacijos metu, padidėjęs potencija ir, žinoma, padidėjęs ilgai lauktas centimetras. Norėdami tinkamai naudoti mechanizmą, turėtumėte:

 1. Įstatykite varpą į kolbą įprastos ramybės būsenoje, pritvirtindami stiprinamąją dalį prie varpos pagrindo.
 2. Stūmoklio ir vamzdelio pagalba išpumpuokite visą deguonį, sukurdami vakuumą viduje ir pasiekdami erekcijos būseną.
 3. Pasiekę orgazmą, leiskite oro masėms grįžti, ištraukite varpą.

Nario siurblio taisyklės

 1. Paimame švarų prietaisą, sutepame varpos pagrindo dalį ir įėjimą į kolbą tepalu.
 2. Organą įdedame į prietaisą.
 3. Mes atsargiai ir intensyviai išpumpuojame visą deguonį iš cilindro, varpa pasiekia erekcijos būseną, o aplinka yra vakuuminė aplinka.
 4. Dėl patikimumo sulenkite vamzdį ir būtinai pritvirtinkite jį O formos žiedu. Oro elementai tokiu būdu neprasiskverbs.
 5. Mes laikome statinę tokioje padėtyje pusvalandį ar keturiasdešimt minučių, jei norite, galite ja masturbuotis.
 6. Praėjus laikui, užsukite sandariklį atvirkštine tvarka ir nuimkite kinką, atstatykite varpos oro tiekimą.

Kontraindikacijos ir specialūs žalos atvejai

Tais atvejais, kai nustatomos falo vakuuminio siurblio naudojimo klaidos, labai dažnai kyla sužalojimų ar fizinės žalos rizika.

Tyrėjai nustatė šias kontraindikacijas:

 1. Dažnai neverta naudoti siurblio, nes dėl to ant organo gali susidaryti mėlynės ir mėlynės.
 2. Patologinis polinkis į įvairių rūšių kraujavimo simptomus, kai kolboje atsiranda slėgis, suaktyvėja kraujo skubėjimas į orumą, kuris gali išprovokuoti šį negalavimą.
 3. Skausmo ir vaistų vartojimo laikotarpiu, nes dėl jų poveikio oponentui pojūčiais nebus aišku, kad laikas sustabdyti procesą.
 4. Skausmo jautrumas prasidėjus erekcijai.

Visais atvejais verta atsisakyti vakuumo ir jį pakeisti kitais alternatyviais prietaisais ar priemonėmis.

Kurso metodai, kaip naudoti varpą

 1. Šis metodas padės padidinti vyriškumą 1-3 centimetrais, tam verta naudoti mechanizmą pirmąsias 7 dienas, pumpuojant siurblį 10 minučių per dieną. Tada pailginkite siurblio veikimo laiką iki 15 minučių, taip pat ir visą savaitę, tada naudokite prietaisą du kartus per dieną - po pakėlimo ir prieš kiekvieną kartą išjungdami dešimt minučių. Ir galiausiai paskutinę savaitę mes padidiname prietaiso veikimo laiką iki 15 minučių, dvigubai viršijant dienos suvartojimą.
 2. Šis metodas padės sustiprinti erekciją ir išplėsti varpą 1–2 centimetrais. Siurblį siūbuojame dvi savaites kasdien, pridedant po vieną minutę. Pradžia penkios minutės. Kitos poros savaičių prie pirminio rezultato pridėsite 2 minutes. Tada mes taip pat elgiamės atvirkštine tvarka.
Vyras džiaugiasi savo moterimi sustiprėjusia erekcija, naudodamas varpos pompą

Norint sustiprinti efektyvumą, būtina pakartoti šias manipuliacijas intervalais, lygiais siurblio įgyvendinimo greičiui.

Svarbiausia atsižvelgti į individualias stipriosios lyties savybes, neleisti prietaiso veikti, kai yra bent viena iš kontraindikacijų. Kitas mechanizmas sugeba ištaisyti įgimtą ir įgytą varpos kreivumą. Veikiant slėgiui, siurblio veikimas varpą išlaiko tiesiai, o tai yra palanku šiam klausimui.

Varpos siurblio rezultatai

Neginčijama vyrų stiprybės ir bagažinės nauda yra tokia:

 1. Mechanizmas yra išorinis, o ne vaistas, skirtas gerti, turintis daugybę kontraindikacijų ir šalutinių poveikių.
 2. Lengvas naudojimas ir didelis našumas per trumpą laiką.
 3. Kraujotakos ir kraujotakos stiprinimas lytiniuose organuose, o tai svarbu stipriai ir ilgai trunkančiai erekcijai.
 4. Mažiausias kontraindikacijų rinkinys, nurodantis tik asmens savybes.
 5. Ilgai laukti centimetrai - tiek ilgio, tiek pločio -, dėl kurių padidėja pasitikėjimas savimi ir savivertė.
 6. Potencijos indeksai didėja net ir amžiaus grupėms.
 7. Pagerina dubens organų odos elastingumą ir kraujagyslių laidumą.
 8. Pasiekus orgazmą, pojūčių ryškumas yra didelis.
 9. Iki trijų centimetrų garantuoto ilgio rodiklių padidėjimo, iki 2 centimetrų skersmens, o tai yra brangu, atsižvelgiant į visus pagrindinius siurblio naudojimo principus.
 10. Prietaisą galima pasigaminti namuose su minimaliomis sąnaudomis, o tai leidžia naudoti nuostabų prietaisą impotencijai išnaikinti inkognito režimu.
 11. Tai pašalina vyriškumo kreivumą, kuris yra unikalus, nes tokios problemos sprendžiamos tik chirurginiu būdu.
Vyrų galia lovoje - vakuuminio siurblio naudojimo rezultatas

Didžiulis bet kurio iš esamų įrenginių pranašumas yra garantuotas rezultatas. Per 4-6 mėnesius jūsų varpa taps daug ilgesnė ir platesnė, o tai bus papildoma staigmena jūsų partneriui. Tai neliks nepastebėta, ir ji tave mylės dar labiau. Toks paprastas ir saugus būdas padės ilgam įgyti pasitikėjimo savimi. Linkiu sveikatos ir daug nuostabių gyvenimo metų.