Kaip padidinti varpą

Varpos dydis

Varpos padidėjimas arba vyro padidėjimas yra bet koks metodas, kuriuo siekiama padidinti žmogaus varpos dydį. Kai kuriais metodais siekiama padidinti bendrą ilgį, kitais - meškerykočio apimtimi, treti - galvos dydžiu. Technikos apima chirurgiją, papildus, tepalus, pleistrus ir fizinius metodus, tokius kaip pumpavimas, jelqing ir traukimas. Chirurginiai varpos padidinimo metodai gali būti veiksmingi, tačiau tokie metodai kelia komplikacijų riziką ir nėra mediciniškai nurodyti, išskyrus atvejus, susijusius su mikropeniu.

Jei norite padidinti savo varpą, nekeldami sau nereikalingos rizikos, jūsų žinioje yra keletas natūralių žolelių, kurios leis padidinti varpos kraujotaką siekiant didesnės erekcijos. Šios žolelės padidina varpos dydį, sukeldamos daugiau kraujo į varpą, o tai reiškia, kad jos suteikia didesnę, stipresnę erekciją, todėl laikinai padidėja varpos dydis, išlaikant erekciją.

Kaip padidinti varpą žolelėmis

Laikui bėgant, keletą mėnesių reguliariai vartojant vienus iš šių vaistažolių ar jų turinčių papildų, padidėjimas tampa nuolatinis dėl varpos ląstelių išsiplėtimo ir netgi pastebimas blankia būsena. Tada, jei jau esate patenkinti gautais rezultatais, galite sustabdyti gydymą ir išlaikyti pasiektą augimą.

Tai yra daug lengviau nei imtis sudėtingų procedūrų, tokių kaip varpos padidinimo pratimai, kurių niekas neturi kantrybės atlikti tam tikrą laiką, kurio reikia norint gauti nuolatinius rezultatus (tai reiškia pratimus, kuriuos reikia atlikti kasdien 6 ar daugiau nei mėnesius), arba varpos operaciją. tai nekompensuoja rizikos nedideliu padidėjimu.

  1. Viena iš dažniausiai naudojamų žolelių varpos padidinimui yraŽenšenis, daugiausia korėjietiškas raudonasis ženšenis. Viena iš jo komponentų siūlomų savybių yra padidėjęs kraujo tekėjimas, leidžiantis greičiau pasiekti stiprią erekciją ir todėl realiai padidinti varpos dydį. Be to, šį augalą naudoja tie, kurie kenčia nuo impotencijos arba turi silpną erekciją. Nors šią žolę galima vartoti arbatoje, virti vandenyje ar piene arba miltelių pavidalu, jos poveikis yra labai stiprus ir gali sukelti nemalonų šalutinį poveikį, kai vartojama didelėmis dozėmis, todėl vartojimas turėtų būti saikingas.
  2. Kita žolė, plačiai naudojama varpos didinimui, yraGinkmedis, kuris taip pat padeda padidinti kraujotaką lytinių organų ir smegenų srityse, todėl, be kraujagysles plečiančio veikimo, jis taip pat veikia kaip afrodiziakas. Tai taip pat yra vaistažolė, plačiai naudojama erekcijos sutrikimams gydyti ir atminčiai gerinti, o kaip pirmtakiniai vaistai gali būti vartojami arbatos arba miltelių pavidalu. Jo pranašumas yra tai, kad jis nėra toksinis kaip ankstesnis, nors taip pat būtina kontroliuoti vartojimą, kad būtų išvengta šalutinio poveikio.
  3. Kita labai paplitusi ir gerai žinoma vaistažolė yraPeru aguonos. . . Jis yra gerai žinomas dėl savo afrodiziakinių savybių. Sudėtyje yra fotocheminių makamidų ir makaonų, kurie padidina bendrą energiją ir padeda vyrams pasiekti stiprią erekciją, o tai leidžia išsiplėsti varpos urviniams laukams ir taip natūraliai padidinti varpos dydį. Geriausias būdas paimti macą yra susmulkinti ir sumaišyti su skysčiu, geriausia su pienu, kaip tai daro vietiniai Peru gyventojai. „Maca" yra universalus stipriklis ir vartojant nėra žinomo žalingo šalutinio poveikio, todėl jį gali vartoti bet kuris sveikas žmogus, nesijaudindamas, tačiau jo poveikis taip pat nėra toks stiprus kaip ankstesnių. Maka taip pat gali naudoti moteris, kad padidintų seksualinį apetitą, libido ir hormonų reguliavimą.
  4. Valgykite daug arbūzų. . . Šis sultingas vaisius taip pat pasižymi stipriomis kraujagysles plečiančiomis savybėmis, kurios padeda padidinti kraujotaką lytinių organų srityje ir pasiekti stiprią erekciją. Jame yra didelė aminorūgšties, vadinamos citrininu, koncentracija, kuri turi labai panašų poveikį kaip L-argininas, leidžiantis išsiplėsti kraujagyslėms. Arbūzas laikomas geriausiu vaisiu vyrų seksualinei sveikatai ir neturi šalutinio poveikio, todėl jį galima valgyti gausiai. Nėra galutinių tyrimų, kiek reikia geriems rezultatams parodyti, tačiau kadangi tai yra skanus vaisius, ypač vasarą, ir neturi jokio neigiamo poveikio, galite valgyti tiek, kiek norite.
  5. Valgykite žalią česnaką ir svogūnus. . . Nors tai yra du labai populiarūs ingredientai mūsų virtuvėse ir daugelyje patiekalų, jie beveik visada yra verdami prieš vartojimą, o aukšta temperatūra labai sumažina jų natūralią vertę. Abu šie vaistai yra stiprūs priešuždegiminiai ir antioksidantai, kurie pagerina bendrą sveikatos būklę ir kraujotaką, tačiau norint gauti maksimalią naudą, juos reikėtų vartoti žalius, nes juos sukūrė gamta. Tie, kuriems nepatinka jų stiprus skonis, gali juos derinti su kitais maisto produktais, pavyzdžiui, duona, arba naudoti šviežiose salotose kartu su kitomis daržovėmis, kurios užmaskuoja gana nemalonų jų skonį.

Kaip padidinti varpą keičiantis gyvenimo būdui

Be supermaisto, kurį galima vartoti norint padidinti varpos dydį, taip pat yra tam tikrų valgymo ir gyvenimo būdo įpročių, kurie artimiausiu metu padės pasiekti tikslą.

  1. Valgykite sveiką ir subalansuotą mitybą. . . Venkite riebios raudonos mėsos, paprasto maisto ir greito maisto, taip pat per daug naudokite visus vaisius ir daržoves, geriausia - ryškias spalvas. Kuo tamsesnės daržovės, tuo geriau, ypač žalumynai ir raudonos spalvos, tokios kaip ropės, kopūstai, ropės žalumynai, morkos ir pomidorai.
  2. Meskite rūkyti ir žymiai sumažinkite alkoholio vartojimą, ypač stiprūs. Leidžiamas vynas, ypač raudonasis vynas, pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis.
  3. Pratimai. . . Sėslus gyvenimo būdas, dažniausiai namuose, prie televizoriaus, darbe ir automobilyje, yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti dėl savo bendros sveikatos ir ypač dėl savo seksualinės sveikatos. Kraujas reikalauja pratimų ir raumenų veiklos, kad kraujotaka būtų stipri. Žmogus nėra sukurtas sėdimam gyvenimui, o nejudrus gyvenimo būdas yra ne tik nutukimo, bet ir daugelio seksualinių ligų, nuo kurių kenčia ir vyrai, ir moterys, priežastis. Be to, nuolatinis ir energingas fizinis krūvis padės numesti svorį ir pasiekti geresnę erekciją, dėl kurios natūraliai padidės varpos dydis.

Kaip padidinti varpą maisto papildais

Priedai turi keletą privalumų, palyginti su viskuo, kas susiję su greitu ir saugiu penio padidinimo būdu. Varpos padidinimo papildų privalumas yra vengti šalutinių poveikių. Pirma, jie yra koncentruoti, todėl norint išgauti norimą efektą nereikia nuryti didelių kiekių, antra, jie yra saugūs, nes jų sudedamosios dalys yra sujungtos į formules, kuriose ingredientai gali sąveikauti tarpusavyje, kad būtų suteikta maksimali nauda to nedarant. sukelti pavojingą šalutinį poveikį.

Dėl išsiskyrimo formos (kapsulių, tablečių ar tablečių) jas lengva dozuoti ir vartoti bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kur. Viskas, ką turite padaryti, kad saugiai padidintumėte savo varpą, yra paimti juos du kartus per dieną ir sukelti erekciją visą dieną, masturbuojant, glostant ar užsiimant seksu, kad jų ingredientai erekcijos jėga patektų į varpą ir atliktų tam tikrą vaidmenį.

Išvada

Visi aukščiau pateikti ingredientai ir patarimai yra veiksmingi, todėl turėtumėte jų laikytis, tačiau, kaip minėta, daugelis žolelių, kurios gali būti naudojamos varpos auginimui, yra nuodingos, kai jos vartojamos per burną didelėmis dozėmis, o kitos (pvz. , Arbūzas) - ne. . Norint sukelti pavojų, reikia didelių dozių. Be to, kai kurios žolelės, naudojamos varpos padidinimui, veikia viena kitą, kad jos veiktų.

Tai naudinga, kai dozuojama teisingai, tačiau vartojant dideles dozes, tai gali sukelti gana nemalonių šalutinių reiškinių, tokių kaip viduriavimas, galvos svaigimas, burnos džiūvimas ir kt. Ar net tapti pavojinga. Kalbant apie papildus, vienintelė egzistuojanti rizika yra ta, kad didžioji jų dalis yra neveiksmingi arba padirbti. Padirbti vaistai yra pavojingi, nes jie ne tik sugadina jūsų piniginę, bet ir gali rimtai pakenkti jūsų sveikatai. Turite būti atsargūs, ką perkate ir ką imate.