Kaip atlikti varpos padidinimo masažą

Daugelis vyrų svajoja apie varpos padidinimą, ir tame nėra nieko keisto. Juk visi norėtų atrodyti padoriai jo merginos akyse. Šiandien yra nemažai skirtingų varpos pailginimo būdų. Gana dažnai varpos padidinimui atliekamas specialus masažas.

Ar galima padidinti varpą masažu

Kai kurie žmonės nežino, ar varpą galima pailginti masažu. Tai tikrai įmanoma, ir, norėdami tuo įsitikinti, turite susipažinti su jo veikimo principu. Ne paslaptis, kad varpa turi du pagrindinius raumenis su daugybe ertmių. Seksualinio susijaudinimo metu visos ertmės pradeda užpildyti krauju ir tai sukelia erekciją.

Vyras su šortais, norintis padidinti varpą masažu

Varpos padidinimo masažas leidžia padidinti visas raumenų ertmes. Dėl to audiniai pradės palaipsniui temptis, o tai paskatins varpos sustorėjimą ir pailgėjimą.

Kaip padidinti varpą masažu

Ši procedūra atliekama keliais nuosekliais etapais, su kuriais būtinai turite susipažinti.

Paruošimas

Prieš masažą būtina paruošti varpą. Daugelis vyrų tai daro iš anksto pašildydami. Yra keli įprasti šildymo būdai. Dažniausiai tam naudojamas paprastas indas su pašildytu vandeniu. Norėdami sušildyti varpą šiuo metodu, į puodą turite įpilti kelis litrus vandens ir jį pašildyti. Kai skystis sušyla, varpa į jį nuleidžiama 10–15 minučių.Labai svarbu, kad vanduo nebūtų labai karštas ir nedegintų varpos odos.

Keptuvė su pašildytu vandeniu, kad sušiltų varpa

Kai kurie vaikinai naudoja mažą pamirkytą rankšluostį, kad sušiltų falas. Norėdami tai padaryti, turite pamirkyti puode su virintu vandeniu. Tada narys susiejamas šlapiu rankšluosčiu, kurį galima nuimti po 10 minučių. Naudojant drėgną rankšluostį oda taps elastingesnė ir lankstesnė.

Trečias populiariausias vyriškumo pašildymo būdas yra ryžių naudojimas. Jis turės būti supiltas į sausą keptuvę ir pašildytas iki karštos būsenos. Tada ryžiai supilami į audinių maišelį ir tepami ant varpos. Pašalinti bus galima tik po pusvalandžio.

Apšilimas

Po apšilimo turite atlikti apšilimą, kurio metu galite naudoti šiuos metodus:

  • Tepalo tepimas. Varpą sutepkite nedideliu kiekiu lubrikanto. Tokiu atveju jis turi būti taikomas lengvais sukamaisiais judesiais nuo paties organo pagrindo. Procedūra trunka 5 minutes, po to ją galima pakartoti.
  • Trituracija. Varpą laisvai apsivynioja ranka. Tada su jo pagalba reikia šiek tiek minkyti odą. Šis pratimas daro organo odą elastingesnę.
  • Drebulys. Šis pratimas yra paprasčiausias. Norėdami jį užbaigti, tiesiog turite paimti varpą į ranką ir keletą minučių purtyti iš vienos pusės į kitą. Tokio purtymo pagalba galite ne tik suaktyvinti kraujo tekėjimą, bet ir atsikratyti stiprios nervinės įtampos.

Jelqing

Viena populiariausių masažo rūšių yra jelqing. Tokio pratimo pagalba galite trigubinti kraujo pritekėjimą į lytinius organus ir suaktyvinti audinių augimą. Pirmuosius jelqing rezultatus galima pamatyti praėjus 3-4 mėnesiams nuo pratimų pradžios.

Yra du varpos auginimo tipai, dažniausiai naudojami varpos augimui:

  • Šlapias. Šis pratimas atliekamas tik iš anksto pašildžius varpą. Masažui atlikti ant sausos varpos tepamas šildomasis kremas arba lubrikantas. Tada, bet kuria ranka, turite užsegti varpą. Norėdami tai padaryti, šalia jo pagrindo turės būti prijungtas rodyklė ir nykštis, kad būtų žiedas. Tada masažas atliekamas stumdomais judesiais nuo pagrindo. Pratimo metu turite stebėti erekciją. Procedūra nutraukiama, jei narys yra susijaudinęs.
  • Sausas. Tokiu atveju jums nereikia naudoti lubrikanto ar kremo. Pratimo metu turite visiškai suimti varpą delnu. Tada atliekamas masažas nuo galvos iki pagrindo.
Rankos judesys atliekant jelqing

Naudojant siurblį

Norėdami atlikti vakuuminį masažą, turėsite naudoti specialų vakuuminį siurblį. Šis prietaisas specialiai sukurtas siekiant padidinti vyro lytinį organą ir gydyti potenciją.

Vakuuminis masažas yra gana paprastas. Norėdami tai padaryti, varpą reikės įdėti į cilindrą, kuris yra sujungtas su specialiu siurbliu su oru. Cilindro viduje susidaro vakuumas, kuris teigiamai veikia kraujotaką. Vakuuminis masažas atliekamas ne ilgiau kaip 20 minučių, kad netyčia nepakenktų audiniui. Vakuuminį siurblį rekomenduojama naudoti prieš pat lytinius santykius, nes varpa normalizuosis po kelių valandų.

Siurblys varpos vakuuminiam masažui

Griebimas ir tempimas

Šis varpos padidinimo masažas yra populiarus tarp vaikinų. Atliekant šį pratimą, varpos padidėjimas pasiekiamas padidinant kaverninių kūnų įtampą, dėl kurios padidės organo tūris.

Prieš masažuojant varpą, jis turi būti suteptas geliu, kremu ar specialiu lubrikantu.

Tepant tepalą, varpa prie pagrindo apvyniojama mažu žiedu, sukurtu iš nykščio ir smiliaus.

Masažo metu iš pirštų sukurtas žiedas juda iki varpos galo. Tokiu atveju kiekvieną kartą priepuolis turi būti padidintas, kad pagerėtų kraujotaka. Iš pradžių procedūra atliekama 10 minučių vidutiniu greičiu. Tada palaipsniui didinamas judesių greitis. Pagreitintas masažas trunka mažiausiai 15 minučių. Pabaigus masažą, varpa suimama prie pagrindo ir palaikoma kelias minutes. Būtina atsargiai suimti varpą, kad nebūtų skausmo. Jei mankštos metu atsiranda diskomfortas, tada geriau jį pradėti iš naujo.

Varpos padidinimas masažu

Reguliarus sugriebimas ir tempimas leis pailginti varpą 2–4 cm per 4-5 mėnesius.

Išvada

Daugelis vyrų nori padidinti savo orumą. Tačiau ne visi žino, kaip tai padaryti. Norint pasiekti padidintą varpą, rekomenduojama susipažinti su varpos padidinimo masažo ypatumais.