Kiek kainuoja padidinti varpą

Kiekvienas vyras norėtų būti efektyvus lovoje ir visiškai patenkinti moters poreikius. Dėl šios priežasties daugelis ieško įvairių būdų, kaip padidinti varpą. Kadangi šį klausimą pacientui labai sunku išspręsti chirurginiu būdu, tai reiškia, kad verta pasirūpinti švelnesniais būdais, pavyzdžiui, padidinti varpą kalcinuota soda Soda, lininė soda - natrio karbonatas Na2CO3. Vyrų teigimu, šis būdas efektyvus ir vaisius atneša per mėnesį.

soda varpos padidinimui

Kaip soda veikia vyrišką organą: varpos didinimo metodai

Daugelis vyrų, vyrų ar lyties, nėra patenkinti savo varpos dydžiu. Problema slypi arba asmeniniuose kompleksuose, arba psichologiniame šoke, kai moteris, neatsargiai, apie tai pasakė savo išrinktajam. Šiandien nefiziologinis varpos dydis yra labai reta anomalija. Iš esmės vyrų lytinis organas Organas yra atskiras įvairių tipų ląstelių ir audinių rinkinys, kuris gyvame organizme atlieka tam tikrą funkciją, proporcingas kūnui, tačiau noras jį padidinti neapleidžia stipriosios lyties atstovų.

Šiandien galima padidinti varpą 100% (varpos): Patino varpos Gyvūnų varpos operacijos būdu, tačiau tokia procedūra yra brangi, be to, yra daug šalutinių poveikių. Vyrai išbandė daugybę metodų: ir stimuliuojančius kremus, ir maisto papildus, kurie žada padidinti varpą vienu kartu, šie metodai gali būti gana veiksmingi, nes padeda aprūpinti varpą pakankamai kraujo, kad būtų geresnis susijaudinimas ir ilgalaikė erekcija.

Jei kalbėsime apie soda, tai vyrų atsiliepimai tikrai stebina. Penio padidinimas soda vis dar yra realus, tačiau verta iš karto pasakyti, kad nereikėtų tikėtis putojančių rezultatų. Sodą reikia vartoti kartu su specialiais pratimais, padedančiais „pailginti" lytinį organą. Organas – tai atskira įvairių tipų ląstelių ir audinių kolekcija, atliekanti specifinę funkciją gyvo organizmo viduje. Kam tinka soda?

Tai padeda skystinti kraują, o tai pagreitina jo cirkuliaciją. Organas yra prisotintas pakankamai deguonies ir kraujo, todėl tampa kietas ir kietas. Šį metodą gali naudoti bet kuris vyras, vyras ar lytis, nes sodos galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje ir tuo pat metu ji yra pigi.

Šarmas padeda išvalyti organizmą nuo šlakų.

Didinimas optinis padidinimas – vaizdo ir objekto linijinių arba kampinių matmenų santykis; optinis didinimas – linijinių arba kampinių vaizdo ir varpos objekto matmenų santykis su soda – dažnas metodas, bet vertas. nurodant, koks jis efektyvus.

Varpos padidinimas su soda: kaip vartoti

Gydytojai kategoriškai atsisako vyriškos lyties asmenį ar šio metodo lytį vyrams, nes soda turi būti skiedžiama vandeniu ir vartojama viduje. Šią medžiagą gali vartoti tik visiškai sveikas žmogus, nes šarmų patekimas į organizmą gali neigiamai paveikti bendrą sveikatos būklę. Kai neturėtumėte vartoti sodos:

 • Jeigu yra padidėjęs arba sumažėjęs skrandžio rūgštingumas. Verta paminėti, kad yra labai mažai žmonių, kurių virškinimo trakto rūgštingumas yra normalus, nes tai tiesiogiai priklauso nuo tinkamos mitybos.
 • Jeigu sergate gastritu ar opomis.
 • Diabetas.
 • Onkologijos buvimas.

Turint bent vieną iš minėtų veiksnių, griežtai draudžiama vartoti soda. Kaip teisingai naudoti soda? Vyrų apžvalgose aprašomi įvairūs sodos naudojimo būdai, tačiau apibūdinsime populiariausius:

 • Recepto numeris 1. Pusę arbatinio šaukštelio sodos įpilkite į virintą (atvėsintą) stiklinę vandens 250 ml. Sutra gerti po valgio mėnesį.
 • Recepto numeris 2. Kai kurie vyrai mano, kad 0, 5 arbatinio šaukštelio varpos padidėjimui neužtenka, todėl jie naudoja 1 arbatinį šaukštelį sodos 250 ml vandens.
 • Recepto numeris 3. Šis metodas yra labiau prisitaikantis. Tokiu atveju reikia palaipsniui didinti sodos Sodos, skalbinių sodos - natrio karbonato Na2CO3 dozę, pradedant nuo 0, 5 val. l.
 • Recepto numeris 4. Kai kurie vyrai žmogus vyras ar lytis žmogus vyras ar lytis naudoja kepimo soda Sodos pelenus, lino soda - natrio karbonatą Na2CO3 lokaliai, t. y. užtepkite miltelių tiesiai ant lytinių organų. Reikėtų pažymėti, kad toks šveitimas gali duoti teigiamų rezultatų. Masažo metu kraujas pradeda cirkuliuoti greičiau, o soda greitai prasiskverbia į odą, skystindama kraują ir padidindama organą. Norėdami tai padaryti, reikia sudrėkinti varpą (varpą): Vyro varpos Varpos gyvūnams, paimkite šiek tiek sodos Sodos pelenų Sodos pelenų, lino soda - natrio karbonato Na2CO3, lino sodos - natrio karbonato Na2CO3 ir lėtai bei švelniai patrinkite organą. su soda 3-5 minutes. Šią procedūrą svarbu atlikti prieš prasidedant intymumui.

Svarbu pažymėti, kad vien soda nepadidina varpos, t. y. ji gali laikinai pailginti ir pastorinti varpą, bet 3-4 mm ir tada tik išgėrusi. Poveikis trunka ne ilgiau kaip 3 valandas.

Suspaudimas ir soda

Kadangi soda veiksmingumas išlieka abejotinas, nes vyrų atsiliepimai yra labai skirtingi. Kažkas sako, kad soda yra panacėja nuo visų ligų, kažkas rašo, kad tai yra laiko švaistymas. Tačiau beveik kiekvienas forumo narys rašė apie efektyvius pratimus, kurie naudojami kartu su „sodos terapija".

moteris ir vyras, kurių penis išsiplėtė

Prispaudimas yra nesaugus pratimas, galintis padėti padidinti varpą. Išvertus iš anglų kalbos kaip "suspaudimas su spaustuku". Pagrindinis metodo komponentas – išorinių venų išspaudimas, kad iš lytinių organų nenutekėtų kraujas. Technikos ypatybė:

 • Pratimui atlikti prireiks arba šaltkalvio, arba automobilinių apkabų, kurios užfiksuos varpos pagrindą;
 • Pradiniame treniruočių etape venas galite suspausti ne ilgiau kaip 5 minutes;
 • Pratimo metu negalite gulėti ar sėdėti, o tik judėti, net jei jaučiate diskomfortą.

Remiantis žmonių atsiliepimais, tokiu būdu per šešis mėnesius galima padidinti varpą 2-3 cm, tačiau su sąlyga, kad šią procedūrą vyras atliks kasdien. Tokiu atveju verta naudoti sodą, kuri padeda skystinti kraują.

Reikia pasakyti, kad šis būdas nėra saugus ir sveikatai. Atsižvelgiant į tai, kad šis metodas nėra natūralus ir natūralus, rezultatas gali būti dviprasmiškas. Žinoma, tokių veiksmų nereikėtų imtis, jei yra problemų su kraujagyslėmis arba yra lėtinių Urogenitalinės sistemos ligų.

Varpos padidinimas soda yra paprastas būdas, tačiau jo veiksmingumo patvirtina ne niekas, o tik vyrų atsiliepimai specializuotuose forumuose. Todėl prieš priimant tokį sprendimą dėl varpos padidėjimo verta pagalvoti, kam jis skirtas. Juk, kaip sako gydytojai, nėra mažųjų narių, yra vyrų, kurie neišmoko valdyti savo „draugo". Todėl gal geriau rūpintis savo sveikata, o ne stengtis didinti varpą, nes, greičiausiai, už mažo dydžio slypi ne intymaus gyvenimo problema.

Varpos didinimo chirurgija ypač išpopuliarėjo per pastaruosius du dešimtmečius, kartu su kitomis plastinių procedūrų galimybėmis. Turėti įspūdingos formos organą – kiekvieno vyro svajonė, nors medicininiu požiūriu varpos dydžio normų nėra. Be to, bet kurios kūno dalies augimo ir vystymosi ypatumai, įskaitant vyrišką „orumą", yra „atsakomi" už paveldimumą. Nors varpos didinimas chirurginiu būdu buvo praktikuojamas jau seniai, žmogus išmoko koreguoti tai, ką išsaugojo gamta.

Koregavimo būdai

Šiuo metu yra daugybė metodų, kuriais siūloma padidinti varpą. Juose yra specialių pratimų rinkinys, „stebuklingi vaistai", vakuuminiai masažuokliai, ilgintuvai ir panašiai, tačiau iš tikrųjų jie geriausiu atveju bus nenaudingi, blogiausiu – padarys nepataisomą žalą sveikatai.

Medicininės korekcijos metodai:

 • Nechirurginis. Metodas pagrįstas ilgintuvo naudojimu.
 • Chirurginis. Varpos storinimo operacija atliekama koreguojant paslėptą (tarpvietės) pjūvį (dalis varpos raiščių susikerta). Tokiu atveju tikrieji padidėjusio „orumo" matmenys išlieka vietoje, o ilgis vizualiai perskirstomas į jo kabančios dalies plotą.
 • Kombinuotas. Naudojamas dviejų ankstesnių metodų derinys: pirmiausia atliekama vyriško „orumo" didinimo operacija, tada uždedamas ilgintuvas.

Vienintelis patikimas būdas, kuriuo tikrai galite pridėti keletą brangių centimetrų, yra varpos plastinė operacija. Žinoma, vyrų „orumo" didinimo operacijos kaina yra didelė ir prieinama ne visiems. Gydytojas skiria chirurginę intervenciją po išsamaus paciento ištyrimo, kuris leidžia išvengti sunkiai įveikiamų pasekmių. Nemanykite, kad varpa yra kūno organas (ranka, koja, pirštas, ausis ir t. t. ), šiais laikais dažnai vartojamas "varpos" reikšme chirurginiu būdu padidina bet kas, kas prašo, yra nemažai indikacijų tai. Paprastai plastinė chirurgija skiriama dėl varpos mikro dydžio, o tai iš tikrųjų gadina vyro gyvenimą tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai.

Atsiliepimai apie kiekvieną iš šių varpos didinimo metodų yra dviprasmiški, yra ir teigiamų, ir neigiamų komentarų. Vienintelis dalykas, dėl kurio ekspertų atsiliepimai yra panašūs, yra daugelio „stebuklingų vaistų", apie kuriuos galima pasiskaityti internete, dalinio veiksmingumo įvertinimas. Paprastai tam, kad vyriškas „orumas" padidėtų ir galėtų stovėti, reikia įdėti daug pastangų, išgyventi skausmą ir ne visai malonų reabilitacijos laikotarpį. Dėl akivaizdžių priežasčių vyrai bijo eiti į operaciją ir daro viską, kad to išvengtų.

Indikacijos operacijai

Andrologai mano, kad mažas reprodukcinis organas vyrui yra labiau psichologinė, o ne funkcinė problema. Su 11-14 centimetrų "galite gyventi", ir net labai sėkmingai, manipuliuoti varpos sustorėjimu nereikia. Bet žmogus, turintis mikrovarpą (2-3 cm dydžio organas), neturi galimybės mylėtis, todėl turėtų ieškoti būdų, kaip padidinti savo penį. Bet jei vyriško „orumo" didinimas jau išspręstas klausimas, belieka tik išsiaiškinti, kokia kaina!

Didinimo indikacijos optinis didinimas – vaizdo linijinių arba kampinių matmenų ir kūno varpos organo objekto (rankos, kojos, piršto, ausies ir kt. ) santykis, šiais laikais dažnai vartojamas reikšme augalo narys „chirurginiu būdu. :

 • Įgimtos anomalijos (epispadijos, hipospadijos) ir mechaniniai pažeidimai.
 • Mikropenio sindromas. Tuo pačiu metu organas yra tokio dydžio, kad neleidžia lytinių santykių. Nuotraukoje atrodo kaip "sulenkimai" ir yra endokrininių sutrikimų pasekmė berniuko organizme augimo ir vystymosi laikotarpiu. Suaugusiame amžiuje tokio dydžio organas dažnai tampa funkcinių problemų priežastimi, todėl chirurginis didinimas yra optinis padidinimas – vaizdo linijinių arba kampinių matmenų ir varpos objekto santykis yra neišvengiamas.
 • Su amžiumi susijęs atgimimas. Taip yra dėl laipsniškų struktūrinių pokyčių varpos audiniuose (sumažėjęs elastingumas, nutukimas ir kt. ).

Taigi „mažesnio už vidutinį" organo trikdyti nereikia ir galima nepaisyti kai kurių estetinių trūkumų. Kiek reikia atlikti faloplastiką, sprendžia gydytojas, remdamasis daugeliu parametrų, o jei varpa funkcionuoja normaliai ir yra pajėgi daugintis, tai tiesioginių indikacijų chirurginei intervencijai nėra.

Technika

Kiek galima padidinti varpą operacijos pagalba? Išsamiai išstudijavę gydytojų atsiliepimus, galite nustatyti vidutinę vertę, pagal kurią realiai galima padidinti varpą: 3-5 cm.

Be to, kiekviena šiuolaikinė klinika vyrui, pasiryžusiam varpos ilginimo operacijai, suteikia galimybę prieš procedūrą pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota operacijos eiga, veiksmas ar jų derinys siekiant tikslo. Plastinė procedūra atrodo toli gražu ne estetiškai, o reabilitacijos laikotarpis yra gana skausmingas, todėl dažnai toks vaizdo įrašas stipriosios lyties atstovams padeda iš tiesų įvertinti savo apsisprendimą.

Faloplastika atliekama dviem kryptimis:

 • Varpos padidėjimas.
 • Varpos pailgėjimas.

Kiek faloplastikos reikia, sprendžia gydytojas, remdamasis daugeliu parametrų. Ypač būtina pabrėžti, kad tokias plastines intymias operacijas peniui pastorinti puikiai įrengtose klinikose atlieka tik aukštos kvalifikacijos specialistai.

Vyro „orumo" operacijos kainai įtakos turi keli veiksniai, ypač gyvenamosios vietos regionas (sostinėje kaina daug didesnė nei periferijoje), klinikos įranga ir pan.

Prieš skirdamas „X-dieną", gydytojas pasikalbės su vyru, parodys jau atliktos plastinės operacijos rezultatų nuotrauką, supažindins pacientą su galima rizika ir pasekmėmis.

Ligamentotomija

Varpos padidinimo operacija vadinama ligamentotomija. Varpa padidinama taikant bendrąją nejautrą, visos manipuliacijos atliekamos per 30-60 min. Esmė: varpos raiščio, anatomiškai laikančio varpą vyro kūno viduje, išpjaustymas. Būtent dėl vidinio "paslėpto gabalo" galima padaryti varpos pailginimą.

Chirurginiu būdu padidinus varpą, prasideda reabilitacijos laikotarpis. Tai trunka neilgai, užtruks 2-3 savaites, o siūlas tampa beveik nepastebimas, toks greitas atsistatymas yra dėl gero kirkšnies srities aprūpinimo krauju. Maždaug antrą dieną pacientas išrašomas su rekomendacijomis dėvėti ilgintuvą ir lankomų tvarsčių sąrašu. Paprastai ligamentotomiją vyras gerai toleruoja, nepaisant įspūdingų nuotraukų, kuriose matyti „siaubingi pjūviai", nėra stipraus pooperacinio diskomforto, nėra potencijos ir reprodukcinės funkcijos pažeidimo. Neveikia visi indai, raumenys ir raiščiai, atsakingi už erekciją.

Kiek galima padidinti varpą po ligamentotomijos naudojant ilgintuvą? Paprastai aukščiau minėtais būdais penį galima padidinti vidutiniškai 3-5 cm, maksimalus rezultatas priklauso nuo anatominių ypatybių ir fiziologinių parametrų. Po operacijos svarbu laikytis visų gydytojo nurodymų, tada neatsitiks nieko, kas galėtų turėti įtakos jos veikimui. Po kelių savaičių galėsite didžiuotis atsinaujinusiu nariu.

Falloprotezavimas

Jei vyras, be to, kad yra kuklaus ūgio, turi problemų su potencija, yra tik viena išeitis – protezavimas iš gimdos, arba dirbtinio protezo implantavimas. Neišsigąskite, geriau viską sužinoti apie didinimo metodą. Jei prieš operaciją susipažinsite su rezultatais nuotraukoje, pamatysite: varpa atrodo kaip tikra, ir nė viena moteris neįtars gudrybės. Tai gana rimta chirurginė intervencija, kurios metu varpa tiesiogine prasme „išardoma dalimis", todėl atsigavimo laikotarpis bus ilgas. Operacijos kainai įtakos turi implanto kokybė, chirurgo kvalifikacija.

Ekspertai mano, kad varpos padidėjimas yra gana rizikingas žingsnis, kurio imamasi pačiais ekstremaliausiais atvejais.

Operacijos, leidžiančios suteikti peniui norimą storį, vadinamos:

 • Lipofilingas. Šiame variante varpos apimtis suteikiama siurbiant paties paciento riebalines ląsteles, tačiau rezultatas dažniausiai būna trumpalaikis, o varpa gali „atsigauti" tik per 1 cm Siurbiant sintetinius komponentus, komplikacijų tikimybė yra didesnė. aukštas. Kiek kainuoja operacija, reikia pasidomėti gydymo įstaigoje, kurioje planuojate atlikti lipofilingą. Kiekvienas klinikos klientas, naudodamas nuotrauką, galės palyginti gautą rezultatą.
 • Mikrochirurginė raumenų transplantacija. Varpos padidėjimas atsiranda dėl jo "įvyniojimo" į savo raumenų audinį, paimtą iš pilvo sienos. Kiek centimetrų galite pridėti naudodami šį metodą? Didžiausi rodikliai yra 3-4 cm, tačiau tokia intervencija siekiant padidinti varpą yra laikoma brangiausia ir sunkiausia. Pacientas turi būti anestezuojamas 3 valandas, o reabilitacijos laikotarpis trunka iki 5 savaičių.

Kiek gali kainuoti operacija

Tokios intervencijos kaina yra gana didelė ir priklauso nuo chirurgo kvalifikacijos, klinikos įvertinimo ir daugelio kitų veiksnių.

Stipriajai lyčiai, prieš apsisprendžiant dėl tokio plastiko, svarbu paskaičiuoti finansus (kaina gana didelė net ir pasiturinčiam žmogui), įvertinti fizinę ir psichologinę jėgą.

Be skausmingų pojūčių, anestezijos ir ilgo reabilitacijos laikotarpio, apie porą mėnesių teks visiškai pamiršti ir seksualinius kontaktus. Netgi ekspertai mano, kad varpos padidėjimas yra gana rizikingas žingsnis į tobulumą, kurį geriausia naudoti ekstremaliausiais atvejais. Kartais klaidos kaina yra labai didelė.