Varpos padidinimo technika

kaip padidinti varpos dydį

Antropologai tvirtina, kad nuo senų senovės vyrai stengėsi padidinti varpos dydį.

Tam buvo sukurta daugybė būdų, seniausiuose traktatuose aprašomi galimi varpos įtakos variantai, siekiant ją padidinti.

Ar galima padidinti varpą? Yra daug įvairių būdų, kaip padidinti varpą.

Teisingai parinkta varpos padidinimo technika yra raktas į sėkmę. Įprasta skirti tris pagrindinius varpos padidinimo metodus.

Pagrindinės varpos plėtros technikos

  • Chirurginis varpos padidėjimas.Prieš 1-2 dešimtmečius dirbtinė silikono medžiaga buvo naudojama varpos didinimo operacijose. Operacijos esmė buvo injekcijos į varpos odą šia medžiaga, dėl kurios padidėjo jos storis. Nepakankamas rezultatas ir galimos komplikacijos privertė chirurgus persvarstyti savo požiūrį į šį metodą. Mūsų seksualinės revoliucijos metu varpos padidinimo operacijos atliekamos gana dažnai. Norėdami padidinti varpos tūrį, injekcijos atliekamos biologine medžiaga, kuri paimama iš paciento audinių. Tai riebalų sankaupos šlaunų srityje, todėl procedūra yra saugesnė. Padidėjus varpos ilgiui, daromas pjūvis audiniuose, kurie varpą palaiko iš viršaus, o po to siuvami šiek tiek žemiau nei buvo. Rezultatas pastebimas beveik iš karto. Yra infekcijos ir įvairių komplikacijų pavojus. Ši operacija gali padidinti varpą 4 cm.
  • Varpos padidinimas maisto papildais.Šis metodas susideda iš reguliariai vartojamų specialiai sukurtų varpos padidinimo vaistų. Tai gali būti tabletės ar maisto papildai. Jų sudėtis dažniausiai yra natūrali, apima unikalius augalus ir komponentus. Jie laikomi nekenksmingais. Taikydami šį metodą, galite padidinti varpą 0, 5 cm per metus. Šiuo metodu galite padidinti varpą 3-4 cm.

Rankiniai varpos padidinimo būdai

Yra keletas jų:

  1. Vakuuminis metodas.Šioje technikoje naudojamas vakuuminis siurblys. Varpą įkišama į kolbą, pagamintą iš skaidrios medžiagos, iš siurblinės išpumpuojamas oras, dėl kurio varpos audiniuose atsiranda įtampa ir kraujotaka į juos. Reguliariai naudojant siurblį, audiniai išsitempia ir įgauna elastingumą, dėl kurio padidėja jo dydis. Neteisingai naudojant, yra sužalojimo pavojus. Ši technika taikoma ištisus metus ir duoda vidutiniškai 3 cm.
  2. Traukos būdas.Jo esmė yra varpos audinių ištempimas naudojant specialius prietaisus - prailgintuvus. Jie padeda laikui bėgant pritvirtinti varpą ištemptoje padėtyje, o tai padidina atitinkamai audinių ir paties varpos tūrį. Metodas yra saugus. Galimas varpos padidėjimas - 3-4 cm. Geriausias efektas pasiekiamas naudojant šią techniką iškart po operacijos.
  3. Rankiniai pratimai.Šis metodas yra labai panašus į ankstesnį, tačiau jis turi savo ypatybes. Esmė ta pati, tačiau poveikis yra išsamesnis. Be to, tokie pratimai turi teigiamą poveikį visai urogenitalinei sistemai, pagerėja potencija ir sumažėja rizika susirgti seksualinio pobūdžio ligomis. Metodas yra absoliučiai saugus ir universalus, tinkamas visiems be išimties. Per metus galite padidinti varpą 3-5 cm.

Renkantis varpos didinimo techniką, svarbu atsižvelgti į savo galimybes ir poreikius. Jei jums reikia greito rezultato, naudokite vakuuminį metodą, jei ilgalaikis - trauką, mankštą ar vaistus, o jei norite greitai ir ilgai padidinti varpą, galite pasinaudoti chirurginiu metodu.