Kaip padidinti narį: svarstome efektyviausius būdus

Vyro lytinių organų dydis yra tiesiogiai proporcingas sekso kokybei ir pasitikėjimui savimi. Daugelis moterų mano, kad vyro lytinių organų parametrai neturi didelės reikšmės, tačiau tai nėra visiškai tiesa: tik turint pakankamą pagrindinio meilės atributo dydį, galima kokybiškai, visapusiškai ir visapusiškai stimuliuoti makšties sieneles. , kuri tiesiogiai veikia makšties orgazmo tikimybę. Papasakosime apie geriausius būdus, kaip padidinti savo varpą namuose, nepakenkiant kūnui?

Šiuo metu yra daugybė būdų, kaip padidinti varpą, efektyviausia yra chirurginė intervencija, kurios metu dalyvauja kvalifikuotas plastikos chirurgas. Taikant šį metodą galima pakeisti net mikroskopinius varpos parametrus, kurių dėka vyras gauna galimybę atlikti visavertį lytinį aktą. Nepaisant to, chirurginę intervenciją lydi ilgas sveikimas, skausminga reabilitacija, be to, ši technika yra gana brangi.

Štai kodėl veiksmingi varpos didinimo metodai apima namų metodus, padedančius palaipsniui ir saugiai koreguoti reprodukcinio organo parametrus. Vidutiniškai tokios procedūros leidžia padidinti pradinį dydį maždaug dviem centimetrais.

centimetras varpos matavimui prieš padidinimą

Dažniausiai pasitaikantys dydžiai: ką sako statistika?

Jei kalbėsime apie vidutinius parametrus, vidutinis slavų respondentų lytinių organų dydis yra apie 9 centimetrus (ši vertė buvo matuojama nesujaudinus). Seksualinio susijaudinimo metu šis ilgis padidėja iki vidutiniškai 14 centimetrų.

Tuo pačiu metu moters orgazmo kokybei įtakos turi ne tik atitinkamo organo ilgis, bet ir apimtis, o vidutiniškai erekcijos metu jis yra 11 centimetrų.

Be to, mokslininkai išsiaiškino, kad didžiausius parametrus turi vyrai iš Afrikos šalių, o mažiausi – tarp respondentų iš Tailando ir Vietnamo.

Žinoma, tai yra labai suvidurkinti duomenys, kurie atspindi tik bendrą vyrų lytinių organų dydį, priklausomai nuo rasės, ūgio ir kitų parametrų.

Tikri būdai padidinti varpą be skausmo ir materialinių išlaidų

Žemiau pateikiamos pagrindinės technikos, kurias naudodami kiekvienas gali iš esmės pakeisti savo vyriškumo dydį, atsikratyti psichologinio diskomforto ir maloniai sužavėti savo sielos draugą.

Ar galima pompastika padidinti narį?

Vakuuminis siurblys yra populiarus vyrų prietaisas, kuris yra speciali kolba su manometru. Prietaisas išpumpuoja orą šalia organo kamieno, o tai sukuria įtampą ir padidina kraujo tekėjimą į kaverninius kūnus. Dėl tokio poveikio galima ne tik padidinti kūną keliais vienetais linijoje, bet ir sukurti visavertę erekciją. Štai kodėl siurblys gali būti naudojamas ir gydant erekcijos sutrikimus.

Užsiėmimus reikia pradėti palaipsniui, treniruojant kelias minutes, palaipsniui trukmę galima padidinti iki 20 minučių. Prieš naudojant pompą, varpą reikia paruošti, tam rekomenduojama patepti lubrikantu arba specialiu geliu, kad dydis būtų keičiamas masažo judesiais.

Gamintojai gamina ir rankinius, ir elektrinius prietaisus, tokių įrenginių veikimo principas panašus. Neturėtumėte naudoti naminių pompų, nes jie gali pažeisti lytinius organus. Nustokite naudoti prietaisą, jei jaučiate ūmų skausmą varpos srityje, kitaip galite pažeisti kaverninius kūnus, dėl kurių galite susižaloti ir pabloginti gebėjimą turėti lytinių santykių.

Kaip padidinti varpą namuose su kremu?

Iki šiol tai vienintelis saugus ir gana veiksmingas būdas, kurį galima reguliariai naudoti namuose. Gamintojai gamina produktus vietiniam naudojimui gana tankių kremų ir lengvų gelių pavidalu. Pirmąjį iš jų galima naudoti naktį, antrąjį – prieš lytinį aktą arba esant aktyviam gyvenimo būdui, kai svarbu, kad gelis greitai įsigertų ir nepaliktų lipnumo jausmo.

vyras patenkintas varpos padidėjimu

Į kremų ir gelių sudėtį įeina augaliniai ingredientai, kurie pagreitina kraujotaką lytinių organų srityje, o tai prisideda prie laipsniško ilgio ir storio kaitos.

Priemonės naudojimas yra kuo paprastesnis: prieš tai nuplautus ir rankšluosčiu nusausintus lytinius organus patepkite reikiamu kiekiu kremo ar tepalo. Kremą tolygiai paskirstykite per lytinių organų paviršių, ypatingą dėmesį skirdami galvos sričiai. Tuo pačiu metu jūsų judesiai turi būti gana intensyvūs ir masažuojantys, kad papildomai suaktyvėtų kraujotaka. Lėšas rekomenduojama naudoti kasdien, mėnesį.

Žinomų gamintojų kremai ir geliai turi daug privalumų, būtent:

 • Dauguma junginių turi kumuliacinį poveikį, todėl dydis kinta ne tik erekcijos metu, bet ir esant normaliai būsenai.
 • Padidinti varpą galite greitai, likus pusvalandžiui iki lytinio akto, o tai leis pastebėti teigiamus pokyčius jau po pirmo panaudojimo.
 • Priemonės padidina intymios zonos jautrumą, dėl ko patiriamas turtingas ir užsitęsęs orgazmas, taip pat pagerėja pojūčiai lytinio akto metu apskritai.
 • Ar šiuo metodu galima padidinti varpą? Praktika rodo, kad po mėnesio reguliaraus naudojimo dauguma vyrų pastebėjo, kad parametrai pasikeitė vidutiniškai trimis centimetrais. Tai reiškia, kad šis metodas yra tikrai veiksmingas.
 • Beveik visiškas kontraindikacijų ir nepageidaujamo poveikio nebuvimas dėl visiškai natūralių ingredientų. Skirtingai nuo sintetinių vaistų, vartojamų per burną, kremas neturi neigiamo poveikio vidaus organams.
 • Kartu su varpos padidėjimu dauguma vaistų turi teigiamą poveikį erekcijos funkcijai, o tai padeda atkurti potenciją esant nedideliems erekcijos sutrikimams (pavyzdžiui, dėl stipraus susijaudinimo ar nuovargio).
 • Šiuolaikinės kompozicijos yra lengvos konsistencijos, kuri greitai įsigeria giliai į audinį ir nepalieka žymių ant aplinkinių dalykų. Kremą ir gelį galima naudoti su prezervatyvu, nes produktai nesunaikina latekso struktūros.

Vienintelis naudojimo apribojimas yra didelis jautrumas tam tikriems produkto komponentams, galintis sukelti sunkią alergiją.

Be to, kompozicijos nerekomenduojama tepti pažeistiems lytiniams organams arba esant ryškioms alerginėms reakcijoms.

Ar tikrai įmanoma padidinti narį masažo pagalba?

Masažo technika yra dar vienas saugus metodas, kurį galima naudoti kartu su kremais ir geliais. Norėdami atlikti pratimus, tiesiog atsipalaiduokite gulėdami ant lovos, rankas ir lytinius organus patepkite specialiu lubrikantu.

Po to pradėkite daryti grįžtamuosius judesius nuo reprodukcinio organo pagrindo iki galvos, tarsi ištempdami varpą į ilgį ir šiek tiek paspausdami. Visi judesiai turi būti gana intensyvūs, tačiau neturėtų būti skausmų. Šiai technikai reikia skirti nuolatinį dėmesį, apie 20 minučių kasdien.

Ar galima padidinti varpą operacija: pliusai ir minusai

Šiuo metu tik plastinės chirurgijos pagalba galima radikaliai pakeisti svarbaus organo parametrus. Naudodamas šią techniką, chirurgas gali pašalinti akivaizdžias varpos deformacijas ar mikroskopinius matmenis, atsiradusius dėl traumos ar įgimtos patologijos.

Plastinės chirurgijos trūkumai yra šie:

 • Šis metodas nerodomas visiems pacientams, pavyzdžiui, esant sunkioms varpos deformacijoms, radikaliai pakeisti dydžio bus neįmanoma.
 • Metodas siejamas su įspūdingomis materialinėmis išlaidomis preliminariai medicininei apžiūrai, pačiai operacijai ir reabilitacijos laikotarpiui.
 • Ilga ir sunki reabilitacija, kurią lydi daugybė tvarsčių, antibakterinių vaistų vartojimas ir skausmingi pojūčiai.
 • Nekvalifikuoto chirurgo veiksmai gali sukelti kaverninių kūnų struktūros pažeidimus, kurie sukels erekcijos sutrikimus ir net visišką impotenciją.

Štai kodėl šiandien tik specialių kremų ir gelių naudojimas reprodukciniam organui padidinti yra visiškai saugus, efektyvus ir nebrangus būdas.

Rekomendacijos vyrams, norintiems padidinti savo varpą namuose

Štai keletas naudingų patarimų, padėsiančių kiekvienam vyrui pakeisti savo seksualinį gyvenimą į gerąją pusę:

 • Naudokite tik patikrintus produktus iš gerai žinomų gamintojų, gaminančių sertifikuotus produktus. Dėl to jūs nepatirsite šalutinio poveikio, dirginimo ir alerginių reakcijų.
 • Jei labiau mėgstate gyventi aktyvų gyvenimo būdą, rinkitės lengvos gelio tekstūros gaminius, kurie nesuteps skalbinių ir drabužių.
 • Reguliarumas yra pagrindinė taisyklė šiuo subtiliu klausimu. Mankštą ir masažą reikia daryti kasdien, didžiausias kiekis – du kartus per dieną.
 • Nesitikėkite didelių pokyčių. Galite pakeisti parametrus keliais centimetrais, priklausomai nuo pradinio ilgio ir jūsų reprodukcinės sistemos specifikos.
 • Neleiskite skausmo manipuliavimo metu. Jei jaučiate diskomfortą, turėtumėte sulėtinti arba visiškai nutraukti manipuliacijas.
 • Norint pasiekti ryškesnį efektą, galima derinti kelis metodus.

Dabar kiekvienas vyras žinos, kaip padidinti varpą namuose, tai nereikalauja pernelyg didelių pastangų ar brangių metodų. Prieš naudodami konkrečią priemonę ar atlikdami pratimą, būtinai perskaitykite kontraindikacijas, jei reikia, pasikonsultuokite su specialistu dėl tokios technikos tikslingumo. Padidinusi varpą, jūs labiau pasitikėsite savimi, taip pat galėsite patenkinti moterį ir suteikti jai tikrą malonumą sekse!