Varpos padidinimas kremu, geliu, purškalu: privalumai ir trūkumai

Varpos didinimo kremas, purškalas ar gelis gali pakeisti vyro gyvenimą? Neretai tarp stipriosios lyties atstovų kyla skepticizmo dalis, kai toks klausimas išsakomas garsiai. Tiesą sakant, norėdami padidinti varpą, vyrai neturi rinktis operacijos ar daug laiko užimančių, sekinančių procedūrų. Šiuo metu varpą didinti planuojantys drąsiosios žmonijos pusės atstovai turi neįprastai platų priemonių pasirinkimą, kad vyriškas organas būtų dar didesnis.

varpos didinimo gelis

Kas yra varpos plėtros kremai

Tokios lėšos, didinančios vyriško reprodukcinio organo dydį, gali pasigirti natūralia sudėtimi, kuri sumažina alerginių reakcijų ir kitų šalutinių poveikių riziką. Dėl to tokie kremai dėl savo natūralumo praktiškai neturi kontraindikacijų. Tačiau nereikėtų nurašyti individualaus kūno netolerancijos, kuri labiau laikoma išimtimi.

Kalbant apie kremų, kurie padidina varpą, tiek ilgio, tiek skersmens, klasifikaciją, jie skirstomi į priemones:

  • trumpalaikė trukmė;
  • ilgalaikis veiksmas;
  • su pagalbiniu poveikiu.

Kiekvienos kategorijos pavadinimas kalba pats už save. Pirmųjų kremų naudojimas yra skirtas pašalinti vidinius vyro kompleksus, suteikti pasitikėjimo savimi, padidinti potenciją, pagerinti varpos kraujotaką. Jie naudojami prieš seksą, o pats poveikis pastebimas per dvi valandas. Dėl pagerėjusios kraujotakos varpa tampa didesnė ir kietesnė.

Ilgalaikiai tepalai gerai drėkina falo odą, skatina nuolatinę erekciją. Jų vartojimo poveikį galima pastebėti per 4-5 valandas. Pagerinus varpos audinių mitybą ir kraujotaką, vyriškas organas tampa ilgesnis ir platesnis. Lytinis aktas bus ilgesnis, sumažės priešlaikinės ejakuliacijos rizika.

Pagalbinio poveikio priemones rekomenduojama naudoti kartu su kitais varpos didinimo būdais. Jų naudojimo dėka galima pasiekti stabilią varpos erekcijos būseną, didesnį varpos audinių elastingumą. Jų šildantis veiksmas, pagrįstas natūraliais ingredientais, leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

Pastaruoju metu žmonės dažnai užkliūva už varpos didinimo purškalo skelbimų. Natūrali jo sudėtis užtikrina tinkamą falo ląstelių mitybą, o unikalūs komponentai leidžia išlaikyti drėgmę, reikalingą vyriško organo augimui audiniuose. Dėl pašalinių medžiagų reprodukcinis organas tampa didesnis. Visa tai vyksta be skausmingo ląstelių dalijimosi. Dėl savo natūralumo medžiagos iš organizmo pasišalina be jokių pasekmių.

Koks yra kremų naudojimo poveikis

Reguliariai naudojant varpos didinimo gelius, tepalus, losjonus ir kt. pailgėja lytinių santykių trukmė, sumažėja priešlaikinės ejakuliacijos rizika, o pati varpa seksualinio susijaudinimo atveju pastebimai kietėja.

Kalbant apie falo ilgį, tada, remiantis apžvalgomis, poveikis buvo pastebėtas jau antrąją naudojimo savaitę. Kiti teigia, kad rezultatas buvo matomas praėjus mėnesiui po pirmosios paraiškos. Pažymima, kad unikalių natūralios sudėties preparatų naudojimas leidžia pailginti varpą pora centimetrų.

Kai kas giriasi įspūdingesnėmis sėkmėmis, tačiau tai jau priklauso nuo individualių kūno savybių ir papildomų technikų, pavyzdžiui, vakuuminio siurbimo, naudojimo.

Reguliarus specialių kremų naudojimas prisideda prie dažno varpos audinių tempimo. Apžvalgos rodo, kad toks poveikis teigiamai veikia vyriško organo augimą tiek ilgio, tiek storio atžvilgiu. Tačiau prieš naudodami juos turite įsitikinti, kad vaisto sudėtis yra natūrali. Kremas, tepalas, losjonas, purškalas ar gelis turi gerai įsigerti, būti malonios tekstūros, o užteptas ant varpos odos vyras neturėtų jausti skausmo.

Kremų, tepalų, gelių, penio didinimo purškalų privalumai ir trūkumai

Aukščiau išvardytų priemonių naudojimas leidžia ne tik pamiršti apie varpos dydžio problemą, bet ir išspręsti daugybę seksualinių nesėkmių, įskaitant jautrumo praradimą ir priešlaikinę ejakuliaciją. Didžiausią efektą galima pasiekti, jei tepalai naudojami kartu su kitais masažo ar aparatūros metodais. Dėl to kremas leis falo audiniams greičiau atsigauti po pratimų, kuriais siekiama juos ištempti.

Palankiai veikia vyriško organo augimą ir gerina kraujotaką. Renkantis vaistą, svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį, kurioje turėtų būti tik natūralūs ingredientai. Priešingu atveju padidės šalutinio poveikio ir sumažėjusio veiksmingumo rizika. Juk niekam ne paslaptis, kad kimštis cheminiais priedais – ne pati geriausia mintis. Todėl pirmenybę reikia teikti natūralioms medžiagoms.

Varpos augimui skirtų kremų, purškalų, losjonų, tepalų, gelių privalumai ir trūkumai

privalumus

  • komponentų natūralumas ir natūralumas;
  • audinių augimas yra neskausmingas;
  • naudojant juos reikia praleisti tik minimalų laiką;
  • poveikis pastebimas per dvi savaites nuo pirmojo panaudojimo momento;
  • galimybė išspręsti daugybę seksualinių problemų;

Minusai

  • alerginių reakcijų rizika dėl žemos kokybės vaisto įsigijimo;
  • veiksmingos priemonės pasirinkimas gali užtrukti.