Kaip greitai padidinti varpą namuose

Daugelis vyrų svajoja pakeisti savo penio dydį. Operacija – per rimtas žingsnis, galintis sukelti liūdnų pasekmių. Todėl stipriosios lyties atstovai domisi, kaip namuose padidinti varpą, koks būdas efektyviausias.

Varpos didinimo metodai

Dažnai mažo penio problema yra psichologinio pobūdžio. Jau seniai žinoma, kad svarbiausia ne dydis, o kokybė. Todėl prieš patys didindami varpą namuose, turėtumėte įsitikinti, kad problema tikrai yra.

Yra keletas būdų, kurie leidžia savarankiškai keisti varpos ilgį ir storį. Visi jie puikiai tinka naudoti namuose. Jie apima:

 • Siurblys, ilgintuvas.
 • Kosmetika ir tabletės.
 • Masažas.
 • Savęs hipnozė.
 • Fito poveikis.

Nesitikėkite momentinių rezultatų. Šiuo atveju svarbu reguliarumas. Geriausias poveikis gali būti pasiektas kompleksiškai veikiant varpą. Pavyzdžiui, jei purškimą derinate su masažu. Prieš naudojant pasirinktą metodą, rekomenduojama jį atidžiai išstudijuoti.

Vakuuminis siurblys ir ilgintuvas

Vakuuminis siurblys leidžia padidinti varpos ilgį ir storį, taip pat pagerinti potenciją. Tai cilindras su pompa, kuriame dedamas varpas. Siurblys išpumpuoja orą iš cilindro, dėl slėgio padidėja kraujotaka, padidėja lytinis organas. Poveikis trunka neilgai.

Prailgintuvas yra mažiau populiarus nei vakuuminis siurblys. Patempdamas varpos audinius, jis padaro varpą storesnį, ilgesnį ir suteikia jam tinkamą formą. Ekstenderio naudojimo rezultatas bus gana ilgas, jei prietaisą naudosite kiekvieną dieną.

Yra ir kitų būdų, kaip pailginti varpą namuose kabinant skirtingus svorius. Apkrova gali ištempti odą, todėl organas pailgėja, tačiau tai neturi įtakos storiui. Tai labai pavojinga procedūra, galinti susižaloti.

Taip pat populiarūs įvairūs vyriškumui skirti priedai, kurie jį ilgina, stiprina, gerina potenciją. Purkštukai atitolina ejakuliaciją ir pailgina lytinį aktą.

Geliai, tepalai ir tabletės

Geliai, kremai ir tepalai, skirti varpos didinimui, turi prieštaringų atsiliepimų ir dviprasmišką poveikį. Tikrai yra šių vaistų rezultatas, tačiau jis per trumpas. Kosmetikos preparatus patariama naudoti kartu su pompa ar ilgintuvu.

Tyrimai neįrodė tablečių ir kapsulių poveikio. Daugelis jų yra maisto papildai ir didelėmis dozėmis gali pakenkti organizmui. Jei kalbame apie tokius stimuliatorius kaip Viagra, tai jie gerina potenciją, sukelia lytinį potraukį, o vyriško orumo padidėjimas atsiranda tik dėl erekcijos.

Savęs masažas

Yra įvairių masažo tipų, kurie naudojami norint padidinti vyrų penį namuose. Atliekant patariama naudoti specialius gelius ir kremus, o prieš pat procedūrą reikia pasišildyti šiltoje vonioje. Tai pagerins kraujotaką dubens organuose, užtikrins efektyvų reprodukcinės sistemos funkcionavimą. Veiksmingiausiu laikomas „pasidaryk pats" varpos masažas erekcijos būsenoje.

Masažas atlieka keletą naudingų funkcijų:

 • padeda pailginti varpą, padaryti ją storesnę;
 • padidina seksualinį potraukį;
 • didina potenciją;
 • erekcija trunka ilgiau.

Šio metodo subtilumas slypi teisingoje technikoje ir traumų pašalinime. Juk vyriškumas – subtilus ir labai jautrus organas, reikalaujantis atidaus požiūrio.

Ypač populiari Jelqing technika, skirta varpos padidinimui. Judesiai tokio masažo metu primena karvės melžimą. Jelqing turi savo veikimo principą, su kuriuo turite susipažinti prieš vykdydami. Reguliarūs užsiėmimai leis pamatyti rezultatą per 2-3 mėnesius.

savihipnozė

Specialistai rimtai vertina psichologinį poveikį. Jis pagrįstas vizualizacija, kuri turi daug galios. Būtina laikytis taisyklės nuolat įsivaizduoti didelį organą. Tai padeda padidinti hormonų, atsakingų už varpos augimą, lygį. Šis metodas nereikalauja daug pastangų ir laiko, o rezultatas gali būti veiksmingas.

Fitoimpact

Ir čia neapsieisite be liaudies receptų. Varpos augimas gali paskatinti naudoti specialias žolelių arbatas. Jų sudėtis skiriasi. Vaistažolės, kurios suteikia geriausią poveikį, yra šios:

 • gudobelės;
 • ženšenis;
 • tribulus;
 • dubrovnikas;
 • jonažolės.

Eksperto nuomonė

Gydytojai įsitikinę, kad tik chirurgai gali padidinti varpą. Sudėtinga ir brangi operacija – riebalinio audinio įvedimas po organo oda. Toks pavojingas penio didinimo būdas duoda laikiną efektą, nes riebalinio audinio sritis po kurio laiko išsiskirs. Ką tada pasakyti apie kitus metodus, kurie atliekami be operacijos. Jų veiksmai kelia daug abejonių.

Medikai pataria nenuodyti organizmo įvairiais vaistais, o mylėti save ir savo orumą laikyti tikru pasididžiavimu, nepaisant dydžio. Jei problema tikrai gadina gyvenimą, reikia kreiptis į specialistą, kuris padės rasti išeitį. Labiausiai tikėtina, kad be operacijos nepavyks.

Sąrašas būdų, kaip padidinti varpą namuose

Padidinti penį slapčia nori kone kas trečias vyras, nors tokiam kardinaliam žingsniui ryžtasi ne kiekvienas. Šiandien ekspertai sukūrė ir siūlo daugybę vyrų varpos padidinimo metodų, tačiau chirurginis metodas vis dar turi didžiausią efektyvumą. Operacija turi nemažai trūkumų – didelę kainą ir riziką.

Remdamiesi tuo, daugelis vyrų mieliau ieško būdų, kaip padidinti varpą namuose įvairiuose šaltiniuose ir internete. Svarbiausios priežastys, skatinančios norą padidinti varpą – seksualinio partnerio nepasitenkinimas, taip pat paties vyro psichologinės problemos. Tačiau prieš ieškant tokių metodų, būtina susipažinti su visuotinai priimtais dydžio standartais, be stereotipų ir nepagrįstų modelių įtakos.

Ar apskritai įmanoma padidinti varpą?

Pirmas daugeliui vyrų kylantis klausimas – ar apskritai įmanoma padidinti varpą be operacijos.

varpos matavimas prieš padidinimą

Tačiau prieš pradedant išsiaiškinti šią problemą, verta tiksliai nustatyti savo dydžius, palyginti juos su fiziologinėmis normomis, kad būtų galima įvertinti varpos padidinimo galimybes.

Šiuo metu šiuolaikinė medicina ir žmonijos žinios siūlo keletą būdų, kaip iš tikrųjų padidinti varpą. Būtent:

 • operacija, brangus ir labai rizikingas žingsnis;
 • Extender, tai yra specializuotas prietaisas, skirtas peniui pailginti;
 • siurblys su vakuuminiu varpos audinių tempimo metodu;
 • kremai ir purškalai, skirti namų auginimui su laikinu poveikiu;
 • masturbacija ir masažas, kurie sušildo ir ištempia varpos audinius.

Norėdami pasiekti puikių rezultatų namuose ir greitai padidinti varpą, galite vienu metu pasinaudoti keliais būdais. Kombinuotas požiūris šiuo atveju tik pateks į vyro rankas jo siekiuose ir troškimuose.

Kaip padidinti varpą namuose be operacijos?

Nepaisant akivaizdaus skepticizmo dėl to, kaip galite padidinti varpą namuose, dauguma aršių skeptikų vis dar bando išbandyti metodus patys. Juk tik asmeninė patirtis gali būti tikslus patvirtinimas, ar tokios pastangos pasiteisina, ar vis dar yra skyrybos. Pagrindinė taisyklė norint pasiekti rezultatų – sistemingas įgyvendinimas griežtai laikantis rekomendacijų.

Pratimai

vyras su padidėjusiu peniu

Specialistai sukūrė specialius pratimus, kuriuos reguliariai atliekant varpos audiniai pašildomi ir tempiami, o tai reiškia, kad jūs galite padidinti varpos dydį namuose.

 • Pirmiausia reikia sušildyti varpos odą, kad audiniai būtų elastingesni. Keptuvėje įkaitinta druska dedama į austą maišelį, po to užtepama ant varpos.
 • Toliau reikia pasiekti erekciją, bet tuo pat metu pusiaukelėje sustabdyti seksualinį susijaudinimą. Norėdami tai padaryti, vyrui reikės specialaus lubrikanto.
 • Toliau dviem rankos pirštais padaromas žiedas, kuris užsidaro ties varpos pagrindu. Tvirtai suspaudus žiedą, jis nunešamas iki pat galvos, tarsi bandant ištempti varpą į ilgį.
 • Atliekant pratimą, nereikia liesti galvos. Pirmiausia atliekama apie 40 tempimų, palaipsniui juos didinant iki 200 kartų.

Šis varpos didinimo pratimas vadinamas jelqing arba padvigubinimo technika. Dėl to varpos audiniai įkaista, o tai reiškia, kad jie tampa lankstūs tempimui.

Masažas

varpos didinimo masažas

Yra dar vienas būdas neskausmingai ir nemokamai padidinti varpą namuose. Be dydžio, žymiai padidėja ir vyro potencija. Prieš atliekant masažo pratimus, oda pirmiausia sušildoma naudojant lubrikantus. Tačiau veiksmingiausias yra minkštas rankšluostis ir žolelių nuoviras garų pirčiai. Rankšluostis sudrėkintas karštame nuovire, po to porą minučių tepamas ant varpos.

Be to, masažas atliekamas dviem būdais - masažas atsipalaidavęs ir erekcijos metu. Šiuo atveju abu metodai apima audinių tempimą. Delnų pagalba varpa turi būti šiek tiek įjungta į aktyvią būseną, o po to, sugniaužę ją, tarsi atitraukite nuo savęs žemyn ir aukštyn. Be to, varpą galima sukti pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę pakaitomis.

Specialūs armatūra

Be to, specialių prietaisų pagalba galite padidinti varpos augimą namuose. Šiuolaikinė rinka siūlo daugybę produktų tokiems tikslams, tačiau efektyviausiais siurbliais laikomi vakuuminiai ir hidrauliniai siurbliai bei ilgintuvas.

 1. Vakuuminis siurblys – tai aparatas, skirtas pagerinti kraujotaką ir ištempti varpos audinius, gerinti kraujagyslių elastingumą ir potenciją. Tokiame įrenginyje yra specialus siurblys, kolba, kurie veikia kartu neigiamo slėgio principu. Po to kaverniniai varpos kūnai išsitempia ir plečiasi, o antplūdžio kraujui varpa tampa didesnė.
 2. varpos pompa

  Instrukcija:

  • pirma, išpumpuojamas oras, dėl kurio, veikiant neigiamam slėgiui, į varpą patenka kraujas;
  • kiekvieną dieną prietaisą reikia naudoti nuo 5 iki 20 minučių;
  • fizinio krūvio metu gali būti jaučiamas tam tikras diskomfortas.

  Jei vakuuminio siurblio naudojimas sukelia skausmą, tokią veiklą reikia nutraukti arba susilpninti. Jei lygiagrečiai su pompa bus naudojami specialūs varpos didinimui skirti kremai, rezultatas netruks laukti.

 3. Hidrosiurblys yra vakuuminio siurblio kopija, tačiau slėgis šiuo atveju sukuria skystį. Be to, toks siurblys pasižymi švelniu poveikiu, neleidžia sužaloti varpos.
 4. hidrosiurblys varpos didinimui

  Instrukcija:

  • šiltas vanduo įtraukiamas į vonios kambarį taip, kad jo lygis apimtų vyrą iki juosmens;
  • šiltame vandenyje reikia pagulėti 5-10 minučių, kad sušiltų lytiniai organai;
  • tada siurblys panardinamas po vandeniu, o po to į jį reikia įkišti varpą;
  • pompą tolygiai padėkite aplink varpą, palaikydami kapšelį prieš sukurdami vakuuminį efektą;
  • aparato pagalba sukuriamas vakuumas, po kurio vyrui reikia atsipalaiduoti;
  • kad vakuumas neatsipalaiduotų, galima atlikti kelis siurbimo judesius.

  Tokio prietaiso pagalba galima padidinti varpos ilgį gerinant audinių ir kraujagyslių elastingumą bei stangrumą. Be to, tokių pratimų pagalba galite užkirsti kelią erekcijos disfunkcijai ir netgi ją pašalinti.

 5. Extender yra ortopedinis prietaisas, naudojamas namuose padidinti varpą. Toks prietaisas garantuoja kelis teigiamus pokyčius vienu metu:
 6. varpos ilgintuvas
  • galimybė padidinti varpos storį ir ilgį;
  • stiprinti varpos kietumą ir stiprumą erekcijos metu;
  • lytinio akto trukmės padidėjimas iki 60%;
  • anatominės varpos formos gerinimas;
  • gauti rezultatai išlieka iki gyvenimo pabaigos.

Naudojimo taisyklės reikalauja iš pradžių šiek tiek nešioti ilgintuvą, kol varpa pripras prie tokių apkrovų. Vidutiniškai jį reikia nešioti nuo 4 iki 6 valandų, reguliuojant strypų ilgį taip, kad vyras nejaustų skausmo, o tik nedidelį diskomfortą. Jei buvo išprovokuotas stiprus skausmas, prietaiso dėvėjimas kuriam laikui atidedamas.

Purškalai ir geliai

Tam tikrų vaistų pagalba galite padidinti varpos galvutę ir jos dydį, jei pasirinksite tinkamą vaistą. Kiekvieną dieną farmacijos pramonė gamina vis daugiau lėšų varpos augimui. Tačiau tuo pat metu reikia atsiminti, kad tokios priemonės dažniausiai turi tik laikiną poveikį, o jos tepamos ant lytinių organų odos, kaip numatyta.

Veiksmingiausios priemonės penio augimui yra tos, kurių veiklioji medžiaga yra imbieras, ženšenis, glicinas arba argininas. Dažniausiai kalbame apie specialius lubrikantus, kremus ir gelius, kurie tepami prieš pat lytinį aktą. Po to komponentai prasiskverbia į kraują, padidina kraujotaką, taip pat sušildo varpos audinius. Gautas poveikis trunka apie 3 valandas.

Kiek svarbus dydis?

Remiantis statistika, varpos dydis yra daug svarbesnis patiems vyrams, o moterys vertina ne dydį, o gebėjimą ir gebėjimą juo naudotis. Anatomijos ir fiziologijos požiūriu mokslas ne kartą patvirtino, kad normalaus vyro penio ilgis turėtų būti 12-18 cm. Ir čia svarbų vaidmenį vaidina vyro ūgis, svorio kategorija, kūno sudėjimas ir rasė.

Ne visada didelis penis yra vyro pasididžiavimas. Kaip parodė praktika, didelis penis gali suteikti moteriai lytinio akto metu ne daug malonumo, o, priešingai, skausmą ir diskomfortą. O stereotipai, kad puikus vyriškumas yra pasididžiavimo dalykas ir vyriškumo ženklas, jau seniai išsklaidyti.

Atsargumo priemonės

gydytojas nurodo kontraindikacijas varpos didinimui

Prieš patys imdamiesi varpos didinimo technikų, tokiais klausimais turėtumėte pasikonsultuoti su specialistu. Dažniausiai noras padidinti varpą yra nepagrįstas, pasitaiko situacijų, kai jie gali pakenkti. Taigi, pavyzdžiui, specialūs varpos augimui skirti kremai ir geliai gali reikšti, kad yra kontraindikacijų, kurias svarbu apsvarstyti prieš perkant.

Mankšta, masažas ir specialių prietaisų naudojimas gali sužaloti varpą, jei naudojami tokie metodai, nukrypstant nuo rekomendacijų. Kiekviena technika turėtų prasidėti maža, palaipsniui didinant taikymo trukmę ir intensyvumą. Ir, žinoma, prieš procedūras nepamirškite sudrėkinti varpos odos, sušildyti audinių.

Kartais užtenka tik sustiprinti erekciją

Norint padidinti vyrišką varpą, kartais vyrui tereikia pasiekti maksimalią erekciją. Dėl neigiamų veiksnių veikimo arba dėl seksualinių sutrikimų mažas varpas gali būti vangios ir nepakankamai stiprios erekcijos pasekmė. Todėl ekspertai pataria vyrams griebtis varpos padidinimo ir erekcijos atkūrimo masturbacijos būdu.

Pirmiausia ant varpos užtepamas drėkinamasis kremas (galima naudoti vyriškos lyties penio augimui skirtą kremą), tada rankomis galima atlikti glostomuosius šildančius judesius. Kai dėl erekcijos padidėja varpa, reikia atlikti judesius aukštyn ir žemyn, tarsi tempiant varpos odą. Taip pat galite lengvai suspausti varpą prie galvos – tai tik padidins kraujotaką.

vyro padidintas penis

Liaudies gynimo priemonės

Tradicinė medicina nereiškia, kad turite specialių receptų ir priemonių, kuriomis galite padidinti varpą. Tačiau jos arsenale yra tokių priemonių, kuriomis galima pagerinti erekcijos funkciją ir potenciją. Tam galite naudoti specialias afrodiziakines žoleles – ženšenį, gingko biloba, čiobrelius ar gudobelę.

Naudinga lytinių santykių kokybei gerinti bus laukinių avižų tinktūra, česnako tinktūra, taip pat augalinė vaistinė plaučių žolė. Na, o svarbiausias liaudiškų priemonių, skirtų vyro seksualinei sferai, mėgstamiausias yra medus ir graikinis riešutas.