Varpos tempimas: varpos tempimo ir didinimo pratimai

Populiari alternatyva vaistams ir liaudiškoms priemonėms yra varpos tempimas. Atlikdami paprastus pratimus namuose, daugelis vyrų tikisi padidinti savo orumą be brangių priemonių. Tokiu atveju turite būti kantrūs ir reguliariai praktikuoti įvairius metodus.

Ar yra kokių nors penio tempimo rezultatų?

moteris rodo į pratimų padidintą penį

Dauguma vyrų abejoja, kad varpos didinimas tempiant yra veiksmingas būdas. Tiesiogine to žodžio prasme varpos dydžio pakeisti, žinoma, neįmanoma. Bandydami ištempti varpą rankomis, galite tik rimtai jį sužaloti. Norint pasiekti efektyvų rezultatų padidėjimą, būtina atlikti specialius pratimus naudojant tam tikrus prietaisus. Taip sąlygiškai ištempsite varpą.

Specialiai sukurtos technikos leidžia paveikti atraminį varpos raištį, padidinti jo gebėjimą tempti. Pakeliui didėja kraujotaka reprodukcinėje sistemoje, normalizuojasi kraujagyslių sienelių elastingumas, pagerėja mikrocirkuliacija. Reguliarus pratimas taip pat prisideda prie aktyvaus ląstelių dalijimosi ir regeneracijos. Visų šių procesų derinys padidina varpos dydį.

Varpos padidėjimas pakabinus krovinį

Ši technika gali būti labai pavojinga, jei ji atliekama neteisingai. Ar penio tempimas namuose bus efektyvus, priklauso nuo to, kaip kruopščiai ir teisingai buvo atliktos parengimosios priemonės.

Treniruotės

Prieš pradėdami didinti varpą tempdami, turite paruošti organą. Tai svarbus etapas, be kurio negalite pradėti jokių treniruočių. Tokios manipuliacijos būtinos:

 • pagerinti kraujotaką dubens srityje ir jos organuose;
 • sumažinti traumų riziką;
 • kraujospūdžio normalizavimas organizme;
 • sumažinti skausmą po treniruotės.

Svarbiausias dalykas ruošiant yra terminis efektas. Norėdami tai padaryti, išsimaudykite šiltoje vonioje ir (arba) masažuokite varpą.

Vandens procedūros

karšta vonia varpos didinimui

Patekę į karštą vandenį, šilumos receptoriai pradeda plėsti po oda esančias kraujagysles

Šiltas vanduo padeda visiškai atpalaiduoti kūno raumenis, suaktyvina kraujotaką. Paruošimas vyksta taip:

 • užpildykite vonią patogios, bet ne aukštesnės kaip 40 ° C temperatūros vandeniu;
 • pasinerkite iki juosmens ir pabūkite vandenyje 5-7 minutes.

Jei negalite išsimaudyti, galite ir duše. Norėdami tai padaryti, laistykite kūno dubens sritį šiltu vandeniu taip pat 5-7 minutes. Po to naujas organas sausai nušluostomas rankšluosčiu, užtepamas tepamasis kremas.

Masažas

Norint atlikti masažo procedūras, reikia sudrėkinti nedidelį rankšluostį šiltu vandeniu, tada išgręžti ir apvynioti varpą. Galva turi likti atvira. Šiuo rankšluosčiu organas švelniai trinamas apie 5 minutes. Nuėmus rankšluostį. Po 2-3 minučių pertraukos pakartokite procedūrą 3 kartus. Nedidinkite / nesumažinkite masažo laiko.

Pakabos schema

Yra keletas schemų, kaip pakabinti krovinius prie lytinių organų, ir vyras turi savarankiškai pasirinkti sau geriausią. Galite atkreipti dėmesį į šią parinktį:

 1. Būtina nuplėšti apyvarpę, kuri yra prie pagrindo, tada penio kotą apvynioti elastiniu bintu (užteks 2 cm pločio tvarsčio). Apvyniodami narį tvarsčiu, turėtumėte suspausti galvą, kad paskatintumėte kraujo nutekėjimą iš jos.
 2. Jie paima specialų virvelę, kurios viename gale specialiais kabliukais pritvirtinamas elastinis tvarsliava. Prie kito galo pririštas krovinys. Pirmiausia reikia pritvirtinti apkrovą ant laido ir palikti ant grindų. Užkabinus laidą ant falo kabliukų, svorį reikia paimti į rankas.
 3. Dabar reikia lėtai atleisti apkrovą. Svarbu stebėti savo pojūčius dubens srityje. Jokiu būdu neturėtų būti skausmo ir akivaizdaus diskomforto. Jei atsiranda tokių pojūčių, turite pailsėti lytiniam organui.
 4. Pradėkite nuo 1 minutės per dieną. Palaipsniui ilginkite krovinio kabinimo laiką, tačiau jis neturi viršyti 10 minučių.

Pabaigus varpos tempimą, reikia atlikti atpalaiduojantį masažą. Judesiai turi būti lengvi ir tikslūs, jokiu būdu ne intensyvūs.

Treniruotės ypatybės

Kadangi šis metodas nėra visiškai saugus, turėtumėte atkreipti dėmesį į šias savybes:

 1. Pradinė svorio masė neturi viršyti 200g. Ją galima padidinti tik po 3 savaičių reguliaraus fizinio krūvio dar 200g. Maksimalus pakabinamo krūvio svoris gali būti 3kg, bet ne daugiau.
 2. Griežtai draudžiama atlikti suspensiją, jei varpa yra erekcijos būsenoje. Tai traumuoja ir neduos jokio rezultato. Pajutus skausmą, treniruotę reikia nutraukti.
 3. Atliekant pratimus, siekiant padidinti varpą tempiant, varpos oda gali patamsėti. Tai normalu. Odos spalva bus atkurta po procedūrų.
 4. Užsiėmimų metu jūs negalite judėti (vaikščioti po kambarį), nes tada padidėja apyvarpės apkrova. Taip pat svarbu, kad svorio pasiskirstymas būtų tolygus.

Populiariausi varpos tempimai

Kokie yra populiariausi varpos tempimo pratimai? Ypatingą dėmesį galite atkreipti į šiuos dalykus.

Power Pull

Atlikite pagal šį principą:

 1. Penis paimamas pirštais už galvos ir atitraukiamas nuo savęs. Šioje pozicijoje būtina išbūti 5-6 sekundes.
 2. Po to, kai reikia patraukti lytinius organus į dešinę ir užtrukti. Pakartokite tą patį kairėje pusėje.
 3. Tuo pačiu principu varpa traukiama aukštyn ir žemyn.

Organą reikia traukti tol, kol atsiras nedidelis skausmo pojūtis, tačiau akivaizdaus diskomforto jausmo neleisti. Varpa turi būti ramybės būsenoje.

Prailgintuvas

varpos padidinimas ekstenderiu

Prietaisas susideda iš pagrindo (jis uždedamas ant varpos koto), tempimo strypų ir kilpos (jis tvirtinamas po varpos galvute). Maksimalus gamintojo rekomenduojamas naudojimo laikas yra 1 metai.

Esmė ta, kad organo tempimas vyksta palaipsniui, atsižvelgiant į tai, kaip pailgėja prietaiso strypai. Norėdami patempti varpą, gamintojai rekomenduoja pradėti užsiėmimus, kurių ilgis yra šiek tiek mažesnis už paties varpos ilgį, kad kūnas „priprastų" prie ilgintuvo. Šis parametras nesikeičia pirmuosius 1-2 mėnesius. Tik praėjus šiam laikui reikėtų keisti strypų parametrus.

V formos tempimas

Taip traukiant varpą daromas santykinai didesnis spaudimas, poveikis audiniams, nei tiesiog traukiant išilgai ašies. Treniruotis galima tik tada, kai varpa yra visiškai atsipalaidavusi.

Pirštais reikia suimti už varpos galvutės, atitraukti apyvarpę nuo savęs ir žemyn. Antrąja ranka, pradedant nuo pagrindo, reikia daryti spaudžiančius judesius iš varpos vidaus, judant link galvos. Pakartokite 10 kartų.

Tuo pačiu metu galva turi būti tvirtai laikoma, o jei joje jaučiamas aštrus skausmas, tuomet reikia ją šiek tiek suspausti pirštais, kad prasidėtų kraujo nutekėjimas varpa.

Pažangus varpos tempimas

Praėjus kuriam laikui nuo užsiėmimų pradžios vyrai ieško naujų, efektyvesnių treniruočių galimybių. Yra žinomi keli pažangūs metodai. Toliau aprašomos trys ryškiausios praktikos.

gaidžio sėdėjimas

Ši varpos tempimo technika taikoma tiek traukiant, tiek kraujagyslėms. Jo įgyvendinimo algoritmas yra toks:

 1. Paruoškite kėdę su plokščia sėdyne, uždenkite ją švariu rankšluosčiu. Atsistokite nugara į jį. Rankomis patraukite varpą (jis turi būti visiško poilsio būsenoje) atgal, už sėdmenų. Sėklidės turi būti paskirstytos išilgai jo kamieno šonų.
 2. Laikydami už varpos ranka, lėtai nusileiskite ant kėdės. Negalite iš karto sėdėti ant organo visu svoriu. Sėdėti reikia palaipsniui, atkreipiant dėmesį į savo jausmus.

Pradinis veikimo laikas yra 3-5 minutės. Pažengusiame lygyje reikia atlikti 2–5 priėjimus ir padidinti laiką iki 15 minučių. Po kiekvieno priėjimo varpą reikia švelniai patrinti ir masažuoti.

Atbulinė trauka

Šis pratimas yra panašus į ankstesnį, tačiau technika šiek tiek skiriasi:

 1. Kūno padėtis: stovint, pėdos pečių plotyje, varpa visiško poilsio būsenoje.
 2. Narį reikia paimti suėmus po galva ir patraukti atgal, už sėdmenų ir aukštyn. Traukos jėga turi būti didinama palaipsniui.

Rankos su šiuo pratimu turi būti už kojų, po sėdmenimis. Būtina atlikti nuo 3 iki 7 priėjimų. Varpos tempimo laikas palaipsniui ilgėja nuo 5 iki 15 minučių.

Virvė

Šis pratimas yra gana trauminis. Tai turėtų būti atliekama tik gerai sušilus narį. Technika yra tokia:

 1. Turėtumėte treniruotis tik visiškai pailsėję. Dešine ranka „žiedine" rankena paimkite varpą po galva ir pasukite 1, 5-2 apsisukimų, priklausomai nuo asmeninės treniruotės. Tuo pačiu metu šiek tiek patraukite narį į priekį.
 2. Kaire ranka turite suimti kamieną maždaug per vidurį ir palaipsniui vesti rankeną prie pagrindo, pasukdami organą priešinga kryptimi.
 3. Taip laikant varpą tarp dviejų griebtuvų, jį reikia atsargiai ištempti įvairiomis kryptimis. Reikia vengti odos pertraukų.

Būkite dėmesingi ir atsargūs! Tai labai traumuojantis ir skausmingas pratimas! Priklausomai nuo asmeninės praktikos lygio, reikia atlikti 2–5 priėjimus, laikant narį „virvės" padėtyje nuo 1 iki 5 minučių.

Kiti naudingi pratimai

varpos didinimo pratimai

Yra ir kitų populiarių varpos didinimo pratimų, kurie skiriasi atlikimo technika ir būdu, kaip jie veikia varpos audinius. Tarp jų yra šie:

 1. Jelqing, arba varpos tempimas. Tokios treniruotės atliekamos ant stačiojo organo. Pirštai suspaudžia statinę į tvirtą žiedą ir perkelia ją į galvą. Vidutiniškai procedūra trunka apie 5 minutes, reikia sustoti pajutus neišvengiamą ejakuliaciją.
 2. Lankstumas. Penis turi būti 50 procentų stačias. Lėtai ir atsargiai sulenkite jį skirtingomis kryptimis. Procedūros metu neturėtų būti skausmo.
 3. Kegelio pratimai. Tai raumenų mankšta, kurią galima atlikti bet kuriuo patogiu metu. Tai susideda iš to, kad reikia įtempti ir atpalaiduoti tarpvietės raumenis. Norėdami suprasti, kaip tai veikia, šlapinimosi procese turėtumėte laikyti purkštuką. Vieno metodo užbaigimo laikas yra 5 minutės. Priėjimų skaičius - priklausomai nuo mokymo lygio.
 4. Suspaudimas. Tokiai treniruotei jums reikės specialaus prietaiso. Jis atliekamas, kai narys pasiekia pilną erekciją. Užspaudimo esmė ta, kad reikia porą minučių suspausti erekciją varpą prie pagrindo. Šis metodas veiksmingas tik kartu su kitais pratimais.
 5. "Varpas". Norint atlikti šią praktiką, būtina pasiekti visišką erekciją. Pradinė padėtis: pėdos pečių plotyje, tarpvietės raumenys įtempti. Šioje būsenoje turite atlikti dubens švytuoklinius judesius. Pradiniame tokio varpos tempimo etape pamokos trukmė turėtų būti pora minučių.