Kaip padidinti varpos galvutę namuose?

Remiantis apklausos rezultatais, dauguma vaikinų yra nepatenkinti savo vyriškumo dydžiu ir nori jį padidinti. Dėl to kai kuriuos domina klausimas, kaip padidinti varpos galvutę? Yra keletas veiksmingų metodų, kurie padės pakeisti varpos galiuko matmenis.

Struktūra

Galimybė savarankiškai ir su specialistų pagalba padidinti varpos galvutę siejama su jo anatominės sandaros ypatumais.

Galva yra mažas, grybo formos ruonis, sudarytas iš kempinių audinių. Manoma, kad tai yra jautriausia varpos dalis, nes joje yra pagrindinės varpos nervų galūnės. Taip pat galvoje yra liaukos, atsakingos už gleivinės skysčio – lubrikanto – susidarymą ir sekreciją.

Pagrindinis šio audinio bruožas yra tai, kad jis išlaiko elastingumą net ir po stipraus susijaudinimo. Dėl šios priežasties ši varpos dalis laikoma smūgius sugeriančiu elementu tarp susijaudinusio falo audinių ir partnerio lytinių organų. Elastingumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį didinant varpos galvutę.

Augmentacija su profesionalų pagalba

Kartais varpos ir jo galiuko dydis padidinamas tik padedant specialistams, nes to negalima padaryti savarankiškai. Yra du būdai: chirurginis ir injekcijos.

konsultacija su gydytoju dėl varpos padidėjimo

Chirurginis

Ypač sunkiais atvejais jūs negalite išsiversti be operacijos. Atliekant procedūrą naudojami specialūs implantai, kuriais didinamos mergaičių krūtys. Jie dedami į varpos galvutės audinį.

Yra dar vienas chirurginis reprodukcinio organo galo storinimo būdas. Norėdami tai padaryti, prie kempinių audinių pridedama matrica, kurioje yra paciento kraujo ląstelės. Šis metodas yra efektyvesnis ir saugesnis, nes paciento ląstelės tikrai įsišaknys be komplikacijų.

Injekcinis

Daug dažniau žmonės padidina falo galvos dydį injekcijomis, nenaudodami operacijos. Tai saugesnė nei operacija, nes nereikia didelių pjūvių organo paviršiuje. Taikant injekcijos metodą, po oda suleidžiama hialurono rūgštis, kuri plečia ląsteles ir padidina varpos apimtį.

jelqing

Norėdami padidinti varpos storį, jie naudoja techniką, vadinamą jelqing. Ši procedūra yra gera, nes ji atliekama namuose be specialistų pagalbos.

Prieš pradedant treniruotę, falas pašildomas, kad šiek tiek išgaruotų oda ir padidėtų jos elastingumas. Norint sušildyti varpą, į litrinį indą įpilama šilto vandens, į kurį 2-3 minutėms įdedamas lytinis organas. Yra ir kitas vyriškumo šildymo būdas.

Tokiu atveju reikės ir pašildyto vandens, kuriame mirkomas rankšluostis. Tada šlapias rankšluostis 10 minučių apvyniojamas aplink erekcijos varpą, o po to jie pradeda džiūti.

Norėdami padidinti dydį su jelqing, pirmiausia atidengiama galva. Tada dviem pirštais šalia jo pagrindo padaromas stiprus žiedas. Tai daroma labai atsargiai, kad po ranka nebūtų odos raukšlių. Suėmę lytinį organą, įtempiame jo raumenis ir antra ranka sugriebiame už varpos pagrindo. Palaipsniui priartiname rankas viena prie kitos, kol jos susiliečia. Tada daroma 5 minučių pertrauka, po kurios procedūra kartojama.

bananas rankoje simbolizuoja varpą su padidinta galva

Galvos didinimo pratimas atliekamas kiekvieną dieną ir trunka mažiausiai 20 minučių. Per mėnesį bus pastebėta, kad lytinis organas palaipsniui didėja.

Liaudies metodai

Norėdami padidinti varpos galvutę namuose, kai kurie žmonės naudoja vieną ar kitą liaudišką priemonę. Prieš naudodami liaudies metodus, turite susipažinti su efektyviausiais iš jų.

Melžimas

Varpos melžimas laikomas labiausiai paplitusiu būdu jį padidinti namuose. Norint padidinti galvos matmenis, falas pakeliamas į stačią būseną ir pirštais tvirtai suspaudžiamas prie pagrindo. Spausdami atkreipkite dėmesį į kraujotaką, nes jo negalima stipriai suspausti. Tai sutrikdys kraujotaką ir sukels skausmą.

Suspaudus vyriško lyties organo pagrindą, galima pasiekti tokį efektą: organe padidės spaudimas ir susikaups daugiau kraujo, dėl tokio krūvio padidės varpos galiuko skersmuo. Melžimas atliekamas du kartus per dieną. Kiekvienos procedūros trukmė 10-15 minučių.

supasi

Norėdami padidinti lytinių organų galvą, kai kurie naudoja siūbavimo metodą. Atlikdamas gimnastiką pacientas sėdi ant kėdės ir tvirtai remia kojas į grindų paviršių. Tada reikia išskleisti kelius ir paimti varpą prie paties pagrindo. Po to genitalijos švelniai siūbuojamos taip, kad lengvai atsitrenktų į šlaunis. Mankštinant ir plečiant kraujagysles, kraujo kiekis falo gale palaipsniui didėja, o jo dydis didėja.

vakuuminis siurblys

Tam, kad galvutė turėtų pastorintą pagrindą, naudojami specialūs vakuuminiai siurbliai. Šie prietaisai sukurti siekiant pagerinti vaikinų lytinių organų dydį.

Reguliarus prietaisų naudojimas padidins varpos kraujotaką ir pagerins kraujotaką, o tai teigiamai veikia dydį.

Prieš padidindami kraujotaką vakuuminiu siurbliu, turite susipažinti su jo kontraindikacijomis. Prietaiso negalima naudoti žmonėms, sergantiems apyvarpės ligomis, uretritu, įgimtu formavimosi yda, aukštu kraujospūdžiu, sutrikusia kraujotaka ir sergantiems inkstų ligomis. Visi kiti gali saugiai naudoti vakuuminius siurblius.

varpos galvutės padidinimas vakuuminiu siurbliu

Norėdami padidinti siurblio dydį, pirmiausia jį gerai nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu, kad dezinfekuotumėte. Tada prietaisas sutepamas lubrikantu, kad antgalis netrintų odos. Kai prietaisas yra visiškai paruoštas, į jį įkišama erekcija. Pompa palaipsniui išpumpuokite orą iš kolbos, palaukite minutę ir užpildykite deguonimi. Susilpnėjus erekcijai procedūra kartojama.

Išvada

Kraujo tekėjimo didinimas, siekiant padidinti galvos ir varpos dydį, domina daugelį vaikinų, kurie nepatenkinti savo vyriškumu. Norėdami pasirinkti efektyviausią falo didinimo būdą, turėtumėte perskaityti ekspertų patarimus ir žiūrėti vaizdo įrašus šia tema.