Vakuuminis siurblys varpos didinimui: tipai, kaip naudoti ir prižiūrėti prietaisą

Vyro varpos didinimas pompa

Deja, daugeliui stipriosios lyties atstovų lytiniai organai negali augti šeimininko įsakymu. Ir jei kai kurie vyrai yra patenkinti savo falo dydžiu ir apimtimi, kai kuriems jo maži matmenys yra tikra problema, sukelianti įvairius kompleksus. Tarp daugybės būdų, kaip kokybiškai išspręsti vyriškumo dydžio klausimą, išsiskiria siurblys varpos didinimui. Kokios yra sistemos, vadinamos siurbimu, ypatybės ir kaip teisingai naudoti įvairių tipų siurblius? Ar šiuo prietaisu padidinus varpą galima pakenkti vyriškam kūnui?

Siurblys vyrams: veikimo principas, nauda ir žala

Vyriškas montavimo siurblys yra skaidrus cilindras, kitaip tariant, matavimo kolba, turinti įleidimo angą ir be išleidimo angos. Vietoj išleidimo angos šiame įrenginyje yra nedidelė anga su pritvirtinta žarna, kuri yra pritvirtinta prie siurblio, siurbiančio orą iš kolbos cilindro. Siurblio tipas skiriasi priklausomai nuo siurblio modifikacijos. Nebrangiuose sekso prekių parduotuvės produktuose siurblį atstoja įprasta guminė rankinė kriaušė. Brangesniems siurbliams montuojami specialūs siurbliai, kuriuose yra manometras, skirtas slėgio lygiui rezervuare matuoti.

Hidrosiurblys – padidina varpos dydį naudojant vandenį

Prietaiso veikimo principas yra paprastas:

 1. Varpa yra cilindre.
 2. Rezervuaras prispaudžiamas prie gaktos.
 3. Siurblys pumpuoja orą iš cilindro. Šios manipuliacijos pagalba inde sukuriamas vakuumas. Jo įtakoje kaverniniai reprodukcinio organo kūnai prisipildo kraujo, sukelia erekciją ir kartu padidina varpą.

Iš pradžių vakuuminis siurblys buvo išrastas siekiant pašalinti impotenciją ir sumažinti seksualinės sferos patologijų (įskaitant prostatitą) simptomus. Genitalijų padidėjimas vėliau tapo savotišku papildomu šio prietaiso veikimo efektu.

Neginčijamas didėjančio siurblio pranašumas yra tai, kad kurį laiką po vakuuminės konstrukcijos veikimo elementas yra stačios. Tai leidžia užbaigti visą lytinį aktą (kartais kartu su papildomais vaistais).

Po siurbimo vyriškas reprodukcinis organas atrodo masyvesnis. Šiuo metu siurblys parduodamas kaip varpos dydį didinantis vienetas, o tai gana natūralu – po siurblio veikimo jis tikrai padidėja, tačiau po kurio laiko įgyja tuos pačius rodiklius.

Įrenginio veislės

Yra keletas vakuuminių siurblių tipų, kurie skiriasi veikimo principu ir kaina.

Didinimo siurblys yra rankinis, automatinis ir vandens.

 1. Vandens siurblys arba hidrosiurblys. Prietaiso veikimas pagrįstas vandens, o ne oro naudojimu. Tokie prietaisai turėtų būti naudojami tik būnant vandenyje.
 2. Automatinis siurblys. Leidžia slėgti naudojant elektrinį siurblį.
 3. Rankinė pompa. Šiame įrenginyje slėgis atsiranda dėl guminės kriaušės darbo.
Automatinis varpos siurblys suteiks padidėjimą elektriniu siurbliu

Kaip išsirinkti vakuuminį siurblį?

Šiuolaikinis vakuuminių siurblių pasirinkimas yra gana platus. Be to, leidžiama įsigyti atskiras dalis – keičiamas kolbas, rankogalius, pompas ir kt.

Perkant vakuuminius siurblius vyrams, reikėtų atkreipti dėmesį į gaminio kokybę. Taigi, sekso prekių parduotuvėje pateikiami variantai dažniausiai išsiskiria greitai plyšta cilindro pagrindo tarpine, įprasta gumine lempute vietoj siurblio ir manometro nebuvimu.

Profesionalius aukštos kokybės siurblius galite įsigyti specializuotose internetinėse parduotuvėse.

Pasirinkę prekės ženklą, turite sutelkti dėmesį į siurblio pasirinkimą pagal savo varpos dydį. Čia turėtumėte atsižvelgti į įrenginio taikymo ypatybes:

 • Galimybė siurbti pagal klasikinį tipą. Reikėtų rinktis prekę, kuri 10 cm viršija vyro falo ilgį. Matavimai pagal apimtį turi būti atliekami storiausioje varpos vietoje (cilindro ilgis skiriasi, bet varpos ne visada). Paprastai internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės matuojamos coliais (1 colis – maždaug 2, 54 cm). Įrenginio parametrus galite nurodyti naudodami internetinį keitiklį.
 • Pakavimo galimybė. Priešingai, įsigyta kolba turėtų būti vienu dydžiu mažesnė už klasikinę.

Siurbimo įrenginį galima įsigyti be recepto. Nepaisant to, produkto pasirinkimas turėtų būti aptartas konsultuojantis su gydytoju urologu, kuris, atsižvelgdamas į konkretaus paciento savybes, nustatys prietaiso naudojimo poreikio laipsnį. Be to, gydytojas urologas galės patarti renkantis atitinkamos firmos prietaisą, atitinkantį individualius vyro poreikius.

Reikėtų pasirinkti konstrukcijas su papildomais apsauginiais vožtuvais. Tokia modifikacija apsaugos varpą nuo sužalojimų ir padės reguliuoti slėgį inde, neleis jam pakilti iki kritinio lygio.

Siurbimo tipai

Yra du pagrindiniai siurbimo būdai, skirti padidinti varpą:

 1. Pakavimas. Šis siurbimo režimas atliekamas norint ištempti varpos dalį, vadinamą tunika. Būtent ji sugeba išlaikyti augančią ir besiplečiančią penį savo ribose. Kalbant apie tuniką paprastai, ją galima palyginti su ratų padanga, kuri atlieka savo specifinę funkciją. Perkant siurblį tunikai ištempti, reikia atsižvelgti į jo matmenis – gaminys turi būti siauras ir mažas. Taigi gaminio viduje esantis elementas negalės išsipūsti į plotį – vakuumo jėga trauks jį išilgai. Būtent šis faktas leidžia ištempti tuniką, taip pat padidina varpos ilgį.
 2. Klasikinis siurbimas. Jis atliekamas plačioje kolboje. Šios procedūros metu veikiama vakuumo jėga padeda varpai išsipūsti, o kaverniniai kūnai iki ribos prisipildo krauju, todėl varpos plotis ir ilgis žymiai padidėja.
Varpos pumpavimo procesas, siekiant padidinti jo dydį

Siurblio privalumai ir trūkumai

Kaip ir dauguma pagalbinių prietaisų, vyrams pagamintas vakuuminis siurblys turi nemažai privalumų ir trūkumų.

Pagrindinės teigiamos produkto savybės yra šios:

 1. Pagalba įveikiant erekcijos sutrikimo simptomus, kuriuos sukelia fizinės ir psichologinės (baimė, stresas, gedimai, depresija ir kt. ) ar fizinių problemų (kraujagyslių sistemos patologijos, cukrinis diabetas, chirurginių intervencijų pasekmės ir kt. ).
 2. Siurbimas yra santykinai ekonomiškas varpos padidinimo būdas, palyginti su kai kuriais kitais metodais (vyrų organų chirurgine plastine chirurgija).
 3. Veiksmingumas siekiant teigiamų rezultatų. Po kurio laiko (kiekvienam vyrui tai gali skirtis) išties padidėja varpa (padidėjimo rodikliai vėlgi gali skirtis).

Produkto trūkumai:

 • Sistemingo taikymo poreikis. Norint pasiekti ilgalaikį efektą, būtina atlikti bent 2 procedūras per dieną, kurių kiekviena trunka ne mažiau kaip 45 minutes.
 • Prieš pradedant procedūrą būtina atlikti išankstinę ejakuliaciją. Siurbimas tikrai sukels erekciją, todėl darbo metu narys turi būti visiškai atsipalaidavęs. Priešingu atveju pratimų efektyvumas bus mažas.
 • Didžiausias efektyvumas pasiekiamas tik lygiagrečiai naudojant specialius preparatus.
 • Neįmanoma eksploatuoti prietaiso, kai yra kontraindikacijų (kurių sąrašas yra gana platus).

Kai kuriais atvejais kai kuriems vyrams gali pasireikšti šalutinis poveikis (pastarasis, kaip taisyklė, išnyksta praėjus kelioms dienoms po pompos naudojimo).

Galimas siurbimo šalutinis poveikis:

 1. Mėlynių atsiradimas (raudonos ir violetinės dėmės ant odos paviršiaus).
 2. Neįprasti pojūčiai erekcijos metu.
 3. Odos tirpimas, jų sausumas ar patamsėjimas.
 4. Varpos pagrindo kietumo praradimas.
 5. Trumpalaikis erekcijos sumažėjimas.
 6. Diskomfortas ar skausmas.

Naudojimo instrukcijos

Kad varpos didinimo pompos naudojimas būtų kuo veiksmingesnis, turėtumėte atidžiai išstudijuoti išsamias jo naudojimo instrukcijas:

 1. Prieš naudojimą prietaisą reikia nuplauti muiluotu vandeniu.
 2. Antgalis, esantis cilindro apačioje, turi būti suteptas tepalu.
 3. Atsargiai įdėkite varpą į kolbą.
 4. Viena ranka laikydami cilindrą, kita, atlikite judesius, kurie išpumpuoja orą per siurbimo dalį.
 5. Po pilno komplekto ir oro išsiurbimo reikia patikrinti indo sandarumą – užspausti viršutinę angą (arba uždaryti vožtuvą).
 6. Po manipuliacijų atsiranda erekcija, falas šiek tiek parausta.
 7. Po pusės minutės reikia atidaryti vožtuvą ir užpildyti balioną oru.
 8. Susilpninę erekciją, pakartokite procedūrą.

Bendras visos procedūros laikas yra apie 20 minučių.

Papildomos rekomendacijos:

 • Vakuuminis stiprintuvas yra grynai asmeninis įrenginys, nerekomenduojama jo skolintis naudoti kitiems žmonėms.
 • Vakuuminis poveikis turėtų būti didinamas palaipsniui – 30 sekundžių, 1 minutę, 2 minutes. ir ttLygiagrečiai didėja ir pauzės tarp rinkinių.
 • Kai pompa pasiekta erekcija per greitai išnyksta, reikia papildomai uždėti erekcijos žiedą. Toks masažuoklis skirtas padėti sulėtinti kraujo nutekėjimą iš falo.

Norėdami įsitikinti, kad įrenginys naudojamas teisingai ir duoda tik naudą, galite papildomai pažiūrėti vaizdo įrašą šia tema. Šią medžiagą galima rasti daugelyje interneto svetainių.

Kontraindikacijos

Siurbimo metodas turi daugybę kontraindikacijų, įskaitant:

 • polinkis į trombozę;
 • širdies ir kraujagyslių sistemos patologijos;
 • uretritas;
 • įgimtos vidaus organų formavimosi ydos;
 • prostatos ar galvos patologija.

Nenaudokite pompos, jei turite kraujotakos sutrikimų (leukemija ar anemija). Ši būklė ypač pavojinga, jei ją lydi skausminga ar užsitęsusi erekcija.

Taip pat sukelia draudimą dirbti pompą, polinkį į dažną kraujavimą, taip pat kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Nerekomenduojama varpos didinti pompa ir vartojant nuskausminamuosius (išsamus jų sąrašas dažniausiai įrašomas perkamo prietaiso instrukcijose arba turi būti suderintas su gydančiu gydytoju).

Patarimai dėl priežiūros ir laikymo

Kiek laiko veiks vakuuminis siurblys? Atsakymas tiesiogiai priklauso nuo teisingos jo priežiūros ir įrenginio saugojimo subtilybių. Kad nereikėtų dažnai keisti gaminio, turėtumėte laikytis kelių rekomendacijų:

 1. Siurblys laikomas dėžutėje, kuri apsaugos gaminį nuo žalingo saulės poveikio ir mechaninių pažeidimų.
 2. Prieš naudodami siurblį pirmą kartą, nuplaukite jį muiluotu vandeniu ir išdžiovinkite. Taip pat būtinai apdorokite prietaisą antiseptiku.
 3. Prietaisas turi būti naudojamas tik kartu su tepalu. Pastarajame neturėtų būti aliejų ar vazelino – tokie komponentai gali sugadinti siurblį.
 4. Seanso pabaigoje siurblį reikia nuplauti vandeniu ir muilu, išdžiovinti ir laikyti sausoje vietoje.

Kur nusipirkti siurblį varpos didinimui?

Mechaninių arba automatinių siurblių pardavimas nemokamas. Leidžiama pirkti prietaisus, skirtus padidinti falą ir pagerinti potenciją įvairiais būdais:

 1. Įsigijęs viename iš vaistinės kioskų.
 2. Apsilankę sekso prekių parduotuvėje (įtraukta papildoma galimybė gauti konsultanto nuomonę).
 3. Užsisakant prekę iš internetinės parduotuvės.
 4. Naudokite savo siurblį.

DIY varpos pompa

Paprastai vidutinė vakuuminio siurblio, skirto peniui padidinti, kaina yra maža, todėl galite jį įsigyti už minimalią kainą. Be to, tokį gaminį gana lengva sukurti namuose. Svarbiausia elgtis teisingai ir laikytis aiškių nurodymų:

 1. Leidžiama cilindrinę kolbą pakeisti dideliu švirkštu. Jo stūmoklis puikiai reguliuos slėgį.
 2. Prietaiso gamybos procese leidžiama naudoti guminę lemputę.
 3. Svarbi sąlyga yra saugumas – rankdarbio elementai neturi būti pagaminti iš auskarų ar alergiją sukeliančių medžiagų.
 4. Varpos didinimui naudokite naminį pompą pagal gamyklinių gaminių instrukcijas.

Siurblio gamyba iš cheminių medžiagų kanistro:

 1. Baliono ilgis turi būti apie 40 cm, plotis – 6-8 cm.
 2. Naudotas bakas išardomas, lenkiant kraštus šalia viršutinio krašto.
 3. Apatinė skylė turi būti maždaug 1, 5 mm.
 4. Į iš apačios padarytą angą įkišamas vamzdelis su pritvirtinta kriauše.
 5. Kad nesužalotumėte varpos, reikia suformuoti žiedą iš minkštos medžiagos. Jis turi būti pagamintas atsižvelgiant į cilindro skersmenį ir įstumiamas į kolbą.
 6. Atstumas tarp erekcijos varpos ir minkštos pagalvėlės turi būti ne mažesnis kaip 5 mm.
 7. Visi sujungti elementai yra suklijuoti sandarikliu.
 8. Siurblys turi būti labai kruopščiai išdžiovintas.
 9. Iškart prieš naudojimą namuose pagamintas prietaisas apdorojamas antiseptiku.

Gautas namų gamybos įrenginys, pagamintas laikantis visų taisyklių ir rekomendacijų, savo funkcionalumu nesiskirs nuo gamyklinės versijos ir veiks maksimaliai efektyviai.

Dažnai problemų intymių santykių su moterimis srityje vyrams sukelia gana kuklus varpos dydis. Tokiose situacijose į pagalbą ateis vakuuminio siurblio veikimas - gaminys, sukeliantis norimų centimetrų „padidėjimą". Be to, toks prietaisas padeda pagerinti intymaus gyvenimo kokybę, pailgina seksualinius kontaktus didindamas potenciją. Tikros vyrų apžvalgos apie siurblio naudojimo rezultatus dažniausiai yra teigiamos. Renkantis įrenginį, geriau pasikonsultuoti su specialistu, kuris padės išsirinkti reikiamos galios, kokybės ir kainos siurblį.