Varpos priedai - atsiliepimai ir nuotraukos

Penio priedas yra populiarus žaislas, leidžiantis padidinti vyriškumą lytinio akto metu ir pagerinti erekciją be didelių laiko ir pinigų investicijų. Juk dydis yra svarbus, nesvarbu, ką jie sako. Vyras su antgaliu gali geriau stimuliuoti reikiamas moters makšties ir klitorio sritis, tuo pačiu suteikdamas nepamirštamą malonumą. Moterų atsiliepimai yra tik patys teigiamiausi.

varpos didintuvas

Yra daugybė šių žaislų, kurie padės greitai padidinti varpą intymumo metu. Be ilginančių, yra ir storinamųjų, taip pat speciali klitorio ar išangės stimuliavimo forma. Ant varpos esantys antgaliai yra atviri ir uždaryti, šiame straipsnyje mus labiau domina pastarieji – jie padės padidinti varpą. Be to, verta atkreipti dėmesį į parinktis su vibracija.

Iš ko jie pagaminti? Tokiam gaminiui reikia elastingumo ir minkštumo. Kokybiškiausios yra pagamintos iš silikono arba latekso, leidžiančių kuo tiksliau imituoti žmogaus odą. Daugumoje sekso prekių parduotuvių galite nusipirkti priedų prie varpos.

Kiek šie žaislai leidžia padidinti vyriškumą? Dažniausios yra nuo 2, 5 iki 7 cm, tačiau kai kuriais atvejais galima rasti ir daugiau – 10 cm Tačiau nepamirškite, kad per didelis penis taip pat yra blogai, galite pakenkti savo partneriui. Viskas turi būti saikingai ir daugeliu atvejų pakanka penio tvirtinimo, padidinus 5 cm!

Varpos didinimo purkštukai turi dar vieną pliusą – sumažėja varpos galvutės jautrumas, dėl to pailgėja intymumo trukmė. Sutinku, puiki premija.

Taigi, jūs galėsite:

  • paįvairinti seksualinį gyvenimą;
  • atsikratyti nepakankamo ilgio ir storio;
  • užkirsti kelią priešlaikinei ejakuliacijai.
purkštukų tipai varpos didinimui

Dick purkštukų apžvalgos

Surinkome atsiliepimus apie antgalius ant varpos. Atsiliepimai yra teisingi ir randami teminiuose forumuose.

  1. Neseniai nusipirkau, iškart po pirmo karto nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie šį antgalį. Gavome net daugiau nei tikėtasi. Negaliu pasakyti, kad tapo fiziškai maloniau, bet žmona buvo labai patenkinta, antgalis buvo jos idėja. Išbandė dildo, jai nepatiko – gulėjo be darbo. Bet čia jau kitas reikalas!
  2. Mano žmonai tai patinka, ji patiria daugiau malonumo ir greičiau patiria orgazmą. Ant varpos turiu ne ploną antgalį su "spygliukais", o 5 cm ilgesnį. Bandėm įvairių - apsistojome ant skaidraus, be papildomų gumbų, pavadinimo nepamenu. . Padariau išvadą, kad dydis yra svarbus.
  3. Išbandė abu žiedus po galva ir penio pagrindu, ir daug daugiau. Bet mano žmonai patinka natūralūs, nors ir neypatingo dydžio, vargonai be jokių pasiklydusių žaislų.
  4. Pirmoji, kurią naudojau, prarado elastingumą ir turėjau pirkti naują. Dabar man nepatinka, nors su ankstesniuoju buvo nuostabu. Jis yra kietas ir ne visada malonus kūnui. Ieškosiu lygiai tokios pat kaip ir pirmosios.
  5. Nusprendėme nusipirkti purkštuką. Bet kai sekso metu užsidedu narį, tai skaudėjo! Neturiu malonių pojūčių, nenoriu pakartotinai panaudoti. Turiu ypatumą tuo, kad „jis" storas, bet ne išskirtinio ilgio. Žmona prašo nusipirkti kitą, jai patiko.

Kur nusipirkti nario antgalį?

Ar nusprendėte įsigyti antgalių ant varpos? Puiku, yra didžiulis populiarių internetinių parduotuvių pasirinkimas su panašiais produktais! Tačiau patariame kreiptis į didžiausias parduotuves, kurios garantuoja kokybę, anonimiškumą ir greitą pristatymą. Iš jų galėsite nesunkiai išsirinkti ir įsigyti antgalį. Pateikiama daugybė formų ir dydžių, o visi jie pagaminti iš kokybiškų tempimo medžiagų.