Tikri ir patikrinti būdai, kaip padidinti varpą namuose

Ar galima padidinti varpą namuose? Šį klausimą ilgą laiką kėlė daugelis vyrų. Kažkada senovės Graikijoje buvo Priapus kultas - dievybė, turinti labai ilgą varpą. Tikriausiai dėl šios priežasties liga, kai vyras užaugina pernelyg didelę varpą, vadinama priapizmu. Šiandien grožio etalonas yra falas, kuris yra daug didesnis nei vidutinis.

Kai kurie vyrai norėdami padidinti susidomėjimą nori padidinti varpą, o kiti šią problemą ketina išspręsti bet kokiomis priemonėmis negulėdami ant chirurginio stalo.

10 geriausių varpos padidinimo būdų namuose

10 geriausių varpos padidinimo metodų

Yra keletas varpos padidinimo galimybių namuose. Visi žemiau išvardyti metodai daugiausia skirti keisti falo ilgį į viršų. Organo pailgėjimas atsiranda dėl tempimo ir kraujo užpildymo audiniais.

Populiariausi metodai yra šie:

 1. Liaudies metodai (soda).
 2. Pratimai (jelqing, svarmenų pakabinimas).
 3. Vakuuminiai siurbliai, prailgintuvai.
 4. Masažas.
 5. Gelis, kremas, tepalas, purškalas.
 6. Tabletes.
 7. Purkštukai.
 8. Hormonai.
 9. Maistas ir žolelės.

Kiekvienam metodui reikia skirti ypatingą dėmesį. Priešingu atveju vyras rizikuoja sužeisti varpą.

Liaudies gynimo priemonės

Kiekviena vyrų karta sugalvojo naujų būdų, kaip padidinti varpą. Populiariausias metodas yra soda, turinti trumpalaikį poveikį. Norėdami tai padaryti, turite padaryti sodos vonią ir panardinti į ją narį. Procedūra atliekama valandą prieš intymumą.

Organą panardinant į soda vonią, varpa turi būti rami, be erekcijos.

soda varpos padidinimui

Kai kuriais atvejais soda naudojama kompresų pavidalu. Milteliai sumaišomi su medumi santykiu 1: 1, o po to visą ilgį tepami ant varpos. Mišinys tolygiai pasiskirsto išilgai statinės, vengiant kontakto su galva. Priešingu atveju soda gali sukelti niežėjimą, deginimą ir dirginimą. Be to, yra organų sužalojimo pavojus.

Yra ir kitas soda vartojimo būdas. Norėdamas padidinti varpą, vyras turėtų išsimaudyti karštoje vonioje ir kruopščiai nusausinti varpą rankšluosčiu. Po to bagažinė yra padengta augaliniu aliejumi ir visą ilgį apibarstoma soda. Tada, naudojant kempinę, soda įtrinama į odą masažuojančiais judesiais, bet ne ilgiau kaip 5 minutes. Praėjus 2 minutėms po procedūros, organas nuplaunamas šiltu vandeniu.

Baigęs procedūrą vyras gali jausti lengvą deginimo pojūtį ir pamatyti paraudimą. Tokiu atveju varpą reikia tepti kūdikių kremu.

Užuot padidinę varpą, vyrai gali naudoti alavijo sultis ir arklių kaštonų tinktūrą.

Pratimai

Yra šie pratimai, skirti padidinti reprodukcinį organą:

 • pakabinami kroviniai;
 • tempimas;
 • jelqing.

Vyras gali pasirinkti sau tinkamą.

Tempimas

Jelqing

jelqing varpos padidinimui

Jelqing yra varpos padidinimo technika, kuria siekiama užpildyti urvo kaverninius kūnus krauju. Pratimai atliekami tiek sausai, tiek šlapiai, t. y. su tepalu arba be jo.

Norėdami atlikti pratimą, turite pasiekti nepilną erekciją ir patraukti varpą prie pagrindo, padarydami žiedą iš rodyklės ir nykščio. Po to varpa stipriai suspaudžiama 2-4 sekundes, pirštais braukiant į galvą. Tada turėtumėte perimti pagrindą kita ranka ir pakartoti pratimą.

masažas varpos padidinimui

Krovinių pakabinimas

pakabinami svareliai varpos padidinimui

Svorio pakabinimas yra seniausias varpos padidinimo būdas. Kabinimas yra pavojingas, jei veiksmai atliekami neteisingai, organas gali būti stipriai sužeistas.

Pirmiausia reikia paimti įprastą virvę ir susukti ją į žiedą. Po to žiedas uždedamas ant varpos galvos, papildomai pritvirtinant jį lipniu tinku. Tada nuo virvės pakabinamas krovinys ir jie toliau atlieka namų darbus.

Jei jaučiate stiprų skausmą, nedelsdami nustokite veikti.

Įrenginiai

Šiandien intymių produktų rinkoje yra daugybė novatoriškų prietaisų, leidžiančių greitai ir saugiai padidinti varpą. Kiekvienoje prietaisų kategorijoje yra keli skirtingų formų ir dydžių modeliai, todėl kiekvienas vyras pasirinks sau tinkantį daiktą.

vandens siurblys

Vakuuminis siurblys yra populiariausias vyriškas priedas. Jo veikimo principas pagrįstas vakuumo susidarymu aplink organą, panardintą į siurblį. Veikiant slėgiui, varpos dydis pradeda didėti. Kartu su tuo yra papildoma organo kraujotaka. Procedūra trunka mažiausiai pusvalandį. Be to, naudodami vakuuminį siurblį, galite šiek tiek padidinti varpos plotį.

varpos padidinimo siurblys

Prailgintuvas

Prailgintuvas yra prietaisas, kuris ištempia varpos audinį ir taip jį prailgina. Aparatas ne tik prailgina organą, bet ir prisideda prie jo sustorėjimo.

varpos padidinimo prailgintojas

Purkštukai

Priedai yra laikinas plėtros agentas. Priedas ant organo uždedamas prieš lytinius santykius, o pabaigoje pašalinamas. Pagrindinis tvirtinimo pranašumas yra tai, kad jis akimirksniu padidina falo dydį.

varpos padidinimo priedai

Masažas

Vyrų populiacijoje taip pat dažnas varpą didinantis masažas.

Masažas gali būti nukreiptas ne tik į bagažinės padidėjimą, bet ir į galvą.

Rankų masažas yra efektyviausias varpos padidinimo būdas. Visų pirma, organas visą ilgį yra padengtas lubrikantu, o tada jis suleidžiamas į sužadintą būseną. Varpos yra tvirtai suvyniotos rankomis ir pradeda daryti perkėlimo judesius, judant nuo ašies iki galvos. Po to apyvarpė nuimama ir grąžinama į savo vietą. Pratimai kartojami mažiausiai 60 kartų viena kryptimi. Procedūra trunka maždaug 30 minučių.

Norėdami padidinti galvą, atliekamas kitas pratimas. Varpos tvirtai prispaudžiama prie pagrindo ir, ją paspaudus, kraujas nukreipiamas į galvą. Masažas atliekamas neskubriai, kelias sekundes užsitęsiant prie galvos.

Kremai, tepalai ir geliai

kremai ir tepalai varpos padidinimui

Kremai, tepalai ir geliai paprastai skirstomi į 3 kategorijas:

 • pagalbinis;
 • trumpalaikis;
 • ilgas terminas.

Trumpalaikės priemonės veikia 2–3 valandas, todėl jos vartojamos iškart prieš seksą. Ilgalaikiai kremai padeda padidinti varpą iki vieno mėnesio, po to jų poveikis išnyksta. Norėdami pratęsti efektą, kremas tepamas reguliariai.

Palaikomieji geliai ir tepalai veikia tik su kitais priauginimo metodais.

Vaistai, vaistažolės ir homeopatija

Visais vaistais, skirtais didinti vyro orumą, siekiama padidinti kraujo apytaką audiniuose. Įvairios žolelės, hormonai, tabletės ir maisto papildai keičia varpos dydį, taip pat suteikia ilgesnę erekciją ir padidina vyrų libido.

Nepaisant to, kokį vaistą vyras nori vartoti, jį turėtų paskirti andrologas ar urologas.

Šalutinis poveikis ir rizika

Kiekvienas iš minėtų padidinimo būdų turi šalutinį poveikį ir riziką. Jei vyras pats pasirenka netinkamą žolę ar vaistą, tai gali sukelti alerginę reakciją arba audinių nudegimą.

Jei asmuo atlieka daug pratimų ar masažuoja, taip pat netinkamai naudoja siurblį ir ilgintuvą, yra tikimybė užsidirbti hematomą ar varpos traumą. Bet kokiu atveju neturėtumėte pamiršti apie saugos priemones.

Išvada

Kiekvienas vyras gali pasirinkti patogų būdą padidinti savo varpą, tačiau jo sprendimas turi būti apgalvotas. Mokslininkai jau seniai įrodė, kad vyriškumo dydis jokiu būdu neturi įtakos sekso kokybei. Be to, didelė mašina gali sukelti nepatogumų ir skausmo mergaitei.