Paprasčiausio būdo padidinti varpą pratimais ir prietaisais pasirinkimas

Visiems vyrams jų seksualinis orumas vaidina gana svarbų vaidmenį, nes nesugebėjimas patenkinti savo partnerio sukelia psichologinių problemų. Todėl dauguma stipriosios lyties atstovų savo penį nori papildyti keliais centimetrais. Bet pirmiausia pažvelkime į statistiką.

Įprastas Kaukazo rasės dydis svyruoja nuo 13-16 centimetrų ir trijų centimetrų skersmens. Vadinasi, tie, kurie patenka į šiuos rėmus, gali turėti visai ne kompleksus, o su orumo jausmu atlikti savo pareigą lovoje.

O tiems, kurie vis dar nori pridėti ir skersmens, ir ilgio, turėtumėte susipažinti su tuo, kaip paprastu būdu padidinti varpą.

Ar galima daugiau nuveikti namuose?

vyras žiūri į apatines kelnaites ir nori padidinti penį

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti senais gerais varpos didinimo metodais, skaitykite toliau. Prieš imantis „darbo" namuose, prasminga susipažinti su visais būdais, kaip tiesiog padidinti varpą:

 1. Jelqing.
 2. masažo technikos.
 3. Prailginimo įrenginiai: ilgintuvai ir siurbliai.
 4. Krovinių neštuvai.
 5. Preparatai: kremai, purškalai, tabletės.

Įspėkite, kad, kaip ir naudojant bet kokį savarankišką varpos didinimo metodą, nesitikėkite greitų rezultatų. Juk audinių augimas, o taip prie varpos pridedami centimetrai, vyksta per kelis mėnesius.

Paslaptį galite atskleisti iš anksto – naudojant tepalus ir kitas priemones, akimirksniu padidėja padidėjimas, tačiau, deja, toks rezultatas yra laikinas ir po kelių valandų varpa atgaus buvusį dydį. Taigi šis paprastas penio didinimo būdas mums netinka.

jelqing

Veiksmas paremtas kuo didesniu kaverninių kūnų ištempimu, jie yra varpos struktūra. Todėl kiekvieną kartą pratimo metu skersmuo palaipsniui didės dėl didžiausio kraujo srauto, todėl ilgis bus pridedamas centimetrais.

Įdomu tai, kad darydami jelq, kaip papildoma premija, šiek tiek padidėja galvos dydis.

Jelqing piršto žiedas varpos padidinimui

Taigi, galite pereiti tiesiai prie pratimo technikos.

 1. Siekiant padidinti elastingumą, pirmiausia šildomi kaverniniai kūnai. Šiai manipuliacijai jums reikės pašildytos druskos, įbertos į austą daiktą, pavyzdžiui, į švarią kojinę. Šioje formoje druska tepama ant varpos kelioms minutėms. Šildymo pagalvėlės turinį paskirstykite taip, kad jis padengtų visą varpos paviršių. Tik tinkamai apšilus galima pasiekti gerą rezultatą ateityje.
 2. Po to seka melžimas – toks pažodinis vertimas turi žodį jelqing. Pirma, varpos erekcija pasiekia 50%, o tik po to galite pereiti prie pagrindinių veiksmų.
 3. Varpą apdorojame šildančiu lubrikantu ir pradedame melžti - organas apvyniojamas aplink pagrindą pirštų žiedu ir stiprus suėmimas vedamas į varpos galvutę. Pratimo trukmė yra apie 35 sekundes, o pakartojimų skaičius turėtų būti apie 50.

Neteisingas jelqing technikos vykdymas atneš ne tik naudos, bet ir žalos.

Prailgintuvai didinimui

Galite susidurti su tokiu pavadinimu kaip ilgintuvas, tačiau varpos veikimo principas nuo to nesikeičia. Įrenginys atrodo gana paprastas: du žiedai, kurie tvirtinami už savęs tvirtinant ražienas, ilgėjantys.

Iš pradžių vienas žiedas fiksuoja varpos pagrindą, o antrasis galvutė. Tokiu atveju kiekvieną kartą reikia didinti strypų ilgį, kad būtų sukurtas pasipriešinimas, bet be diskomforto jausmo.

Tokio poveikio rezultatai bus pastebimi po šešių mėnesių reguliaraus naudojimo. Remiantis apžvalgomis, galime daryti išvadą, kad kūnas prideda daugiau nei tris centimetrus. Matyt, dėl šio fakto ekstenderiai yra tarp dešimties efektyviausių būdų.

Masažo technikos

varpos masažas padidinimui

Kaip bebūtų keista, bet net ir tinkamai atlikta masturbacija gali padidinti varpos dydį. Visa paslaptis slypi tame: masažuojant organą reikia stengtis šiek tiek patempti varpą.

Atkreipkite dėmesį, kad kaip ir prieš bet kokį masažą, raumenys turi būti sušildyti, todėl reikia dėti šiltą kompresą.

Tada varpą su nedidele erekcija rekomenduojama suspausti ir išspausti. Toks veiksmas, pasak ekspertų, gali padidinti kraujotaką ir taip paskatinti audinių augimą.

Antras veiksmas, kurį reikia atlikti, yra masturbuojantis, reikia šiek tiek suspausti varpą galvos srityje ir pabandyti šiek tiek ištempti, palaukiant kelias sekundes. Tokie paprasti varpos didinimo pratimai ne tik padės padidinti jo dydį, bet ir pagerins erekciją.

Prieš rinkdamiesi pratimus, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į rankinį penio didinimą, Aarono Kemerio ir Kegelio pratimus.

Tepalai ir kitos priemonės

Šiandien yra daugybė potenciją stimuliuojančių vaistų – tepalų, gelių, tablečių, lašų, purškalų. Iš jų gana sunku nustatyti aktyviausią. Bet, žinoma, kiekviena priemonė duoda tam tikrą rezultatą su tam tikra trukme.

vyras su nuogu liemeniu ir padidėjusiu peniu

Jei vartojate vietines priemones, jos yra pagrįstos šildančiais komponentais, kurie maksimaliai padidina kraujo tekėjimą į varpą. Tokių vaistų pranašumai:

 • ryškūs pojūčiai lytinio akto metu;
 • padidėjęs orgazmas;
 • teikti didelį malonumą partneriui;
 • maksimali erekcija;
 • dėl stipraus kraujo antplūdžio varpa padidėja.

Tiesiog visi šie efektai yra trumpalaikiai ir gali trukti tik kelias valandas. Tačiau efektyvi erekcija garantuota.

Jei iš visų būdų pasirenkate lengviausią būdą padidinti varpą, svarbiausia atsiminti, kad taikant metodą nėra jokios žalos. Galų gale, pavyzdžiui, naudojant svarmenų pakabą arba neteisingai naudojant ilgintuvą, audiniai gali suspausti ir vėliau mirti.