Kaip savarankiškai padidinti varpą namuose

Kiekvienas vyras, kuriam svarbi jo seksualinio gyvenimo kokybė, turi turėti aiškų supratimą apie idealų penį. Detalių pageidavimai gali skirtis, tačiau didelis dydis išlieka prioritetu, galbūt kiekvienam. Mažas vyriškumo ilgis ir apimtis tampa rimta priežastimi kompleksams ir įkyrioms mintims apie tai, kaip padidinti varpą namuose. Kodėl namuose? Neįprasta atskleisti tokias intymias problemas, be to, jei įmanoma jas išspręsti savarankiškai, neįtraukiant trečiųjų šalių, kodėl nepabandžius?

Varpos padidėjimas namuose yra tikras arba mitas

Mažas penis patenkina ne visus, ir jūs neturėtumėte suvokti šios problemos tik kaip „nesugebėjimo juo naudotis". Neturėtumėte bet kam klausti, kaip padidinti varpą namuose – dauguma į tokius įsipareigojimus žiūri skeptiškai. Tačiau skepticizmas yra bergždžias – mokslo pažanga lemia vis veiksmingesnių penio didinimo namų sąlygomis būdų ir metodų atsiradimą. Varpoje praktiškai nėra raumenų audinių, o „dirba" hidrauliniu principu. Galimybė ištempti ir keisti apimtį esant slėgiui sukuria galimybes pailginti varpą.

moteris lovoje su vyru padidėjusiu peniu

Sklando gandai, kad jau po 2 mėnesių pasitenkinimo labai siauros angos pagalba vyriškas lytinis organas gali sumažėti. Toks teiginys vargu ar teisingas, tačiau dydžio padidėjimas tikrai nėra mitas. Sistemingas tikslinių veiksmų, ypač specialių pratimų, veiksmingų įrankių ir patikrintų priemonių įgyvendinimas netrukus leis atsakyti į klausimą, ar įmanoma padidinti varpą namuose. Ir šis atsakymas bus teigiamas, bet tik su tinkamu požiūriu.

Liaudies gynimo priemonės

Internete randame daugybę straipsnių apie tai, kaip liaudiškomis priemonėmis ir metodais padidinti varpą namuose. Tačiau alternatyvios medicinos veiksmingumas yra abejotinas, nors kai kurių vyrų, kurie nusprendė atlikti „senelio" eksperimentus, apžvalgos rodo teigiamą rezultatą.

Soda

Vieni daro kompresus su soda ir medumi, kiti daro vonias su sodos tirpalu ir sodos šveitiklius. Sodą galima gerti ir per burną. Veiksmingumas neįrodytas ir yra labai abejotinas.

Žolelių nuovirai

Naudojamas pelyno nuoviras, galima paruošti ir česnako tinktūros (200 g česnako 250 ml geros kokybės spirito), užpilą su čiobreliais (100 g 300 ml verdančio vandens).

Vaistažolių preparatai

Vienas žinomiausių liaudiškų metodų – lytinių organų trynimas iš „suaugusių" lapų išspaustomis alijošiaus sultimis (reikia nupjauti prie šaknų). Alternatyva yra arklių kaštonų tinktūra, kurią galite pasigaminti patys arba įsigyti įprastoje vaistinėje. Ženšenio šaknų, ginkmedžio lapų ir gudobelės vaisių užpilai taip pat yra netradicinių „vaistų" sąraše.

Liaudies gynimo priemonių atveju elgiatės rizikuodami ir rizikuodami. Naudodamas įvairius penio didinimo metodus namuose, vyras turi suprasti, kad tikrai darbo metodai turi būti patvirtinti tyrimais ir įrodyti moksliniu lygmeniu.

Kremai, geliai, tabletės

Specialūs geliai, kremai, purškalai, piliulės ir papildai vyriško organo augimui yra abejotino veiksmingumo ir veikiau veikia vyro seksualinio gyvenimo kokybę, o ne jo „prietaiso" trukmę. Tik natūraliu būdu galima pailginti varpą, skatinant audinių augimą ir ląstelių dalijimąsi.

Todėl tokie vaistai ir vaistai parodo veiksmingumą tik tada, kai naudojami „poromis" su kitais metodais, kurie tikrai duoda rezultatų, patvirtintų moksliniais tyrimais ir tikra vyrų patirtimi.

Jelqing pratimai

Varpos pailginimo su jelqing metodas atkeliavo pas mus iš Artimųjų Rytų. Mažai kas žino, bet iš tikrųjų tai sena arabiška technika, kuri yra lytinių organų manipuliavimas, panašus į melžimą. Atskirkite sausą, šlapią jelq ir suspaudimą. Visais atvejais vyriškas organas ištempiamas rankomis.

Tokių pratimų variantų yra daug, tačiau nėra „slaptų" formulių ar universalios programos. Turėtumėte pasirinkti programą atskirai ir sustoti ties ta, kuri parodys efektyvumą jūsų atveju. Kūno reakcija esant įvairioms apkrovoms yra pagrindinė gairė.

Iš pradžių jelq reikėtų užsiimti pusiau erekcija, o po to padidinti užsiėmimų intensyvumą dėl erekcijos būsenos. Ugdykite savyje savidiscipliną, reguliariai darykite tokius pratimus ir stebėkite lėtą augimą.

Kaip vyksta visas procesas:

 • Gydykite odą lubrikantu (aktualu pradedantiesiems);
 • Tada smiliumi ir nykščiu prie pagrindo sukurkite žiedą;
 • Gerai suimkite varpą;
 • Užfiksuokite varpos kotą ir nukreipkite kraują link galvos;
 • Kai ranka priartėja prie galvos, kita ranka gerai suimkite prie pagrindo. Pirmoji ranka pasiekė galvą – ji paleidžiama, antroji pradeda judėti.

Vienas metodas turėtų trukti apie 10 minučių ir susideda iš maždaug 250 pakartojimų. Bendrai užsiėmimai per dieną trunka apie 40 min. , į šį laiką įeina ne tik jelq, bet ir kiti pratimai įvairesniam krūviui. Augimas nepastebimas iš karto, todėl jūs turite pasiruošti sunkiai dirbti su savimi daug mėnesių ar net metų.

Kaip padidinti varpą namuose be skausmo naudojant jelq? Kad išvengtumėte skausmo ir sužalojimų, laikykitės vidutinio tempo ir ritmo, pradėkite nuo šlapio džiūvimo. Po 6-8 savaičių reguliarių treniruočių verta sukurti erekciją naujai veiklai apie 50-70%. Jelqing puikiai dera su tempimu.

Pažvelkime į keletą papildomų jelq metodų.

Julija

Reiškia poveikį galvai. Sujungiame rodyklę ir nykštį, o kraują lėtai nukreipiame į galvą, kur ranką reikia laikyti apie dešimt sekundžių.

atvirkštinis jelq

Vienos rankos pagalba organas suimamas prie pagrindo, kita – aplink galvą. Toliau ištempiame stačias organas iki pagrindo. Ir taip 30 pakartojimų.

Be galimybės pailginti savo „įrenginį", taikydami įvairius pratimų metodus, galite pastebėti šiuos patobulinimus:

 • Geresnė kraujotaka varpoje;
 • Tvirtesnė ir geresnė erekcija;
 • Priešlaikinės ejakuliacijos pašalinimas;
 • Didinti seksualinę ištvermę;
 • Patobulinta erekcijos kontrolė.

Forumuose ir tinklaraščiuose rašoma, kaip namuose galima padidinti varpą iki 5 centimetrų ilgio ir iki 3 tūrio: „Atliekant įvairias jelq technikas ir intymų masažą reikia sistemingumo ir disciplinos. Žinoma, šios vertybės yra individualios, o čia yra rekordiniai skaičiai (galbūt pervertinti - vyrai mėgsta perdėti). Tačiau bent jau kasdienis ilgalaikis masažas prisideda prie reikšmingo vyro seksualinio gyvenimo pagerėjimo.

tempimas

Visos manipuliacijos atliekamos tik rankomis. Jūsų tikslas – sistemingi judesiai, pradedant lėtomis pastangomis. Varpos skausmo reakcija pasireikš tik esant neteisingai, per stipriai įtemptai.

Jai Stretch - varpos traukimas į priekį 2 sekundes (ištempia viršutinius varpos keliaraiščius ir PC raumenį), siūlantis pakaitinį atsipalaidavimą 2 sekundes. Atliekama 20 pakartojimų, erekcijos lygis nuo 0 iki 40%. Treniruotės laikas – apie 5 minutes arba tam tikras priėjimų skaičius. Temose apie tai, kaip padidinti varpą namuose tempimo pagalba, forumo vartotojai rekomenduoja techniką derinti su kvėpavimo praktika.

Pagrindinis kompleksas (A, V ir atvirkštinis V tempimas) apima varpos veleno sugriebimą savavališkoje srityje (bet ne galvos), švelnus tempimas į priekį, išlaikant ištemptą padėtį pusę minutės. Kraujo tėkmės atstatymas atsiranda dėl kojos paglostymo varpa. Ištempkite varpą įvairiomis kryptimis 30 sekundžių.

Kaip ir kitų mankštos ir masažo technikų atveju, treniruočių mėnesiais gali būti pastebėtas nežymus lytinių organų padidėjimas. Vyro seksualiniame gyvenime bus daugiau teigiamų pokyčių.

kabantis

Krovinio sustabdymas vyriškam organui suteikia apčiuopiamą efektą, lyginant su mankštos pratimais ir technikomis, tačiau, kita vertus, yra galimybė sužaloti varpą. Nekabinkite per didelio krovinio, atkreipkite dėmesį į skląsčio dizainą prie galvos – jis neturėtų būti trauminis. Jokiu būdu trumpas dėvėjimo laikotarpis neturėtų būti kompensuojamas padidėjusiomis apkrovomis.

Yra specialiai sukurti gamyklinės pakabos modeliai – pakabos, kurių naudingasis svoris apie 1, 25 kg ir vakuuminis laikiklis. Būtent jų ekspertai rekomenduoja juos naudoti pakabinimui. Galvą fiksuos patogi kamera, visos rizikos sumažintos beveik iki nulio.

vandens siurblys

Kitas būdas padidinti varpą namuose be kremų, rankinių veiksmų ir operacijų – naudoti pompas. Jų pagrindinis tikslas – sukurti gerą erekciją, tačiau reikia atsiminti, kad ilgas varpos buvimas vakuume sukelia odos pažeidimus ir stiprų patinimą.

Hidrosiurbliai, skirtingai nei įprasti siurbliai, neleidžia ant odos kontaktuoti su vakuumu, todėl jie padidina ir ilgesnį audinių tempimą. Šiltas vanduo puikiai sušildo audinius ir prisideda prie geresnio jų elastingumo. Hidrosiurblys gali duoti laikiną rezultatą (leidžia padidinti varpą 10-15% prieš pat seksą) arba jį pataisyti, kai naudojamas kaip priedas prie ilgintuvo.

Vien naudojant hidrosiurblį, varpos apimtis ir ilgis auga nedidelį, lėtą, o pirmieji rezultatai (kasdien atliekant 20 minučių trunkančius pratimus) pastebimi tik po 3-4 mėnesių. Galimi šalutiniai arba neigiami rezultatai.

Prailgintuvas

Naminis būdas pailginti vyrišką lytinį organą, kurio veiksmingumas įrodytas daugybe tyrimų, yra ilgintuvo naudojimas. Be varpos padidinimo, toks prietaisas leidžia koreguoti kreivumą. Per daugelį valandų nešiojant ilgintuvą varpos audiniai išsitempia ir auga, atsikrato įtampos. Todėl ilgintuvo naudojimas leidžia vyrams gauti keletą papildomų centimetrų visam gyvenimui.

Kokių rezultatų tikėtis? Tai tiesiogiai priklauso nuo jūsų kūno savybių, reguliarumo ir bendro nešiojimo laiko. Per pastaruosius 10 metų buvo atlikta daug tyrimų, kurie įrodė ekstenderių naudojimo efektyvumą.

2008 metais atlikto tyrimo tikslas buvo ištirti traukos – varpos patempimo ekstenderiu poveikį Peyronie ligos gydymo procesui. 6 mėnesius buvo gautas rezultatas – tiesinimas 33°, be to, tyrimas atskleidė, kad varpos ilgis padidėjo 1–2, 5 cm, apimtis – 0, 5–1 cm.

Tempimas traukos aparatu 5 valandas per dieną 6 mėnesius parodė rezultatą – varpos tiesinimas 27–31°, pailgėjimas 1, 7 cm. Praėjus 12 mėnesių nuo tyrimo pradžios, nustatyta kad rezultatai išliko ir buvo fiksuoti.

11 tyrimų, kurių metu buvo įrodytas vyriško lytinio organo padidėjimas naudojant ekstenderius, rezultatas patvirtina jų veiksmingumą.

Pirmąsias dvi savaites pacientai vartojo ekstenderį 4–6 valandas per dieną. Po to ir iki 3 mėnesio pabaigos kasdienis nešiojimo laikas buvo 9 valandos. Pavyko pasiekti varpos ilgį vidutiniškai 1, 7 cm.

2019 metais atliktas tyrimas yra didžiausias iki šiol atliktas tyrimas. Tiriamųjų skaičius – 93, laikotarpis – 12 savaičių. Ištiesinimas gautas vidutiniškai 31, 2°, pailgėjimas 1, 8 cm (maksimalus rezultatas – 3 cm).

Po 6-8 mėnesių aktyvaus ekstenderio naudojimo galite pasiekti:

 • Ilgio padidėjimas;
 • Varpos sustorėjimas (apimties padidėjimas);
 • Padidėjęs lytinis potraukis;
 • Lytinių santykių laiko pailginimas.

Naudojant prietaisus su dirželiu, taip pat padidinama apyvarpė (jei reikia, galima ją pailginti).

Kaip padidinti varpą namuose su ilgintuvu, jei tokių būdų niekada nesinaudojote? Pirmiausia svarbu pereiti prisitaikymo prie apkrovų programą. Per pirmąjį pusantro mėnesio kasdienį dėvėjimo laiką reikėtų padidinti nuo vienos valandos iki šešių, o įtempimo jėgą - nuo 200 g iki 1150. Pirmuosiuose etapuose negalima naudoti jėgos metodų, tačiau galima naudoti neštuvus. arba kabykla (pakaba).

Vienas ilgintuvo dėvėjimo ciklas turėtų trukti mažiausiai 60 minučių, bet ne ilgiau kaip 3 valandas, po to reikia padaryti pertrauką, kad atkurtų kraujotaką. Norint gauti gerą rezultatą, bendras dėvėjimo laikas turėtų būti 6 valandos per dieną, o ciklai neturi būti ilgi, tačiau kuo daugiau vienas priėjimas, tuo geriau (vienas komplektas – ne daugiau 3 valandos). Leidžiami nedažnai praleisti, nors rekomenduojama kasdien treniruotis.

Kodėl galima ir saugu varpą padidinti namuose naudojant ilgintuvą? Iš daugelio kitų technikų, kurias galima naudoti neišeinant iš namų, ilgintuvo naudojimas skiriasi tuo, kad jis nepriklauso pseudomokslinei ar tradicinei medicinai. Šio metodo efektyvumą patvirtina ne forumo narių ar tinklaraštininkų atsiliepimai, o tikri tyrimai, kuriuose dalyvavo tūkstančiai vyrų. Tokio prietaiso naudojimas nesukelia komplikacijų, nepažeidžia kraujagyslių, gali būti gana patogus ir neskausmingas, jei, žinoma, pasirinksite „teisingą" ilgintuvą. Galite nešioti diskretiškai, būdami darbe, kelyje, keliaudami, atlikdami kasdienius namų ruošos darbus. Tai vienas iš nedaugelio nechirurginių metodų, galinčių duoti realių rezultatų, o ne nerealių lūkesčių. Svarbiausia yra įsitikinti, kad nėra individualių kontraindikacijų.

Rezultatas, kuris metodas yra patikimesnis

Naudodami gelius, kremus, specialią mitybą, maisto papildus ir tabletes galite suaktyvinti kraujotaką, pagerinti erekciją, pailginti intymų aktą ir apskritai geresnę savikontrolę sekso metu. Tokie varpos didinimo būdai namuose sukuria sąlygas augimui, o ne jį skatina.

Atlikdami specialius pratimus, atlikdami sudėtingus masažo tipus, reguliariai kabindami ir kabindami, galite tikėtis, kad varpos ilgis ir apimtis padidės, bet gana lėtai.

Bet kaip padidinti varpą namuose ir gauti stabilų rezultatą be neigiamų pasekmių? Ekspertai ir andrologai primygtinai rekomenduoja naudoti aukštos kokybės ilgintuvus kartu su neštuvais, o rezultatą papildyti ir įtvirtinti naudojant siurblius ir hidrosiurblius kaip pagalbinius prietaisus. Ir tik kraštutiniais atvejais reikėtų kreiptis į chirurginę intervenciją.