Geriausi būdai padidinti vyro varpą

Varpos padidėjimo rezultatas nustebins jūsų moterį

Jei vyras nepatenkintas savo reprodukcinio organo dydžiu, jis neturėtų nusiminti, nes buvo sukurta daug veiksmingų metodų, kaip susidoroti su šia problema. Mes surinkome populiariausius varpos padidinimo būdus, apsvarstykite pagrindines jų savybes.

Normalus varpos dydis pagal amžių

Varpa ne veltui vadinama vyriškumu. Varpos dydis labai dažnai turi įtakos vyro savigarbai ir pasitikėjimui savo seksualiniais sugebėjimais moters akivaizdoje, vyriškumui. Mažas falo dydis gali sukelti rimtą psichologinį diskomfortą ir ilgainiui išsivystyti į nepilnavertiškumo kompleksą.

Tačiau daugelis vyrų perdeda šią problemą ir neįvertina savo varpos dydžio. Nors šie rodikliai laikomi norma:

Amžius Erekcijos narys Ramybėje
14-15 metų amžiaus Nuo 11 cm Nuo 7 cm
16-18 metų Nuo 13 cm Nuo 9 cm
19 ir vyresni Nuo 14 cm Nuo 10 cm

Jei varpos dydis yra mažesnis už aukščiau pateiktus duomenis ir vyrui ši problema rimtai rūpi, tuomet galbūt tikrai turėtumėte pagalvoti apie varpos padidėjimą.

Ar įmanoma padidinti varpą?

Padidinti narį yra gana realu. Be to, buvo sukurta daugybė metodų, kurie tikrai padeda. Gali būti:

 • invazinis (su prasiskverbimu per odą, pavyzdžiui, operacijos metu);
 • minimaliai invazinis (minimali intervencija į organizmą ir procedūros traumos, pvz. , injekcijos);
 • neinvaziniai metodai (nechirurginis varpos didinimo metodas, pavyzdžiui, aparatų nešiojimas ir kt. ).

Vienas metodas gali užtrukti ne vieną mėnesį pastangų, kitas jau pirmosiomis dienomis duos pastebimą rezultatą. Kokį metodą pasirinkti, turi nuspręsti vyras, tačiau pirmiausia reikia susidoroti su esamomis penio didinimo galimybėmis.

Indikacijos padidinti

Pagrindinė indikacija – vyro noras padidinti varpą. Toks poreikis atsiranda šiais atvejais:

 • mažas varpos dydis iš prigimties;
 • noras patenkinti seksualinį partnerį;
 • vyro noras padidinti savigarbą;
 • varpos dismorfofobija;
 • erekcijos sutrikimai dėl psichologinių problemų: gėda, sumišimas, nepasitikėjimas savo jėgomis prieš lytinį aktą;
 • įgimtos vystymosi anomalijos;
 • įgytos deformacijos dėl traumų ir kt.

Varpos galvutės padidėjimas

Jei vyrui rūpi tik varpos galvutės dydis ar forma, tuomet yra būdų, kurie padeda greitai ir efektyviai išspręsti problemą. Veiksmingiausios yra invazinės ir minimaliai invazinės procedūros.

Chirurginė intervencija padeda per trumpą laiką padidinti varpos galvutę ir ilgą laiką išlaikyti efektą. Populiarios operacijos:

 1. Frenulotomija – frenuloplastika. Numato vertikalios apyvarpės raukšlės korekciją, padeda atverti galvą. Atliekama radijo bangomis, chirurginiais ir lazeriniais metodais.
 2. Apipjaustymas – tai varpos apyvarpės pašalinimo procedūra. Padeda atskleisti galvą, išlaiko efektą amžinai.

Iš minimaliai invazinių procedūrų dažnos hialurono rūgšties injekcijos, lipofilingas (naudojami paciento riebalai). Tokios manipuliacijos yra veiksmingos ir padeda pasiekti ryškų vizualinį efektą procedūros dieną. Tačiau jie turi trūkumą – rezultatas trumpalaikis, išsilaiko 6-18 mėnesių.

Varpos storio didinimas

Jeigu vyrą tenkina varpos ilgis, o apimtis – ne, tuomet šią problemą galima išspręsti faloplastikos pagalba. Šiuo metu pacientams, norintiems padidinti varpos storį, siūlomos kelios pagrindinės chirurginės korekcijos galimybės:

 • Nedidelės tiesiojo pilvo raumens atkarpos transplantacija (išsaugomas raumens aprūpinimas krauju, todėl pooperacinių komplikacijų tikimybė maža. Procedūra traumuojanti pacientą, nes po jos reikalingas fizinio aktyvumo apribojimas šešiems mėnesiams ).
 • Riebalinio audinio implantavimas (geras kosmetinis rezultatas, tačiau laikui bėgant 70 % audinių vyksta lizė, t. y. ištirpsta).
 • Paviršinio krūtinės raumens fascijos vaskuliarizuotos srities transplantacija (dažniausia, nes poveikis ilgas, transplantatas plastiškas, todėl nesunku sumodeliuoti reikiamą formą).

Jei vyras nepasiruošęs radikaliam problemos sprendimui, tuomet tinka mažiau traumuojantys ir saugesni metodai, pavyzdžiui, tos pačios hialurono rūgšties injekcijos, lipofilingas. Taip pat galite reguliariai užsiimti varpos didinimo mankšta, atlikti lytinių organų masažą, naudoti įvairius prietaisus (ekstenderį, pompas, neštuvus ir kt. ) bei specialius priedus.

Medicininis padidėjimas

Narkotikų varpos padidinimo metodas apima hormoninių vaistų vartojimą. Pasak gydytojų, jie prisideda prie lytinių organų augimo. Tačiau jūs negalite jų priskirti sau, nes. šie vaistai, jei jie vartojami neteisingai (pavyzdžiui, per didelėmis paros dozėmis arba ilgai gydomi), gali sukelti rimtų komplikacijų (antinksčių funkcijos sutrikimą, hormonų nepakankamumą ir kt. ).

Kad lytinių organų vystymasis vyktų pagal normą, nedelsiant, stipriosios lyties atstovams reikia reguliariai gaminti gonadotropiną ir testosteroną.

Gydant hormoninius vaistus, naudojamos tabletės ir injekcijos, kuriose yra augimo hormono.

Kremai, geliai, tepalai, purškalai

Įvairūs kremai varpos didinimui dažnai naudojami kartu su kitais metodais. Jie labiau tarnauja kaip pagalbinis būdas. Jų veikimo principas – skatinti kraujotaką varpos audiniuose, dėl šildančio, stimuliuojančio poveikio. Dėl to jie:

 • neskausmingai padidinti varpą dėl kraujo pritekėjimo į varpą;
 • pagerinti potenciją ir seksualinį potraukį;
 • padidinti lytinių organų jautrumą;
 • pašalinti spūstis dubens organuose;
 • tarnauja kaip puiki urologinių ligų, pavyzdžiui, prostatos uždegimo ir kt. , prevencija;
 • pašalinti sausas gleivines, kai kurie geliai ir kremai gali būti naudojami kaip lubrikantas.

Preparatai

Taip pat populiarūs įvairūs maisto papildai. Maisto papildai kapsulių, tablečių pavidalu dažnai turi natūralią vertingų natūralių ingredientų sudėtį. Jie prisotina organizmą būtiniausiais vitaminais ir mineralais, sudarydami palankias sąlygas normaliam varpos augimui.

Hialurono rūgštis padidinimui

Hialurono rūgštis yra svarbus struktūrinis odos komponentas. Jis užpildo tarpląstelinę erdvę ir apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. Visiškai biologiškai suderinamas su žmogaus organizmu. Hialurono rūgšties pagrindu pagamintų tankių gelių pagalba galima modeliuoti varpos formą ir dydį. Poveikis geras, bet laikinas. Gelis absorbuojamas, todėl po šešių mėnesių ar metų reikia kartoti injekcijas.

varpos didinimo operacija

Buvo sukurta daug metodų plastikiniam varpos padidinimui. Chirurginė intervencija duoda 100% rezultatą, tačiau turi ir trūkumų.

Ligamentotomija

Atliekant šią varpos didinimo operaciją į varpą neįvedami biologiniai ar sintetiniai implantai ar neduodama įvairių varpą didinančių medžiagų (pvz. , silikono, riebalų ar hialurono rūgšties).

Operacija susideda iš paslėptos varpos dalies, esančios po gaktos sritimi, atlaisvinimas. Tai atliekama per atraminio raiščio, kuris fiksuoja varpą prie dubens kaulų, sankirtą. Vėliau pacientas privalo dėvėti ilgintuvą (būtent šis prietaisas ištemps paslėptą elementą, todėl rezultatas nėra pastebimas iš karto - kažkur 3-6 mėnesius).

Tokia varpos plastinė operacija neturi įtakos nei organo storiui, nei jo išvaizdai. Jis pailgina varpą 3-5 cm nuo pradinio ilgio. Daugelis vyrų baiminasi, kad po operacijos atsiras erekcijos problemų. Tačiau operacijos technika nepažeidžia raiščių ir kraujagyslių, kurie yra atsakingi už vyro pakilimą.

Lipofilingas

Ši procedūra apima paties paciento riebalinio audinio injekciją į varpą po oda. Pastarasis gaunamas pilvo, šlaunų ar apatinės nugaros dalies riebalų nusiurbimu. Tokia operacija pašalina alerginių-uždegiminių reakcijų tikimybę, užpildo atmetimą. Jis laikomas gana saugiu ir pacientų gerai toleruojamu.

Tačiau suleistas riebalinis audinys linkęs rezorbuotis, nes. naujajame rajone nėra laivų, kurie anksčiau jį maitino. Užpildo tirpimo procesas kiekvienam pacientui vyksta skirtingu greičiu, todėl pakartotinių injekcijų gali prireikti po 6-24 mėnesių. Be to, dėl riebalinio sluoksnio nelygumo gali deformuotis varpos forma. Procedūra labiau skirta peniui pastorinti, o ne pailginti. Leidžia pasiekti gerų rezultatų ≈ 1, 5-2, 5 cm pločio.

Kitų rūšių operacijos

Varpos protezavimas – dar viena populiari operacija, kurios tikslas – suteikti pacientui erekciją galintį protezą. Jis atliekamas tais atvejais, kai kitu gydymu potencijos atkurti nepavyksta. Neretai atliekama po rimtų traumų, įspūdingo dydžio piktybinių ir gerybinių navikų, nervų skaidulų pažeidimo, šiurkštaus varpos aprūpinimo krauju pažeidimo, taip pat pakeitus lytį.

Protezai gali būti:

 • standus - praktiškai nenaudotas, tk. dėl užpildo varpa yra įtempta;
 • plastikas - išlaikykite padėtį, pritvirtintą prie varpos;
 • pripučiami - leidžia imituoti skirtingą falo fiziologinę būseną, yra populiariausi.
Silikoninis protezas skirtas varpos padidinimui ir pilnai erekcijai

Jei yra varpos išlinkimas, tada atliekama korporoplastika. Yra keli būdai tai padaryti:

 1. Plikacijos technika. Jis atliekamas, jei varpos kreivio kampas neviršija 45 °, erekcijos problemų nėra. Tai apima varpos sutrumpinimą ilgesnėje pusėje susiuvant. Jei varpa yra maža, tada operacija atliekama kartu su ligamentotomija.
 2. Patchwork technika. Jis veiksmingas esant sudėtingoms deformacijoms, pavyzdžiui, „butelio kakleliui", „smėlio laikrodžiui". Tai apima transplantacijos medžiagos naudojimą.

Padidinti namuose

Galite padidinti savo varpą namuose. Plačiai populiarūs liaudiški receptai, pratimai, įvairūs tempimo prietaisai.

Soda

Kartais vyrai praktikuoja varpos didinimą soda. Šiems tikslams naudojamas natrio karbonatas įvairiais variantais:

 1. Vonioms. Sumaišykite šaukštą sodos 1 litre šilto vandens. Įdėkite varpą į sodos vonią 10 minučių. Papildomai galima dėti kraujotaką gerinančių augalų nuovirų ir ekstraktų: ąžuolo žievės, jonažolių, sukcesijos, ramunėlių ir kt.
 2. Kaip šveitiklis. Receptas: lygiomis dalimis sumaišykite skystą medų ir sodą ir glostančiais masažo judesiais užtepkite ant šlapios varpos. Nedelsiant nuplauti, jei atsiranda diskomfortas.

Varpos padidėjimo poveikis galimas dėl to, kad į organą patenka kraujo. Rezultatas bus trumpalaikis, todėl šį metodą galite naudoti kaip pagalbinį metodą ir ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Varpos didinimo pratimai

Yra daug pratimų, skirtų penio didinimui: daoistinis metodas, tempimas, skambutis, lenkimas, Aarono Kemmerio pratimų sistema, Kėgelio pratimai ir kt.

Jei treniruotė atliekama reguliariai (geriausia kasdien bent 10-15 minučių), tuomet galima pasiekti įspūdingų rezultatų: per 2 mėnesius išplėsti ir pailginti varpą 1-2 cm. Rezultatas priklauso nuo individualių vyriško kūno savybių, pratimų intensyvumo ir laiko intervalo, per kurį jie atliekami.

Be varpos didinimo, tokie pratimai padeda pagerinti mikrocirkuliaciją, kraujagyslių būklę, šalina spūstis, didina vietinį imunitetą.

Siurblys ir hidrosiurblys

Siurblys ir hidraulinis siurblys veikia panašiu principu. Šių įrenginių dizainas apima:

 • kolba su vožtuvu orui (jeigu siurblys) arba vandeniui (jeigu hidrosiurblys) išsiurbti;
 • elastingas gofravimas, užtikrinantis tvirtą prigludimą ir padidintą siurbimo galią.

Norėdami padidinti varpą pompa, vyras turės įdėti savo varpą į kolbą ir išpumpuoti iš jos orą. Tai galima padaryti naudojant specialią kriaušę (jei modelis numato jos buvimą) arba tiesiog tvirtai pritvirtinkite prietaisą prie gaktos. Taigi kolbos viduje susidaro vakuumas, dėl kurio varpa ištempiama. Galima reguliuoti slėgį įrenginiuose.

Skirtumas tarp hidrosiurblio ir siurblio yra tas, kad varpos tempimas atliekamas ne dėl vakuumo, o dėl hidromasažo. Tai reiškia, kad vyras turės įpilti vandens į kolbą, tada įdėti į ją varpą ir išsiurbti vandens perteklių.

Naudojant tokius prietaisus labai svarbu rasti optimalų spaudimą, kuris užtikrintų gerą audinių įtempimą, bet tuo pačiu nesukeltų diskomforto: skausmo, deginimo, tirpimo, dilgčiojimo. Užsiėmimus rekomenduojama pradėti nuo žemo slėgio ir palaipsniui jį didinti, kad varpos audiniai spėtų prisitaikyti.

Varpos didinimo procesas vakuuminiu siurbliu

purkštukai

Norėdami greitai padidinti varpą be operacijos, alinančių pratimų ir nešioti prietaisus, galite naudoti specialius antgalius. Jie dėvimi prieš pat lytinį aktą ant erekcijos varpos, atitinkamai, jokiu būdu neturi įtakos jo anatominėms savybėms.

Šie produktai tinka tiems, kurie nori:

 • kompensuoti natūralius varpos matmenis;
 • suteikti moteriai visišką pasitenkinimą iš sekso;
 • paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

Yra įvairių antgalių peniui padidinti:

 • pailgėjimas (dažniausiai uždaro tipo, nešiojamas kaip prezervatyvas, padidėja nuo 2 iki 10 cm);
 • sustorėjimas (dažniausiai atviras, gali būti įvairių formų: spiralė, apyrankė, tinklelis cilindro formos, trumpas, kaip erekcijos žiedas ir kt. );
 • kombinuotas (padidinti varpos dydį tiek į ilgį, tiek į plotį).
Uždaras varpos prailginimas

Šie sekso žaislai gali turėti skirtingą paviršių (pavyzdžiui, spuogeliais, šonkauliais, antenomis, smaigaliais ir pan. ), spalva ir medžiaga (tikroviškiausia – kiberskinas).

Kartais varpa padidinama spaustuku. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos pagrindo ir neleidžia kraujui nutekėti iš organo, todėl palaipsniui didėja falo plotis.

Prailgintuvas

Extender yra savotiškas penio tempimas. Jis padidina organą mechaniniu audinių tempimu. Laikui bėgant varpos oda ir raumenys tempiasi, prasideda regeneracijos procesai, atnaujinama ląstelių sudėtis, palaipsniui didėja falas.

Įrenginiai būna įvairių tipų (kilpiniai, dirželiai, vakuuminiai ir vakuuminiai klijai), visi jie turi panašų dizainą:

 1. Du žiedai, pritvirtinti prie galvos ir ant varpos pagrindo.
 2. Du strypai tarp žiedų, kurie keičia savo ilgį reguliavimo mazgo pagalba.

Sprendžiant iš atsiliepimų internete, šie prietaisai padeda pasiekti gerų rezultatų: nuo 1-2 cm ilgio 1 mėnesį naudojant. Be varpos didinimo, šie prietaisai plačiai naudojami falo kreivumui pašalinti, taip pat varpos ištempimui po ligamentotomijos.

Poveikis bus pastebimas, jei tokius neštuvus nešiosite bent 6 valandas per dieną. Užsiėmimų pradžioje galite atlikti 3 rinkinius po 2 valandas per dieną. Kai varpos audiniai prisitaiko prie krūvio, palaipsniui trumpinkite intervalą tarp rinkinių ir ilginkite nuolatinio nešiojimo laiką.

Extender, kuris padidina varpą dėl mechaninio audinių tempimo

jelqing

Jelqing yra intensyvus savimasažas (lyginamas su masturbacija ar melžimu), kuris padidina spaudimą varpoje, skatina kraujotaką ir audinių augimą. Jis atliekamas siekiant padidinti varpos galvos ir kamieno ilgį ir plotį. Taip pat ši technika padeda padidinti seksualinę ištvermę ir išmokti kontroliuoti ejakuliaciją.

Yra sausas ir šlapias jelqing. Pastarasis apima lubrikanto, specialios alyvos arba vazelino naudojimą. Šios technikos veikimo principas – intensyviai pakartotinai traukti varpą dviem pirštais (smailiu ir nykščiu) nuo pagrindo iki galvos. Varpos kietumas turėtų būti maždaug 70%.

Užsiėmimų pradžioje rekomenduojama kasdien mankštintis po 10 minučių, vėliau didinti laiką ir jų intensyvumą.

Tempimas su apkrova

Pakabinti krovinį, norint padidinti varpą, reikėtų pradėti tik tuo atveju, jei vyras daugiau nei šešis mėnesius praktikuoja įvairius pratimus, turinčius įtakos varpos dydžiui. Falo audiniai ir raumenys užsiėmimų pradžioje neparuošiami, o toks intensyvus krūvis gali pakenkti. Pasekmės gali būti pražūtingos: kraujagyslių vientisumo pažeidimas, sutrikęs aprūpinimas krauju, tirpimas, sumažėjęs jautrumas ir erekcija.

Veikimo principas: ant falo pritvirtinamas tvirtinimas (pavyzdžiui, kabykla), ant kurio pakabinamas krovinys. Rekomenduojama pradėti nuo mažos masės - ne daugiau kaip 1-2 kg, užsiėmimų laiko intervalas yra nuo 15 iki 30 minučių. Per dieną turite atlikti keletą šių pratimų. Pertrauka tarp jų turi būti ne trumpesnė kaip 10 minučių. Kūno padėtis šiuo atveju gali būti: sėdima arba stovima.

Prietaisas kroviniui pakabinti nuo varpos, siekiant jį padidinti

Kaip ir ilgintuvo, pratimų, pompos ir hidrosiurblio atveju, varpos tempimas su svoriu bus efektyvus, jei mankštinsitės reguliariai, palaipsniui didindami krūvį. Todėl kai varpos audiniai ir raumenys prisitaiko (dažniausiai tai atsitinka po mėnesio treniruočių), vienu ypu galite padidinti svorį iki 3 kg ir laiką iki 40-50 minučių.

Tai gana ekstremalus penio padidinimo būdas. Jis duoda savo rezultatus net tada, kai ilgintuvas, pratimai, pompos, nepaisant visų pastangų, nebesukelia varpos augimo.

Padidinkite liaudies gynimo priemonių pagalba

Norėdami padidinti varpą, vyrai naudoja liaudiškas priemones. Veiksmingiausi receptai išoriniam naudojimui:

 • vonios;
 • losjonai;
 • kompresai.

Losjonams rekomenduojama naudoti alavijo sultis su medumi. Šis ingredientų derinys pasižymi antibakteriniu, regeneruojančiu, stimuliuojančiu ir imunomoduliuojančiu poveikiu. Šis receptas gali būti naudojamas ne tik potencijai didinti, bet ir kompleksiškai gydyti įvairias uždegimines lytinių organų ligas. Gaminimui iš augalo išspauskite 1 valg. l. sulčių ir sumaišykite su 1 valg. l. medus. Užtepkite kompoziciją ant nedidelio marlės arba medvilninio audinio gabalėlio ir 10 minučių užtepkite ant varpos.

Kompresams rekomenduojama naudoti nikotino rūgštį su imbiero aliejumi. Pirmasis yra vandenyje tirpių vitaminų PP grupė. Jis turi kraujagysles plečiantį poveikį, todėl gerina kraujotaką audiniuose. Be to, jis turi hepatoprotekcinį ir detoksikuojantį poveikį. Kartu su imbiero aliejumi gerina potenciją ir užkerta kelią įvairioms urologinėms ligoms. Paruošimui atidarykite ampulę su nikotino rūgštimi ir sumaišykite su 20 lašų aliejaus. Užtepkite kompoziciją ant audinio, apvyniokite lytinius organus ir palikite 2 valandas. Tada kruopščiai nuplaukite.

Vonios gali būti atliekamos naudojant žoleles ir augalus (ženšenis, čiobreliai, ginkmedis, Maka Peru), keli lašai jodo (dezinfekavimui ir infekcijų profilaktikai). Sudedamosios dalys turi būti sumaišytos ir įpilamos į karštą vandenį. Po 10-15 minučių išsimaudykite su paruoštu antpilu.

Masažas

Šildantis masažas, skirtas varpos didinimui, yra geras visų minėtų metodų priedas. Galima naudoti atlikus pratimus, naudojant tempimo priemones, antgalius kūno raumenims ir audiniams atpalaiduoti.

Anksčiau rekomenduojama paruošti falą. Pirmiausia reikia perrišti varpą šiltu, drėgnu tvarsčiu. Tai sušildys audinius ir užtikrins kraujotaką. Tada ant varpos odos reikia patepti lubrikantą, paskirstyti ir pereiti prie pačios masažo technikos.

Rankomis suimkite lytinius organus ir atlikite sklandžius, sukamuosius judesius. Kai varpa yra visiškos erekcijos būsenoje, dviem pirštais suspauskite varpą prie pagrindo ir palaikykite 5-10 sekundžių. Tada reikia traukti varpos odą prie galvos, palaikyti 5 sekundes. Tada nuleiskite pirštus iki gaktos, kiek įmanoma ištempkite odą, palaikykite 5 sekundes. Pakartokite 10 kartų. Galite pridėti elemento lenkimo, sukimo, vilkimo įvairiomis kryptimis elementų.

Po intensyvios mankštos seansą užbaikite atpalaiduojančiu masažu – glostončiais judesiais iki dirbtinės ejakuliacijos.

Varpos didinimo produktai

Norint užtikrinti optimalias sąlygas normaliam varpos augimui, rekomenduojama tinkamai maitintis. Kai kurie produktai teigiamai veikia varpos dydį ir erekciją. Jie apima:

 1. Augaliniai ir gyvuliniai baltymai (pupos, lęšiai, sėklos, riešutai, liesa mėsa, kiaušiniai, pieno produktai ir kt. ).
 2. Jūros gėrybės. Juose gausu polinesočiųjų riebalų, B grupės vitaminų, PP, C, mikroelementų. Dėl didelio vertingųjų medžiagų kiekio šie produktai yra raktas į gerą sveikatą, teigiamai veikia potenciją. Tarp naudingiausių: austrės, šukutės, krevetės, kalmarai, krabai, jūros žuvys.
 3. Daržovės: pomidorai, agurkai, baltieji kopūstai, morkos, burokėliai, Briuselio kopūstai.
 4. Žalumynai: krapai, petražolės, salierai, svogūnai.
 5. Grūdai: avižiniai dribsniai, grikiai, miežiai.
 6. Bitininkystės produktai.
 7. Vaisiai: kivi, bananas, mangas, avokadas.

Meniu turi būti įvairus. Kuo daugiau sveiko maisto racione (tinkamai termiškai apdorojant: verdant, garuose, troškinant, kepant), tuo daugiau organizmas gaus normaliam varpos augimui reikalingų medžiagų.

Ar įmanoma padidinti varpą visam laikui?

Vienintelis būdas, kuris garantuoja ilgalaikius rezultatus, yra chirurgija. Minimaliai invazinės procedūros, nesvarbu, ar tai būtų injekcijos su hialurono rūgštimi, ar lipofilingas, reikalauja pakartotinių procedūrų po 6-24 mėnesių (priklausomai nuo iš pradžių suleisto užpildo kiekio ir individualių paciento savybių).

Jei penio padidėjimas buvo pasiektas pratimų, tempimo prietaisų ar kitų metodų pagalba, tuomet rezultatas turi būti išlaikytas, nes. ateityje raumenų audinys ir oda gali grįžti į ankstesnę būseną.