Kaip naudoti varpos didinimo pompą

Pirmiausia pažvelkime į tiesą ir mitus apie varpos padidėjimą su pompastika.

varpos pompa

Mitas Nr. 1. Kuo didesnis penis, tuo daugiau malonumo.

Moters makštis išdėstyta taip, kad nervinės galūnėlės susitelktų daugiausia pirmame įėjimo trečdalyje, nes gamta vis dėlto paruošė moteris gimdymui, o jei makštis būtų jautri visoje, gimdymas virstų nepakeliama kančia. O tai reiškia, kad norėdami įtikti savo panelei, turite turėti gana kuklų orumą. Ilgesnis nei 20 cm penis suteikia daugiau problemų nei malonumo, čia nuolatos traumuojantis gimdos poveikis, ir, žinoma, teks atsisakyti analinio sekso džiaugsmų. Kalbant apie priešingą situaciją, tik mažesnis nei 8 cm varpas erekcijos būsenoje laikomas nukrypimu nuo normos.

Mitas numeris 2. Varpą galima "ištempti"

Jei primityvios gentys vis dar atitraukia ausis ir lūpas, tai, žinoma, niekas nesivargina daryti ką nors panašaus ant mūsų penio.

Žvelgiant iš fiziologinės pusės, tai yra absoliuti nesąmonė, todėl neturėtumėte tapti kaip neišsilavinusiais laukiniais ir veikiančio organo paversti neveikiančiais spagečiais. Vienintelis būdas „traukti" gali padėti, jei jis kelis mėnesius kasdien atliekamas erekcijos būsenoje po 20 minučių, dėl to kaverniniai varpos kūnai bus intensyviau užpildyti krauju, o ilgis gali padidėti 1 -1, 5 cm. Tačiau tą patį efektą galima pasiekti, jei gyvenate įprastą, dažną lytinį gyvenimą – ir šis metodas yra geresnis nei kažko atidėliojimas. Nereikėtų klausytis daoistinių technikų, teigiančių, kad erekciją reikia palaikyti vilkimo ir kitų improvizuotų metodų pagalba kelias valandas – tai neigiamai veikia kraujotaką ir gali tapti spūsties priežastimi, kuri ilgainiui virs kelione. pas gydytoją. Visų rūšių meditacinių metodų efektyvumas taip pat palieka daug norimų rezultatų, o jei ilgis didėja, tai tik jūsų fantazijose.

Šiuo metu yra vienintelis tikrai veiksmingas būdas pailginti varpą, tačiau tai apima chirurginę intervenciją ir gana ilgai vykdoma – „mobilizacija".

Mitas Nr. 3. Savo penį galite pastorinti specialiais pratimais.

Kalbant apie skersmens didinimo būdus, čia buvo išrasta keletas metodų, tačiau jų efektyvumas skiriasi. Pirmasis būdas – riebalinio audinio persodinimas iš vietų, kur yra jo perteklius, į vietą, kur jo trūksta, tai yra ant varpos. Efektyvumas itin mažas, nes nustojus gauti papildomos mitybos riebalinės ląstelės labai greitai ištirpsta, o ilgai laukta apimtimi galėsite mėgautis ne ilgiau nei savaitę. Antrasis būdas – vietoj riebalų įkelti silikoną. Iš pradžių pokyčiai patiks laimingam savininkui, tačiau laikui bėgant, veikiamas gravitacijos, gelis nutekės iki pagrindo ir taps problemų šaltiniu.

Ir kas yra iš tikrųjų

Vienintelė galimybė, išskyrus operaciją, yra ilgintuvas. Jo veikimas pagrįstas tempimo principu, kuris aktyviai naudojamas audiniams plėsti plastinėje chirurgijoje. Poveikis yra nuolatinis. Plėtiklio naudojimas yra atskiro straipsnio tema. Darysime tik išlygą, kad rezultatų galima pasiekti per 3-6 mėnesius, o ne anksčiau.

Taikymo būdas

Prieš pradedant procedūrą, varpos didinimo pompa turi būti kruopščiai nuplaunama muilu ir vandeniu arba apdorota antiseptiniais preparatais. Griežtai draudžiama užpilti verdančiu vandeniu, apdoroti alkoholiu ir vandenilio peroksidu. Norint padidinti efektą, rekomenduojama iš anksto sutepti varpą specialiais kremais. Tai padidins vietinę kraujotaką. Prietaiso pagrindą taip pat galima tepti tepalais. Tačiau tuo pat metu verta manyti, kad lubrikantai riebalų pagrindu arba tie, kurių sudėtyje yra vazelino, gali sugadinti prietaiso medžiagą.

Reikėtų laikytis tam tikros veiksmų sekos:

 • Varpa įdedama į kolbos ertmę, tada stipriai prispaudžiama prie kūno.
 • Tikrinamas kolboje esančios angos suspaudimo tankis, o jei yra specialus oro vožtuvas – jo uždarymo tankis.
 • Po to, laikydami prietaisą viena ranka, antroji paspaudžia kriaušę arba stūmoklį. Dėl to išpumpuojamas oras, kuris leidžia suspausti varpą dėl išretėjusios atmosferos. Visa tai veda prie kraujo pritekėjimo į varpą.
 • Maždaug po 30 sekundžių (pastebimas nežymus varpos paraudimas ir erekcija) neigiamas slėgis atleidžiamas leidžiant į prietaisą orą. Norėdami tai padaryti, paspauskite šalia kriaušės esantį vožtuvą (kai kuriuose modeliuose pakanka atidaryti siurblio angą, kuri procedūros metu uždaroma pirštu).
 • Laukas, kaip erekcija susilpnėjo, būtina pakartoti aukščiau nurodytus veiksmus.
 • Pasiekus didžiausią erekciją, ant varpos pagrindo uždedamas erekcijos žiedas. Tai daroma siekiant užkirsti kelią greitam kraujo nutekėjimui iš varpos ir išlaikyti jį stačią.
 • Pasibaigus pratimams, prietaisą taip pat reikia nuplauti šiltu vandeniu ir muilu ar kitomis dezinfekuojančiomis priemonėmis intymiai higienai. Tada jį reikia nuvalyti ir išdžiovinti kambario temperatūroje.

Atsižvelgiant į visas aukščiau pateiktas instrukcijas ir rekomendacijas, vakuuminio siurblio pagalba po kelių mėnesių galima pasiekti varpos padidėjimą 2-3 cm.

Kas yra vakuuminis siurblys?

Vakuuminis siurblys iš pradžių buvo sukurtas kovai su erekcijos disfunkcija. Varpos padidėjimas buvo šalutinis poveikis. Kokiu principu veikia šis įrenginys?

Vakuuminis siurblys yra skaidrus cilindras, kolba su įleidimo anga, bet be išleidimo angos. Tiksliau, yra išėjimas, bet tai yra maža skylutė, prie kurios pritvirtinta žarna. Plona žarna, savo ruožtu, yra pritvirtinta prie siurblio, skirto orui iš kolbos išpumpuoti. Siurblį dažnai atstoja pigi rankinė kriaušė, kaip, pavyzdžiui, nutinka pigiuose sekso prekių parduotuvių siurbliuose. Brangiuose siurbliuose sumontuotas specialus pistoletas-siurblys su manometru, kad būtų galima stebėti slėgį kolboje.

Veikimo principas yra paprastas:

 1. Varpa įkišama į kolbą.
 2. Kolba stipriai prispaudžiama prie gaktos.
 3. Oras iš kolbos pašalinamas rankiniu siurbliu. Kolboje sukuriamas neigiamas slėgis arba, kaip sakoma, vakuumas. Dėl to kaverniniai kūnai prisipildo kraujo, o tai sukelia dirbtinę erekciją.

Po siurbimo seanso narys tam tikrą laiką palaiko erekciją, kuri leidžia kartu su lėšomis iš kategorijos Viagra arba erekcijos žiedo turėti lytinių santykių.

Tačiau vakuuminių siurblių naudotojai pastebėjo, kad po siurbimo seansų narys atrodo masyvesnis nei įprastai. Kaip vėliau paaiškėjo, vakuuminio siurblio naudojimas padidino varpą, bet neilgam: dienos pabaigoje varpa visada įgavo buvusį dydį. Tai sužinoję, sekso priemonių pardavėjai vakuuminį siurblį pradėjo pardavinėti kaip varpos didinimo prietaisą. Taip vakuuminis siurblys išpopuliarėjo.

Varpos padidėjimo mechanizmai siurbimo metu

Laikinas padidėjimas

Dėl ko siurbimas sukelia laikiną padidėjimą?

 • Mechanizmas 1. Ilgai (apie rinkinių laiką sužinosite straipsnyje) pumpuojant, ištempiamos varpos tunikoje esančios elastino skaidulos. Tai leidžia kaverniniams kūnams sulaikyti daugiau kraujo, todėl padidėja varpos apimtis. Po poros valandų, kai elastino skaidulos vėl įgaus buvusį ilgį, varpos apimtis grįš į įprastą normą.
 • Mechanizmas 2. Antrasis varpos padidėjimo mechanizmas yra limfos tekėjimas. Siurbimo metu į varpą suteka ne tik daug kraujo, bet ir limfos. Jis yra koncentruotas po oda (apyvarpėje), o tai sukelia vadinamosios „spurgos" efektą pasibaigus siurbimo seansui. Per pirmąsias pamokas su pompa limfa užplūsta stipriau. Vėliau limfos kiekis siurbimo metu gerokai sumažėja. Apskritai limfa nėra pavojinga ir nėra neigiamas ženklas. Be to, praėjus kelioms valandoms po pamokos, limfa iš jūsų varpos išeis limfiniais kanalais ir viskas grįš į savo vėžes. Jei įmanoma, įsitikinkite, kad limfos kiekis nėra per didelis.

Nuolat didėja

Norėdami nuolat padidinti, turite derinti pompos naudojimą su rankiniais pratimais. Tada naudojant specialius siurbimo režimus bus galima ištempti tuniką, o kitame cikle „pumpuoti" urvus. Su kiekviena iš šių užduočių ir kompetentingu požiūriu vakuuminis siurblys sėkmingai susidoroja.

Vakuuminis siurblys gali būti naudojamas kaip atskiras įrenginys arba kartu su pagrindine rankine programa. Pageidautina antrasis variantas.

Naudodami siurblį kartu su rankiniais pratimais, galite pasiekti daug didesnį rezultatą padidindami dažnio keitiklį. Taigi, vakuuminio siurblio pagalba galima padidinti ir varpos ilgį, ir apimtį.

Siurbimo tipai

Pakavimas

Pakuotė – tai pompastinis tunikos tempimo būdas. Pakavimui reikia siauros kolbos, kurioje stačias elementas negali išsipūsti į plotį, todėl vakuumo jėga jį ištemps. Šis metodas leidžia padidinti varpos ilgį, taip pat ištempti tuniką.

Klasikinis siurbimas

Klasikinis siurbimas yra siurbimas plačioje kolboje. Dėl vakuumo jėgos tokioje kolboje narys išsipučia į plotį, užpildydamas ertmes krauju iki galo. Su ištempta tunika šis siurbimo būdas padeda efektyviai padidinti varpos apimtį.

Saugos taisyklės dirbant su vakuuminiu siurbliu

Vakuuminis siurblys yra gana veiksminga priemonė varpos didinimui. Tačiau neapgalvotai naudojant jūs tik susižeisite ir patamsėsite varpą. Prieš naudodami įrenginį, atidžiai perskaitykite šį straipsnį.

Jokiu būdu nepažeiskite šių taisyklių:

 1. Jei jaučiate skausmą, nedelsdami nutraukite siurbimo seansą. Sužinokite, kas sukelia skausmą. Jei priežastis buvo sužalojimas, prieš kitą seansą palaukite, kol visiškai išgis. Jei skausmo priežastis buvo, pavyzdžiui, odos suspaudimas, problema turi būti išspręsta ir siurbimo seansas turėtų būti atnaujintas.
 2. Niekada neskubėk. Neįtraukite siurbimo seanso į skausmą! Padidinkite slėgį (tiksliau, sumažinkite, nes kolboje susidaro vakuumas) sklandžiai, savaitė po savaitės. Augimo paslaptis yra ne beprotiškuose krūviuose, o nuolatiniuose kompetentinguose mokymuose.
 3. Jokiomis aplinkybėmis neviršykite 40 minučių vieno rinkinio siurbimo seanso! Viena valanda yra laiko limitas nedideliam kroviniui. Iki to laiko reikia artėti lėtai. Ilgai veikiant vakuumui, kraujas nustoja laisvai cirkuliuoti varpoje, dėl to varpos ląstelės pradeda mirti. Toliau kalbėsiu apie siurbimo progresą.
 4. Nesiurbkite per dažnai. Siurbimo seansas yra labai malonus dalykas: siurblyje esantis elementas išsipučia iki įspūdingo dydžio, kurį malonu matyti. Tačiau siurbti 3 kartus per dieną nereikia. Jūsų tikslas yra padidinti varpą, o ne žavėtis laikinu efektu. Per dažnas pratimas trukdo augti. Todėl laikykitės treniruočių grafiko, apie kurį sužinosite vėliau straipsnyje.

Vakuuminio siurblio mokymo programa

Apsvarstykite dvi mokymo programas:

 1. Pirmoji programa skirta varpos albugininei patempimui.
 2. Antroji programa skirta „siurbti" urvus.

Kiekvienai iš dviejų programų reikia dviejų skirtingų kolbų. Oro išsiurbimo žarna ir siurblys yra universalūs bet kuriai kolbai. Pirmojo tipo mokymui reikalingas siauras pakuotojas. Kaip pasirinkti kolbos dydį pagal varpos dydį, aprašiau straipsnyje „Kaip išsirinkti vakuuminį siurblį".

Baltymų membranos tempimo programa (ilgis)

Pakavimui skirta kolba turi būti pakankamai siaura: pakavimo metu erekcijos varpa neišsipučia į plotį, kolbos sienelės riboja plėtimąsi, vietoj to varpa pailgėja.

Daugelį punktų jau aprašiau ankstesniuose straipsniuose, kuriuos visada galite perskaityti svetainės menquestions. ru skiltyje „IF padidinimas".

Treniravimosi programa:

 1. Sėklidžių masažas – 5 min.
 2. Šildymas garais - 10-15 minučių.
 3. Lengvi tiesūs tempimai į visas puses – 10-15 min.
 4. Aukštos įtampos virvė – 10 min.
 5. Virvė arba A-tempimas (kaip jums labiau patinka). Čia galite įtraukti atvirkštinę trauką, taip pat sėdėjimą ant nario.
 6. Lengvas jelq - 50 pakartojimų. Prieš pradėdami siurbti, turėtumėte paruošti varpą siurbimui. Jelq puikiai tinka šiam tikslui. Sausa arba slapia jelq, kas jums tinka labiausiai.
 7. Pakavimas. Dabar mes išsamiai apibūdinsime, kaip atliekama siurbimo sesija.

Pakavimo procedūra

Pakelkite varpą iki 80–90% erekcijos, sutepkite kremu arba skystu vazelinu, tada įkiškite į kolbą ir tvirtai prispauskite prie gaktos. Stenkitės, kad vazelinas nepatektų ant kapšelio, kitaip jis taip pat bus įsiurbtas į kolbą. Jei taip atsitiks, netoleruokite: išimkite kolbą, nusausinkite kapšelį servetėle ir vėl įkiškite varpą į kolbą. Jei trintis neleidžia tempti, sutepkite pačios kolbos vidų slankiojančiu kremu-aliejumi. Slydimas turėtų būti 100%.

Ant kokybiškų siurblių yra manometras, kuris rodo slėgį siurblyje. Negaliu duoti optimalių slėgio rodiklių, nes kažkam 4 vienetai atrodys kaip apčiuopiamas krūvis, o kitas nieko nejaus. Stebėti slėgį turite dėl kitos priežasties: turite žinoti, nuo kurios žymos pradėjote, kad galėtumėte sklandžiai padidinti apkrovą ir nenueiti per toli.

Kolboje esantis narys ištemps visą savo ilgį. Sekite savo jausmus. Nutraukite rinkinį, jei atsiranda skausmas.

Treniruočių rinkiniai

Pailsėkite tarp rinkinių 3-5 minutes. Šiuo metu galima atlikti lengvą tempimą. Prieš kitą rinkinį vėl padidinkite varpą iki 80–90% erekcijos.

 • Pirmas rinkinys. Pirmąjį rinkinį skirkite nedideliam krūviui: nemėginkite išpumpuoti viso oro, kad maksimaliai ištemptumėte varpą. Jei iš pradžių pradėsite gestikuliuoti, tai sustabdys augimą. Viskam savas laikas. Lengvai mankštinkite 10 min.
 • Antras komplektas. Kitą rinkinį galite šiek tiek padidinti slėgį. Čia praverčia manometras: pažiūrėkite į manometrą ir šiek tiek padidinkite slėgį. Antram rinkiniui taip pat skirkite 10–15 minučių.
 • Trečias rinkinys. Trečiam rinkiniui nedidinkite slėgio, o padidinkite laiką iki 20 minučių. Per visą rinkinį turėtumėte jaustis gerai. Be skausmo!

Po rinkinių

Supakavus vel lengvu jelq, zodziu 30-50 lengvu pakartojimų. Nebandyk daryti full hard jelq kaip kraujagysliu programoje. Šiuo atveju jums reikia jelq, kad padidintumėte kraujotaką, nes siurbimo metu kraujas sustingsta varpoje.

Tada 5-10 minučių atlikite vidutinio stiprumo tiesius traukimus.

Išmatuokite BPFSL parametrą prieš ir po treniruotės. Jei po treniruotės yra WUP, viską darote teisingai. Jei ne, dar kartą atidžiai perskaitykite straipsnius ir išanalizuokite savo treniruotes.

Didinant apkrovą

O dabar šiek tiek daugiau apie krūvio didinimą. Visą savaitę neviršykite nurodyto krūvio. Pirmas rinkinys lengvas, 10 minučių, antras šiek tiek padidintas krūvis ir taip pat 10-15 minučių, trečias rinkinys tuo pačiu slėgiu yra 20 minučių. Po savaitės šiek tiek, tik šiek tiek padidinkite pirmojo rinkinio krūvį, todėl antrasis bus su dar didesne apkrova, trečias - tokiu pat slėgiu, bet jau 20 minučių. Schema paprasta.

Taigi, savaitė po savaitės palaipsniui didinkite krūvį. Tai padės pasiekti geriausių rezultatų. Po kelių savaičių, kai įgysite patirties, padidinkite serijų trukmę iki 15 minučių pirmajam rinkiniui, 20 minučių antram ir 25 minučių trečiam.

Turėdami pakankamai patirties, galite atnaujinti ir pakeisti savo mokymo programą, remdamiesi mano pateiktais pavyzdžiais.

Tęskite tunikos tempimo kursą, kol padidinsite skirtumą tarp BPFSL ir BPEL iki 2 cm ar daugiau, tada pereikite prie kraujagyslių ciklo. Tačiau, jei perskaitėte visus ankstesnius straipsnius ir padarėte tai teisingai, tai jau žinote.

Kraujagyslių programa naudojant pompą

Pratimų sąrašas:

 1. Sėklidžių masažas – 5 min.
 2. Šildymas garais - 10-15 minučių.
 3. Tiesioginė vidutinio stiprumo trauka - 5 min.
 4. Jelq - 100 pakartojimų.
 5. Stačios garbanos - 10 min.
 6. Sėdėjimas ant pusiau stačios nario – 10 min.
 7. Siurbimo seansas.

Elgesio tvarka

Kraujagyslių ciklo siurbimo seansas yra lygiai toks pat, kaip ir tunikos tempimo ciklą, su vienintele išimtimi, kad kolba šiuo atveju yra plati, o ne siaura, o varpa išsipučia į plotį. Seanso laikas ir krūvio didinimo principas yra visiškai vienodi. Visada galite iš naujo perskaityti visus mūsų svetainės straipsnius.

Atlikite atsispaudimus tarp serijų. Tarp serijų pakaks 10-15 stūmimų. Vakuuminio siurblio ir smūgių derinys sukuria fantastiškus VUP. Atsargiai atlikite perforavimą. Jei jaučiate, kad krūvis per didelis, sulėtinkite tempą ir sutrumpinkite treniruotę.

Galiausiai padarykite lengvą jelq, kad suaktyvintumėte kraujotaką.

Treniruotė baigta. Treniruotės pabaigoje sutepkite varpą greitosios pagalbos tepalu nuo mėlynių ir mėlynių ar lygiaverčių. Tvarkaraštis 2/1 arba 3/1.

Šios programos pagalba, po tunikos tempimo ciklo, per mėnesį man pavyko 0, 5 cm padidinti varpos apimtį. Tai buvo geras rezultatas! Tada augimas sulėtėjo, po to vėl perėjau į tunikos tempimo ciklą.

Būkite dėmesingi savo lytiniam organui. Jei jaučiate, kad narys tokiam krūviui nepasiruošęs arba neatsigavo, pailsėkite.

Norėdami stebėti treniruotės efektyvumą, prieš treniruotę ir jos metu galite išmatuoti varpos apimtį. Tačiau turėtumėte pabandyti jį išmatuoti, kol narys prisipildys limfos. Limfos padidinta apimtis mums nerūpi. Mums reikia švaraus WUP. Ir kuo didesnis skirtumas tarp matavimų pradžioje ir treniruotės metu, tuo geriau. Jei skirtumas didėja kiekvieną savaitę, esate teisingame kelyje.

Pora svarbių punktų

Dabar pažvelkime į keletą svarbių klasikinio siurbimo punktų.

1 momentas - rankiniai pratimai + pompa

Vakuuminis siurblys puikiai papildo pagrindinę pratimų programą ir sustiprina treniruočių poveikį. Nereikėtų pereiti prie vienkartinio siurblio naudojimo – tai bus neteisingas sprendimas.

2 momentas – limfa

Sportuojant su pompa, varpa stipriai "užliejama" limfa. Pirmųjų limfos treniruočių gali būti ir daugiau, po kelių užsiėmimų „užlieja" nelabai.

Jei limfos yra daug, galite padalyti rinkinį į du etapus, tarp etapų darykite 30 sekundžių pertrauką.

Kad nepatektų daug limfos, įsiurbkite prezervatyvą. Taip, nesistebėkite. Prezervatyve oda yra stipriai suspausta, todėl po ja nesikaupia limfa. Tai neturi įtakos bendram treniruočių efektyvumui.

3 momentas – gydomieji kremai

Treniruotės pabaigoje turite naudoti gydomąjį kremą. Tai padės greitai išgydyti raudonus taškelius ir išvengti varpos patamsėjimo.

4 momentas – kraujas siurbimo metu

Treniruotės metu esant padidintam krūviui iš šlaplės gali ištekėti pora mažų kraujo lašelių. Taip yra dėl šlaplės kraujagyslių pažeidimo. Tokiu atveju nedelsdami baigkite seansą ir leiskite sau pailsėti dvi savaites. Poilsio metu gerkite vaistą "Ascorutin", kad sustiprintumėte kraujagysles arba patikrintą analogą. Taip pat turėtumėte vartoti vitaminą E.

Po dviejų savaičių poilsio tęskite treniruotes, bet pradėkite palaipsniui: po dviejų savaičių lengvos treniruotės grįžkite prie pilnos treniruotės.

5 momentas – seksas po treniruotės

Po treniruotės neturėtumėte užsiimti seksu ar masturbuotis. Pailsėkite sau ir savo nariui. Kitą kartą pasimylėkite.

6 momentas – odos patamsėjimas

Aktyvaus klasikinio pumpavimo metu varpos oda gali šiek tiek patamsėti. Taip atsitinka, kai nesilaikoma mano aprašytų sąlygų programoje: apšilimas, krūvio adekvatumas, kremų naudojimas po treniruotės. Bet kokiu atveju patamsėjimas nėra skausmingas požymis. Tamsinimo mechanizmą aprašiau ankstesniuose straipsniuose.

Atsisveikinimo žodžiai ir linkėjimai

Negalėjai nepastebėti, kad aprašytų treniruočių trukmė viršija valandą. Taip, jis pakankamai ilgas, bet šiame etape tai būtina. Paaugus pradedančiajam, po pirmųjų centimetrų vis sunkiau pasiekti didesnį prieaugį. Varpa prisitaiko prie krūvių, todėl treniruotės taip pat tampa sunkesnės. Tačiau nenusiminkite, viskas jūsų rankose! Kas nori, tas pasieks. Niekas nežadėjo, kad bus lengva. Kantrybės jums draugai ir augimo!