Kaip padidinti paauglio penį – saugūs ir veiksmingi metodai

Paauglystė – laikotarpis, kai žmogus pradeda kreipti dėmesį į savo kūną ir jo trūkumus.

Berniukų brendimas prasideda 12-13 metų amžiaus, intervale iki 20 metų vaikinas gali stebėti, kaip auga jo varpa.

Svarbus kiekvieno vyro gyvenimo etapas

varpos dydžio problemos paauglystėje

Be lytinių organų dydžio padidėjimo, atsiranda ir kitų svarbių hormoninių pokyčių:

 • padidėjęs plaukų augimas kirkšnių srityje ir ant veido;
 • kapšelio apvalinimas;
 • varpos ilgio ir storio pasikeitimas;
 • apyvarpės formavimas.

Šios formos vystymasis yra svarbus procesas. Tėvai turėtų sekti tokius pokyčius.

Jei paauglys neturi plaukų arba jo balsas „nesilūžta", tai kalbame apie hormonų nepakankamumą, testosterono gaminasi nepakankamai. Problemos ignoravimas ateityje kupinas patologinių problemų.

Paauglio varpos storio ir ilgio normos

Stipriosios lyties atstovų penio dydis suaugus gali būti skirtingas. Jauname amžiuje visų vaikų varpos ilgis ir plotis yra maždaug vienodi. Vidutiniai penio duomenys erekcijos metu yra lygūs šiems rodikliams (ilgis, skersmuo, duomenys nurodomi centimetrais):

paauglio varpos storio ir ilgio normos
 • 12 metų - 10-11 ir 7, 5;
 • 13-14 metų - 12-14, 8, 5-10, 5;
 • 15-16 metų - 15-17, 11-12.

Sulaukę septyniolikos paaugliai gali pastebėti, kad organas sutrumpėja 0, 5–1, 2 cm.Taip yra dėl skersmens padidėjimo. Daugelis ekspertų mano, kad sulaukę 17–19 metų jūs vis dar galite daryti įtaką varpos dydžiui.

Kas turi įtakos varpos dydžiui paaugliams

Dydžius įtakoja įvairūs veiksniai:

 1. Genetika- jis paguldytas įsčiose. Jei vaiko tėvas nėra seksualinis milžinas, tuomet nereikėtų tikėtis, kad berniukas turės reikšmingą aparatą su šortais.
 2. ekologija neigiamai veikia varpos augimąEkologija- pagal statistiką, vaikinų, gyvenančių šalia gamyklų ir gamyklų, kurios į atmosferą išskiria kenksmingus cheminius komponentus, penio dydis yra 0, 5-3 cm mažesnis nei berniukų, gyvenančių pietuose ir kitose aplinką tausojančiose vietovėse.
 3. Sužalojimas kirkšnies srityje- tai gali niekaip nepasireikšti, kol vaikas eina į sodą, viskas tampa pastebima brendimo metu.
 4. Endokrininės sistemos ligos– tokiu atveju paaugliui reikia pasirinkti tinkamą gydymą, kad ateityje nekiltų problemų vyrų sveikatos srityje.
 5. Augimas– Aukštų berniukų penis gali būti ilgesnis, bet mažesnio skersmens. Paauglių, kurių amžius neviršija 163 metų, varpa yra stora ir trumpa.
 6. sveikas maistas varpos augimuiSveika mityba – jauno stipriosios lyties atstovo mityba turėtų būti visavertė. Produkto trūkumas turės įtakos bendram fiziniam vaiko ir jo reprodukcinių organų vystymuisi.
 7. Blogi įpročiai- deja, piktnaudžiavimas rūkymu ir alkoholiu būtinai turės įtakos varpos augimui. Jei berniukas pradeda rūkyti nuo 14 metų, tai 17 metų jis mato, kad varpa yra 0, 7-2, 5 cm mažesnė už vidutinį dydį.
konsultacija su gydytoju dėl varpos padidėjimo

Ekspertai mano, kad tėvai privalo stebėti, kaip vystosi paauglio kūnas.Mažus berniukus reikia reguliariai vesti pas chirurgą, kuris laiku nustatys patologiją.

Kuo anksčiau bus aptikta problema, tuo didesnė tikimybė, kad ateityje vaikinas nesusidurs su tokiomis problemomis kaip varpos disfunkcija ar seksualiniai kompleksai.

Kaip padidinti paauglio varpą: populiarūs būdai

Farmacijos įmonės aktyviai reklamuoja lėšas, kurios leidžia padidinti varpą 2-4 cm Taip pat galima reguliuoti skersmenį. Žinoma, šie vaistai yra laikini.

Natūraliomis sąlygomis varpa auga tik iki 21 metų. Šis faktas nustatytas, jei papildomai neveikiate organo vaistais ar nedarote pratimų, tuomet negalite tikėtis, kad šortuose pasirodys aparatas, kaip suaugusiems skirto filmo žvaigždė. Šios profesijos atstovai mėgsta naudoti gelius ir įvairius purškiklius, kurie padidina kraujotaką kirkšnies srityje ir dėl to padidėja varpa. Jauname amžiuje tokie eksperimentai draudžiami.

Paaugliai gali pailginti varpą atlikdami šias procedūras:

 • siurbliai, veikiantys dėl slėgio skirtumo;
 • varpos pompailgintuvai yra populiarūs prietaisai, kurie atsirado senovėje. Žinoma, tuo metu jie atrodė paprasti, bet esmė išliko – dėl priverstinio tempimo atsiranda pailgėjimas;
 • fiziniai pratimai - yra treniruotės, leidžiančios koreguoti lytinių organų matmenis;
 • masturbacija yra prieštaringas metodas, nes seksologai mano, kad paauglystėje pasitenkinimas savimi gali sukelti problemų ateityje. Šis metodas tinka vyrams, kurie nuolat turi lytinių santykių su moterimis.

Paauglystėje naudojant šiuos metodus penį galite padidinti 0, 5-3 cm Kartais šio atstumo neužtenka, kad vyrai miegamajame pasijustų tikrais supermenais.

Ekstenderis ir siurbliai

gydytojo receptas varpos padidėjimui

Paaugliui nereikia daug galvoti apie mažą varpos dydį. Žinoma, jei penis yra mažesnis nei vidutinis, tuomet reikia kreiptis į specialistą. Nuo septyniolikos metų galite imtis tam tikrų metodų, kurie ateityje leis jaustis užtikrintai pasninkaudami su panele.

Extender – tai prietaisas, kuris padidina organą ištempdamas jo audinius.Jei nešiojate reguliariai, galite išprovokuoti odos ląstelių dauginimąsi, o tai prisideda prie ilgio ir pločio tempimo.

Prietaisas tvirtinamas kasdien po 6-8 valandas, su juo teks net vaikščioti viešose vietose. Norėdami paslėpti sistemą, turėsite dėvėti plačias kelnes ir apatinius. Rezultatas bus pastebimas po mėnesio naudojimo. Jaunų žmonių oda yra labiau pritaikyta tempimui.

Vakuuminių siurblių, skirtų peniui padidinti, apžvalga

Siurbliai duoda laikinų rezultatų. Tačiau ekspertai teigia, kad ilgalaikis naudojimas tikrai padidins ilgį ir plotį.

 • Paauglystėje oda linkusi greitai atsinaujinti, dėl to ji lengvai tempiasi.
 • Jei pompą pradėsite naudoti nuo 18 metų, tuomet varpa padidės 2-3 cm Prietaisą naudokite atsargiai, traumų atsiranda kas penktą kartą.

Masažai ir pratimai

varpos masažas, skirtas padidinti

Paauglio lytinis organas gali būti padidintas treniruočių pagalba. Reguliarus varpos tempimas pailgės 3-5 cm Jei erekcijos metu kiekvieną dieną masažuosite varpą, rezultatas taps pastebimas po mėnesio. Judėjimas atliekamas iš apačios į viršų – reikia stipriai laikyti ranką nuo pagrindo iki galvos. Ekspertai teigia, kad toks veiksmas yra šiek tiek skausmingas.

Jelqing yra senovinė technologija, leidžianti padidinti varpos ilgį. Varpą traukti svarmenų pagalba reikėtų kasdien 40-65 minutes. Jei praleisite mažiau laiko, rezultato nebus.

 • Pratimas atliekamas nariui, kuris yra nesujaudintas.
 • Jei organas yra perkrautas, gali kilti problemų dėl audinių ar kraujagyslių plyšimo. Jauname amžiuje traumos atsiranda dėl nepatyrimo ir per didelės įtampos.

Bet kaip su operacijomis?

Chirurginės privačios klinikos vis dažniau reklamuoja paslaugas, skirtas greitai padidinti varpą. Žinoma, paaugliai turėtų rinktis saugius organų korekcijos būdus – ilgintuvą ir masažą.

Chirurginės intervencijos nebus atliekamos vaikinams, kurie neserga patologijomis ir akivaizdžiais defektais, kuriems reikia sudėtingų manipuliacijų skalpeliu.Net ir tėvams pageidaujant, tokios operacijos neatliekamos vien paciento prašymu. Gydytojas išsamiai pasakys, kokia yra norma ir kiek centimetrų yra įprastame paauglio lytiniame organe.

varpos didinimo tabletes

Taip pat galite patarti vaikinams vartoti vitaminus ir stebėti mitybą. Piktnaudžiavimas žalingais įpročiais yra tikras kelias į blogą sveikatą ir mažesnę penį. Tėvai turėtų visais įmanomais būdais palaikyti vaiką, kad išvengtų rimtų problemų. Turite skubiai kreiptis į specialistą, jei varpa neauga ir yra šie simptomai:

 • vaikinas turi siaurus pečius ir platų dubenį;
 • berniukas neturi erekcijos;
 • paauglys yra nutukęs;
 • sėklidės mažos.

Jei atidžiai stebėsite savo sveikatą ir nebijote kreiptis į gydytojus, galite ištaisyti daugybę defektų, kurie nustatomi būtent paauglystėje. Mažas penis paauglystėje nėra priežastis panikai, gali būti, kad tai genetika arba dar ne laikas stebinti draugus „bičiulio" matmenimis ir seksualinių išnaudojimų istorijomis.