Kaip padidinti varpą namuose: darbo metodai

Daugelis žmonių gyvena laimingi, turiningi ir tuo pačiu yra visiškai nepatenkinti savo varpos dydžiu ir nuolat ieško būdų, kaip ją šiek tiek padidinti. Kadangi tai labai opus klausimas, nenuostabu, kad jautiesi taip, lyg būtum vienintelis kenčiantis pasaulyje su maža varpa (mažesnis nei 15 cm).

Aš labai gerai suprantu, kaip jaučiasi šie žmonės. Štai kodėl parašiau šį straipsnį remdamasis savo asmenine patirtimi, po daugybės bandymų ir klaidų. Žinoma, aš laukiau, kai sulaukiau brendimo ir mano „draugas" užaugs. Bet jis neaugo. Arba neužaugo taip aktyviai, kaip norėčiau. Tada neturėjau daug pinigų, todėl net nereikėjo galvoti apie operaciją. Ir visokiuose forumuose ir svetainėse tiesiogine prasme gausu informacijos apie visokias tabletes varpos didinimui irtai gana pavojinga. . .

varpos dydžio problema

Pradėjau ieškoti informacijos, kaip padidinti varpą, ir pastebėjau, kad kai kurie žmonės rašo, kad sugebėjo beveik padidinti6 cmspecialių pratimų dėka. Pradėjau tyrinėti internetą ir radau daugybę būdų, tinkančių pradedantiesiems, taip pat daugybę sudėtingesnių metodų tiems, kurie jau seniai sprendžia šį klausimą.

Įmantriausios technikos yra skirtos tiems, kurie turi kreivą varpą ar ejakuliacijos problemas. Bet, laimei, aš neturiu tokių problemų. Taigi nusprendžiau pradėti nuo paprasčiausių gairių.

Patikėkite ar ne, bet vos per 3 mėnesius man pavyko padidinti savo prietaisą beveik 6 cm. Taip, ponai, tai tiesa! Prieš pradedant praktikuoti, varpos ilgis buvo šiek tiek mažesnis15 cm, bet dabar jis jau nepažeistas17, 5 cm. . . Ir tai yra pergalė!

Įkvėptas tokios sėkmės nusprendžiau parašyti šį straipsnį ir jame išsamiai aprašyti mokymo programą. Norėdami pradėti, jums nereikia jokios patirties. Ši programa yra visiškai saugi ir tinkama visiems.

Straipsnyje bus pasakyta, kaip paprasčiausias ir greičiausias būdas padidinti dydį, nesikreipiant į chirurgo skalpelį. Pirmiausia aš jums pasakysiu, kaip teisingai išmatuoti varpą. Ir tada aš jums pasakysiu apie metodus, kurie leis jums pasiekti efektyviausią rezultatą, taip pat aprašysiu savo patirtį šioje srityje.

Ar galima padidinti varpą namuose?

Pirmas dalykas, kurį turi žinoti bet kuris vyras, yra tai, kad galite padidinti savo varpą be operacijos ir plastinių operacijų. Yra daugybė alternatyvų, kurios veikia pagal šį paprastą principą:

 • tempimasurvo kaverniniai audiniai, atsakingi už organo dydį erekcijos metu;
 • įgytikraujo tekėjimas, kuris garantuoja stiprią erekciją;
 • įgytipotencija ir vyrų libido, kad apskritai padidėtų vyrų aktyvumas.

Svarbu prisiminti, kad varpos dydis retai vaidina pagrindinį vaidmenį vyro seksualiniame gyvenime. Bet jei organo dydis sukelia psichologinį diskomfortą ir sukelia kompleksus, akivaizdu, kad problemas reikia išspręsti, kad klausimas nepatektų į psichogeninę impotenciją.

Didžiausi ir įspūdingiausi varpos dydžio pokyčiai gali tik pažadėti chirurgines intervencijas. Alternatyvūs metodai neduos daug naudos.

mergina žiūri į vyro gaidį

Varpos ilgio matavimas įprastoje būsenoje (be erekcijos)

Didžiausia problema yra ta, kad ilgis nesužadintoje būsenoje nuolat keičiasi. Pažodžiui kiekvieną valandą. Nesužadinto varpos dydį įtakoja įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, aplinkos temperatūros pokyčiai ar kraujotakos intensyvumas dubens srityje. Nesijaudinusį varpos ilgį rekomenduoju išmatuoti taip:

 • Atsistokite tiesiai ir paimkite varpą į ranką priešais save. (Neištempkite, kitaip jis iškraipys matavimo rezultatą. )
 • Laisva ranka paimkite matavimo juostą ar liniuotę ir išmatuokite draugo ilgį.
 • Užrašykite rezultatą ant popieriaus lapo.

Specialūs pratimai, skirti padidinti vyro organą

Lengviausias ir efektyviausias būdas padidinti varpos ilgį ir skersmenį yra mankšta, todėl kūno ląstelės ir audiniai tampa elastingesni. Mankšta padeda pagerinti kraujotaką, kuri tiesiogiai priklauso nuo jo dydžio erekcijos metu.

Jelqingo technika

Norėdami efektyviai padidinti varpą rezultatu, kuris išliks ilgą laiką, turite apsvarstyti keletą paprastų mankštos būdų. Populiariausia gydytojų patvirtinta technika yra „Jelqing" technika, kurią naudojo ir indai. Pratimo principas yra panašus į melžimą masažiniais judesiais.

jelqing technika varpos didinimui

Šis pratimas turėtų būti atliekamas pusiau stačioje būsenoje. Yra du galimi šio pratimo variantai:

 1. Pirmiausia jums reikia šiek tiekper karštaodą, kad organas taptų elastingas ir lankstus. Po to organas turi būti suteptas lubrikantu ir stimuliuojamas iki pusiau erogeninės būsenos.
 2. Vargonai ruošiami tuo pačiu principu, tačiau naudojant visusdelnas. . .

Pirmiausia jums pakaks 30-40 pakartojimų, tačiau laikui bėgant jų skaičių galima padidinti iki 200. Labai svarbu stebėti pratimo reguliarumą nuo 1 mėnesio ar ilgiau.

Tempimas

Norėdami padidinti varpos dydį namuose, turite reguliariai atlikti labai paprastą pratimą, kuris apima jo ištempimą. Norėdami tai padaryti, turite šiek tiek pašildyti organą, kad nesužeistumėte ląstelių ir audinių. Labai svarbu jį sušildyti tiek, kad erekcija netrukdytų ištempti kaverninius kūnus.

tempimo varpos plėtrai

Pirmiausia reikia paimti vargonus už galvos ir ištraukti priešais save. Varpą reikia laikyti prailgintoje būsenoje maždaug 15 sekundžių, tada atlaisvinti rankeną ir šiek tiek pailsėti organui. Tas pats principas naudojamas tempiant organą į dešinę arba į kairę, kartojant pratimą ratu. Jei nejaučiate skausmo, pratimą atliekate teisingai.

Krovinių pakabinimas

Yra dar viena technika. leidžiantis padidinti falo dydį be vaistų ir gydytojų, tai yra svorio pakaba. Reikia aiškiai suprasti, kad šis metodas yra traumuojantis ir jam atliekant reikia ypatingos priežiūros. Metodo esmė yra ištempti varpos urvinius kūnus, naudojant apkrovos svorį.

Šį pratimą galima atlikti taip:

 • Šildykite varpą švelniu masažu;
 • prie varpos galvos pritvirtinkite tinką, prie kurio pritvirtinti nėriniai;
 • pakabinkite nuo nėrinių mažus svarmenis;
 • tokioje padėtyje turite atlaikyti bent 25 minutes, kad galėtumėte pradėti.
pakabinami svareliai varpos padidinimui

Labai svarbu užtikrinti, kad pratimo metu varpos galva nejaustų skausmo ir tirpimo, kitaip galite susižeisti. Pirmiausia turite pasirinkti mažiausią apkrovos svorį ir palaipsniui didinti pratimo svorį ir trukmę.

Varpos apimties (storio) matavimas stačioje būsenoje

Varpos storį galite išmatuoti matavimo juosta arba siūlu (tada tiesiog išmatuokite siūlą liniuote). Matuojant varpos storį gauti skaičiai daugeliui žmonių yra labai skirtingi, nes visi matuoja skirtingai.

 • Jei pasirinkote siūlą, įsitikinkite, kad jame nėra strijų.
 • Vieną kartą švelniai apvyniokite juostą ar virvelę aplink storiausią stačios varpos vietą.
 • Atkreipkite dėmesį, kur juostos galai sutampa, tai yra įrašytinas skaičius. Jei naudojate sriegį, pažymėkite, kur sriegio galas sutampa su likusiu siūlu, tada ištempkite jį ir naudokite liniuotę, kad pamatuotumėte atstumą nuo žymės iki galo.
 • Užrašykite savo matavimus.
 • Vidutinis varpos apimtis yra nuo 11, 4 iki 12, 9 centimetro.

Draugai! Jei jūsų rezultatai yra mažesni nei vidutiniai, nekabinkite nosies. Laukia visi įdomiausi ir naudingiausi!

naudojant varpos padidinimo lubrikantą

Varpos padidinimo prietaisų naudojimas

Jei atliekant įvairius pratimus ilgą laiką atsiranda efektas, tai norint gauti vienkartinį ir greitą rezultatą, bet kuris vyras gali naudoti specialius prietaisus ir įrankius. Žinoma, neįmanoma užauginti naujo organo, tačiau visiškai įmanoma pajusti naujus pojūčius, didinant varpos parametrus.

Varpos didinimo patarimai

Yra daugybė priedų, kurie ne tik padidina bendrą varpos dydį, bet ir padeda sustiprinti erekciją. Purkštukai gali būti atviri arba uždari. Falo ilgiui padidinti naudojami uždaryti varpos antgaliai.

varpos padidinimo priedai

Geriausia, jei toks antgalis pagamintas iš lanksčios medžiagos, silikono ar latekso. Maksimalus varpos ilgio padidėjimas tokio purkštuko pagalba gali būti 10 cm. Be to, toks antgalis sumažina jūsų varpos galvos jautrumą, o tai savo ruožtu prailgina lytinius santykius ir išsprendžia ankstyvos ejakuliacijos problemą. .

Siurblys

Šis prietaisas iš tikrųjų yra įprastas siurblys. Siurblio veikimo principas garantuoja stiprumo padidėjimą ir seksualinio gyvenimo kokybės pagerėjimą. Tačiau pagrindinis šio prietaiso privalumas yra tas, kad jis padeda vyrui pasiekti erekciją net ir esant erekcijos disfunkcijai.

varpos padidinimo siurbliai

Vakuuminis siurblys naudojamas tokiu būdu:

 • Varpą sutepkite kremu ir įkiškite į siurblio cilindrą;
 • oras visiškai išpumpuojamas iš cilindro, o tai sukelia organo slėgį;
 • slėgis padidina kraujo tekėjimą, tuo padidindamas varpos storį;
 • įmontuotas manometras reguliuoja slėgį;
 • siurblį reikia naudoti prieš pat lytinį aktą.

Tokio siurblio veikimo rezultatas yra laikinas, todėl jį labai dažnai vyrai, turintys mažą varpą, naudoja kaip pagalbinį prietaisą.

Prailgintuvai

Extender yra specialus dizainas. kuris fiksuojamas šalia lytinio organo ir padidina jo dydį. Prietaiso veikimo principas yra ištempti varpos audinius. Dėl šios įtampos kaverninių kūnų audiniai pradeda dalytis ir augti.

Yra keli prailgintojų tipai - diržas. vakuuminis ir kilpinis. Efektyviausiais laikomi diržo ir vakuuminiai įtaisai. Juos rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną kelias valandas, o kai tik organas pripranta prie įtampos, įtempkite prietaisą į naują įtampą.

Varpos ilgio matavimas stačioje būsenoje

kaip teisingai išmatuoti varpą

Ilgis nerimastingoje būsenoje yra svarbesnis, nes dauguma vyrų dėl to jaudinasi. Prieš matuodami įsitikinkite, kad esate visiškai susijaudinęs. Pažiūrėkite, pavyzdžiui, karštą pornografiją. Susijaudinęs? Puiku. Dabar mes paimame matavimo juostą ar liniuotę, išmatuojame ir vėl užrašome.

 1. Įstatykite liniuotę arba matavimo juostą ties savo varpos pagrindu, tiesiai į gaktos sritį.
 2. Lėtai spauskite gaktos kaulą tiek, kiek galite, kol atsidursite prie kaulo. Tai ypač svarbu, jei yra daug pilvo riebalų. Tačiau nepersistenkite!
 3. Matuokite nuo pagrindo iki galvos galo.
 4. Vidutinis varpos ilgis yra nuo 13, 9 iki 16 centimetrų.

Svarbu naudoti tą patį matavimo prietaisą, kuris buvo naudojamas nesužadintai varpai matuoti. Tai duos tiksliausius rezultatus.

Varpos padidinimo masažas

Kitas veiksmingas ir efektyvus varpos padidinimo būdas yra specialus masažas, garantuojantis ne tik organo dydžio, bet ir seksualinių vyro funkcijų padidėjimą. Teisingai atlikite masažą taip:

 • Prieš procedūrą pašildykite organą šiltu skudurėliu ar rankšluosčiu;
 • Šildykite vargonus kelis kartus iš eilės;
 • Tempimo ir glostymo judesiais pamasažuokite varpos kotelį.

Yra daugybė skirtingų būdų, kaip pamasažuoti varpą, o visas technikas galima peržiūrėti internete. Svarbiausia įsitikinti, kad procedūra yra taisyklinga ir nesukelia skausmo bei diskomforto. Masažas pagerins vietinę kraujotaką ir išvengs sąstingio organizme.

masažas varpos augimui

Procedūros indikacijos

Anksčiau ar vėliau kiekvienas vyras susimąsto, kaip padidinti varpos storį. Bet iš tikrųjų tokios procedūros reikalauja labai maža vyrų dalis. Kitais atvejais varpos sustorėjimas yra tik paties žmogaus noras.

Yra dydžio standartas, kuris laikomas norma. Normalus varpos ilgis yra apie 16 centimetrų, o apimtis - 8 centimetrai. Klaida leidžiama tiek aukštyn, tiek žemyn. „Micropenis" yra laikomas 8 cm ilgio ir mažesniu rodikliu, kai jis yra stačias. Šis vyriškumo dydis jau reikalauja intervencijos ir korekcijos.

mikropenis vyrui

Varpos storinimas paprastai yra sunkesnis nei ilgio keitimas chirurginiu būdu. Bet šiuo metu yra keli skirtingi varpos skersmens didinimo metodai. Jų naudojimas padės padidinti varpos tūrį tiek namuose, tiek prižiūrint specialistams.

Varpos storio didinimas atliekamas keliais metodais. Jis rodomas tiems vyrams, kurie turi nedidelį vyriškumą ir nori suprasti, kaip padidinti varpos storį. Galų gale yra žinoma, kad ilgesnį laiką pasitenkinant savimi naudojant mažus skersmenis, galima sumažinti varpos tūrį.

Tai reiškia, kad yra būdų, kaip padidinti varpos storį.

Tepalai

Varpą galite greitai ir efektyviai padidinti naudodamiesi specialiais vietiniais produktais - lubrikantais. Tepalo veikimą lemia natūralūs kompozicijos ingredientai, kurių pagalba varpos audiniai plečiasi. Be to, kai kuriuose lubrikantuose yra hormonų, todėl juos geriausia vartoti pagal gydytojo nurodymus.

Yra 3 rūšių tepalai:

 1. Greitai veikiantis tepalas- užtepus varpą padidėja pora centimetrų, tačiau šį tepalą galima tepti tik prieš lytinį aktą.
 2. Falo padidėjimo geliai- norint gauti ilgalaikį kaupiamąjį poveikį, šie vaistai turi būti vartojami keletą mėnesių.
 3. Pagalbiniai tepalai- jie naudojami kartu su kitomis technikomis ar pratimais.
geliai ir tepalai varpos padidinimui

Tokių tepalų naudojimas yra visiškai saugus ir netraumuojantis būdas padidinti varpą. Tačiau prieš jį naudojant labai svarbu susipažinti su kontraindikacijomis ir šalutiniais poveikiais.

Jelqing

Jekčingo technika egzistuoja nuo senų senovės - ją naudojo romėnai ir graikai, o rytuose ji buvo plačiai naudojama. Principas grindžiamas tuo, kad varpa yra corpus cavernosum, tai yra, ją galima padidinti reguliariai stimuliuojant.

Jekingo technika panaši į masturbaciją, tačiau jai reikia pasiruošimo ir specialaus požiūrio:

 1. Paruoškite karštą, drėgną aplinką. Geriausia yra šilta vonia.
 2. Varpą sutepkite lubrikantu arba specialiu kremu.
 3. Masažuokite vargonus, kad būtų lengva erekcija.
 4. Iš nykščio padarykite tvirtą žiedą.
 5. Patraukite varpą kiek įmanoma, neatrodydami akivaizdžių skausmingų pojūčių.

Pratimą reikia kartoti nuo dešimties iki penkiolikos kartų per dieną, palaipsniui didinant kiekį.

Nepamirškite, kad technika turi būti sustabdyta, jei pastebite nemalonų šalutinį poveikį - skausmą, dirginimą, diskomfortą kirkšnies srityje.

Tabletes ir maisto papildus varpos padidinimui

Jūs taip pat galite padidinti varpą namuose naudodamiesi vaistais, kurie gali būti sintetinės arba natūralios kilmės. Tokių vaistų veikimo principas dažniausiai yra pagreitinti kraujotaką ir padidinti varpos kraujotaką.

Populiariausias falo padidėjimo vaistas šiandien yra kiniškos piliulės, pagamintos iš natūralaus kiniško ženšenio. Ženšenis stiprina kūno ištvermę, gerina odos tonusą ir pagreitina kraujotaką. Maisto papildai yra vaistažolių ingredientų pagrindu pagaminti vaistai, kurie turi būti vartojami kartu su kitais metodais. Gerame maisto papilde yra šie komponentai:

 1. Kviečių gemalų aliejus- šiame produkte yra organizmui reikalingo cinko ir seleno, kurie yra testosterono sintezės pagrindas.
 2. Vitaminas E- labai svarbi medžiaga, atsakinga už ląstelių reprodukciją organizme, taip pat už vyro potencijos ir libido didinimą.
 3. Moliūgų sėklosYra nepakeičiamas vyrų reprodukcinės funkcijos reguliatorius.
varpos padidinimo produktai

Storio keitimo metodai

Yra keli populiariausi varpos pločio didinimo metodai. Kai kuriems iš jų reikia medicininės priežiūros, o kiti, priešingai, namuose atliekami savarankiškai.

Operacijos metu yra kelios pagrindinės procedūros, kurių rezultatais galima žymiai padidinti varpos apimtį:

 • lipofilling;
 • raumenų audinio transplantacija;
 • Operacija „Perovik";
 • kamuoliukų implantavimas.

Taip pat yra keletas būdų, kaip padidinti varpos skersmenį, nenaudojant operacijos:

 • masažas;
 • varpos tempimas ilgintuvu;
 • vakuuminio siurblio naudojimas;
 • tablečių vartojimas;
 • įvairių rūšių tepalų ir gelių naudojimas.

Naudodamiesi šiais būdais, galite pasirinkti geriausią būdą ir padidinti varpos tūrį, taip pat padidinti jo jautrumą.

Liaudies varpos padidinimo priemonės

Šiais laikais tradicinė medicina yra vaistų ir receptų, kuriuos galima naudoti kartu su kitomis varpos padidinimo technikomis, saugykla. Įvairios žolelės ir bičių produktai labai gerai pasitvirtino.

Vaistažolės

Jei atkreipsite dėmesį į maisto papildų sudėtį, galėsite sužinoti apie tas žoleles, kurios duos teigiamą poveikį. Gydytojai išskyrė šiuos augalus, kad padidintų varpos dydį:

 1. EpimediumasYra Korėjos kalnų moteris, padedanti gydyti erekcijos disfunkciją ir paveikti vyro lytinio organo dydį. Pagrindinė šios žolės medžiaga yra ikarinas, kuris plečia kraujagysles ir sustiprina erekciją.
 2. ŽenšenisYra įrodytas produktas, kuris padidina kraujo tekėjimą į varpą net po pirmo naudojimo.
 3. Eurikoma ilgalapėAr Malaizijos ženšenis, kuris taip pat išplečia varpos ląsteles ir pagreitina vietinę kraujotaką. Be to, šis augalas padidina spermos kiekį ir lytinį potraukį vyrams.
vaistažoles varpos padidinimui

Su soda

Daugelis vyrų įrodo, kad varpos padidinimui naudojama įprasta soda. Pagrindinė saugios procedūros sąlyga yra teisingas soda naudojimas pagal liaudies receptą. Varpos vonioms galite naudoti soda. Audinių dirginimas lemia ląstelių dalijimąsi ir varpos padidėjimą, tačiau svarbiausia nepersistengti su šia terapija.

Medaus receptas

Vienas iš populiariausių būdų padidinti varpą yra medaus naudojimas, o šis metodas buvo patvirtintas urologų ir andrologų. Jis turi būti taikomas pagal šią schemą:

 • medus ir vanduo yra maišomi ir reguliariai naudojami viduje;
 • graikiniai riešutai dedami į medų ir vartojami tuščiu skrandžiu, po vieną šaukštą kiekvieną rytą;
 • į medų suberkite lazdyno riešutus ir erškėtuoges, supjaustykite ir suplakite į masę, kasdien naudodami po 1-2 šaukštus.
receptai su medumi varpos didinimui

Darbo technika

Mes surinkome dažniausiai pasitaikančius būdus, kurie žada padidinti vyriškumą, ir sužinojome, ar jie iš tikrųjų veikia.

Svarbiausias būdas padidinti varpos ilgį ir skersmenį yra pratimai, kurie padarys organo ląsteles ir audinius elastingesnius ir tempiamus. Be to, mankšta padeda pagerinti vietinę kraujotaką, ir, kaip žinote, falo dydis tiesiogiai priklauso nuo kraujo tekėjimo į falą erekcijos metu.

Daugeliui vyrų kyla klausimas, kaip padidinti varpos storį, naudojant jelqingo pratimus? Tai padaryti yra daugiau nei lengva. Toliau pateikiami du pratimai, kurie gali padėti pasiekti gerų rezultatų.

 1. Prieš pradedant pirmąjį pratimą, reikia sušilti varpą, kad urviniai kūnai būtų lankstesni. Galite sušilti šiltu (ne karštu! ) Šildymo įklotu arba maišeliu su šiltu druska ar grūdais. Lengvai tepant, nespausdami, turite sušilti orumą ir galite tęsti masažą. Norint pasiekti didesnį efektą, varpą reikia lengvai erekuoti ir gausiai sutepti tepalu arba specialiu geliu, kad padidėtų. Mes suimame varpą rodykle ir nykščiu, sandariai padarydami iš jų žiedą. Pritraukiame ranką prie galvos ir sustojame pakeliui į ją. Mes įtvirtiname varpą įtemptoje būsenoje ir užtrunkame 7-10 sekundžių. Mes nuimame ranką. Taigi, jums reikia padaryti 20 pakartojimų. Jei erekcija tapo stipri, pratimą galite nutraukti. Kai tik jis susilpnės, tęskite.
 2. Kitas varpos padidinimo pratimas turėtų būti atliekamas delnu. Ji turi tvirtai suimti varpą prie pagrindo ir gana stipriai išspausti 10 sekundžių. Jei delnas nevisiškai uždengia varpą, kita ranka suvyniojame išsikišusį ilgį. Suspaudimo metu reikia ištraukti varpą aukštyn ir žemyn bei kairėn - dešinėn. Turite suspausti, kad pojūčiai būtų ties skausmo riba. Pratimą reikia kartoti ne daugiau kaip 10 kartų.

Naudodami gelį rezultatą pasieksite dvigubai greičiau. „Jelqing" pratimai kartu su gelio komponentais pagerina kraujo tekėjimą į kavernos kūną, o hialurono rūgštis prasiskverbia į varpos audinius ir papildo apimtį, dėl ko greitai ir matomai padidėja.

Jei tokią gimnastiką darote kiekvieną dieną, tada net ir be operacijos galite pasiekti varpos ilgio padidėjimą 2 cm vos per mėnesį. Naudojant specialius gelius ir tepalus varpos padidinimui, rezultatą galima pasiekti per trumpesnį laiką.

Varpos didinimo maisto produktai

Geros sveikatos ir normalaus reprodukcinės sistemos veikimo raktas yra tinkama mityba. Norėdami natūraliai padidinti varpą, į savo mitybą turite įtraukti kuo daugiau šių maisto produktų:

 • Arbūzas - arbūzo komponentai pagreitina varpos kraujotaką ir cirkuliaciją.
 • Baltymų maistas - baltymai yra atsakingi už bendrą testosterono kiekį ir raumenų augimą.
 • Riešutai yra vitaminų, taip pat medžiagų, kurios padidina testosterono sintezės greitį, šaltinis.
 • Jūros gėrybės yra natūralus afrodiziakas ir puikus cinko šaltinis.
 • Žalieji - ypač špinatai, petražolės, salierai, kurie taip pat padidina testosterono kiekį ir apskritai skatina sveikatą.

Žolelių gydymo nauda

 • Vaistažolių dažnai nesunku rasti, jos parduodamos beveik bet kurioje vaistinėje. O tiems, kurie gyvena kaime, dar lengviau. Jie gali nemokamai surinkti reikalingas žoleles bet kurioje pievoje ar lauke.
 • Tie, kurie rimtai domisi tradicine medicina, vaistažolių gydymą laiko nekenksmingu. Žolelių vaistas yra saugiausias būdas padidinti vyro reprodukcinį organą.
 • Greitas varpos padidėjimas tiems, kurie geria žolelių užpilus, neveiks. Bet jūs gausite ilgalaikį efektą.

Nepamirškite apie masturbaciją

Masturbacija yra ne tik būdas savarankiškai gauti malonumą ir atsipalaidavimą, bet ir konkretus pratimas varpos ilgiui ištempti. Norėdami padidinti savo varpą, jums reikia:

 • tepalas ant varpos tepamas kremu ar aliejumi;
 • tada masažo pagalba jie sušildo audinius;
 • vyras turi pasiekti maksimalią erekciją;
 • iš dviejų pirštų reikia padaryti žiedą, kuriuo judant iš apačios į viršų, šiek tiek spaudžiant;
 • procesas būtinai turi baigtis ejakuliacija ir visišku seksualiniu paleidimu.

Jei vyrui nepavyksta susijaudinti, šiame procese jam gali padėti partneris ar erotinių nuotraukų žiūrėjimas. Masturbacija turėtų būti periodiška, o ne pilnaverčio vyro seksualinio gyvenimo pakaitalas. Tai gali sukelti tik malonius pojūčius, diskomfortą ir skausmą - tai priežastis nustoti veikti.