Varpos padidinimo metodai

vyro nario dydis, kaip padidinti

Beveik visiems vyrams rūpi varpos plėtros klausimas. Tai ypač pasakytina apie tuos, kuriems gamta atėmė įspūdingą vargonų dydį. Dėl mažos varpos stipriosios lyties atstovams išsivystęs kompleksas palieka pėdsaką ne tik seksualiniame, bet ir kasdieniniame gyvenime. Tokie vyrai, kaip taisyklė, yra santūrūs, nesaugūs, stengiasi vengti bendravimo su priešinga lytimi.

Teisybės dėlei pažymime, kad tarp stiprios žmonijos pusės atstovų yra ir tokių, kurie, net turėdami vidutinį penio dydį (nuo 13 iki 15 cm stačioje būsenoje), nori padidinti varpą keliais centimetrais tiek ilgio, tiek varpos atžvilgiu. tūrio.

Ką galime pasakyti apie mikropenių savininkus - jie tiesiog svajoja rasti metodą, kuris padidintų varpos dydį bent 2–3 centimetrais! Laimei, šiuolaikinė medicina siūlo keletą šios problemos sprendimų - tiek su operacija, tiek be jos.

Apsvarstykime būdus, kaip išsamiai padidinti varpą.

Vakuuminio siurblio metodas

Varpos padidinimas naudojant specialų cilindrą, kuris pagerina erekciją pumpuojant orą iš prietaiso, laikomas paprasčiausiu ir prieinamiausiu. Varpos dedama į vakuuminę struktūrą ir prispaudžiama ant siurblio, kuris pumpuoja orą. Dėl to susidaro spaudimas į varpą, padidėja varpos kraujotaka ir užtikrinama stabili erekcija.

Tačiau, pasak ekspertų, šis metodas trumpam palaiko organą stačioje būsenoje, be to, jis išprovokuoja varpos mėlynių atsiradimą ir gali sukelti kraujagyslių plyšimą. Todėl vakuumą padidinti varpą įmanoma tik pasitarus su specialistu.

Extender metodas

Prailgintuvas yra specialus įtaisas, fiksuojantis varpą ištempta forma, dėl kurios padidėja jos dydis. Tokių prietaisų dizainas yra skirtingas, tačiau mechanizmo esmė yra ta pati: varpa tvirtinama specialiais spaustukais, kurie suteikia mėsos įtempimą. Pasak gamintojų, šis metodas leidžia per šešis mėnesius padidinti varpos ilgį 2-3 centimetrais.

Vaistų vartojimo metodas

Iš karto norėčiau pažymėti, kad šios technikos veiksmingumo nepatvirtino vienas gydytojas. Įvairūs maisto papildai ir tabletės varpos didinimui veikia pagal organo erekcijos funkcijos stiprinimo principą, tačiau neprisideda prie varpos augimo. Žinoma, stačioje būsenoje varpa atrodys šiek tiek didesnė, tačiau šį efektą galima pasiekti kitais būdais, neapnuodijant kūno abejotinos gamybos tabletėmis.

Chirurginis metodas

Varpos padidinimo operacija laikoma vieninteliu veiksmingu metodu, suteikiančiu ilgį ir apimtį vyro organui. Chirurginės intervencijos esmė yra nupjauti specifinius raiščius, kurie laiko varpą dubens srityje. Po šios operacijos varpos pagrindo įtempimas susilpnėja, o tai leidžia padidinti organo ilgį 2–4 cm. Taip pat, implantuojant riebalinį audinį, galite suteikti peniui papildomo tūrio.

Reikėtų pažymėti, kad tokia operacija neatliekama žmonėms, kenčiantiems nuo cukrinio diabeto, aukšto kraujospūdžio, onkologinių ir kitų rimtų patologijų.

Pasibaigus mūsų pokalbiui, norėčiau pasidalinti su jumis vienu iš lengviausių ir prieinamiausių būdų kiekvienam vyrui vizualiai padidinti varpą. Reikia tik atsikratyti antsvorio, o jūsų vyriškumas atrodys ilgesnis. Faktas yra tai, kad riebalų raukšlės aplink varpą vizualiai sumažina faktinį varpos dydį keliais centimetrais. Turėkite tai omenyje!

Apibendrinant visa tai, kas išdėstyta pirmiau, galime daryti išvadą, kad vienintelis efektyvus varpos ilgio ir apimties padidinimo būdas yra operacija. Kiti metodai veikia stiprumo didinimo ir erekcijos didinimo principu. Nors norint atsikratyti kompleksų ir pagerinti vyro seksualinį gyvenimą, šio efekto pakanka.