Kaip padidinti varpą

Atsitiko taip, kad varpa visada kelia tikrą susidomėjimą ir pokalbius apie jos funkcionalumą, tuo tarpu didelis dėmesys skiriamas tokiai problemai kaip varpos dydis. Dauguma ekspertų mano, kad normalus varpos dydis erekcijos būsenoje yra 12-20 cm, kiti mano, kad jis yra 13-18 cm.

varpos padidėjimas

Kas turi įtakos varpos dydžiui

Pagrindinę įtaką daro testosterono lygis jaunuolio brendimo metu. Jei šiuo metu organizme lytinių hormonų yra per daug, tada galima tikėtis, kad varpa bus didelė, gali būti, kad stačioje būsenoje jos ilgis sieks 25–30 cm. Kai testosterono lygis šiek tiek sumažėja, organas pasiekia 12–14 cm. Vidutiniškai varpos dydis yra 16–18 cm. Jei erekcijos metu varpos ilgis neviršija 10 cm, tai rodo žemą lygį testosterono kiekio organizme ir galimų endokrininių ligų, gautų paveldint.

Nuomonė, kad turint lytinį organą normos ribose, tai yra 12–20 cm, moteriai bus sunku suteikti malonumą lytinio akto metu, tikrai klaidinga. Šiuo atveju dydis nėra toks svarbus kaip vyro įgūdžiai ir moters fiziologijos supratimas bei seksualinės meilės poreikis. Kalbant apie klausimą, kada rodomas varpos padidėjimas, paprastai šią problemą sprendžia vyrai, kurių varpos dydis netelpa į „optimalų" diapazoną, tai yra mažiau nei 12 cm.

Padidinkite metodus

Varpos dydžio padidėjimą galima pakeisti dviem būdais: operatyviniu korekcijos metodu ir konservatyviu būdu. Operacinis varpos metodas arba plastinė operacija gali būti atliekama taip: ligamentotomija. Raiščio tvirtinimas iš gaktos sąnario perkeliamas į varpą, o varpa gali pailgėti 1-2 cm. Operacija atliekama per 15 minučių, o reabilitacijos laikotarpis trunka kelias dienas. Varpos protezo implantavimas. Norėdami koreguoti varpos dydį, į jo audinius įvedami specialūs protezai. Tačiau laikantis šio požiūrio, varpa visą laiką išliks įtampos būsenoje (kai kurie modeliai numato atsipalaidavimą, tačiau jie yra gana brangūs). Polimero tinklelis (matrica) implantuojamas į poodinius organo audinius, ant kurių palaipsniui augs jo paties audiniai. Taigi varpos storis apskritime padidės 1-2 cm.

operatyvus varpos padidėjimas

Konservatyvus metodas

Naudojant ilgintuvą, prietaisą, galintį padidinti varpos dydį 0, 5–1 cm per metus, naudojant kasdien. Vienas prietaiso galas atsirems į gaktos sritį, o kitas - į varpos galvą, palaipsniui ištempdamas „kūną".

Melžimas. Varpą kaitina po karštu vandeniu, o tada "melžimo" judesiai atliekami kryptimi nuo pagrindo iki galvos. Reguliariai mankštinantis padidėja 0, 5 cm per metus.

Vakuuminio iškrovimo pagalba. Vakuuminio siurblio naudojimas leidžia tiek ištempti, tiek padidinti varpos skersmenį iki 1 cm per metus.

Yra dar vienas būdas padidinti varpos dydį be operacijos, tačiau taip pat efektyviai. Norėdami suprasti metodo esmę, turite žinoti, kad iš vidaus organas turi kempinę struktūrą. Kai susijaudina, „kempinės" ląstelės užpildomos krauju, padidėja ir varpa tampa įtempta - tai yra erekcija. Bet šis padidėjimas apsiriboja urvinių kūnų membrana, ty tunica albuginea. Būtent ši struktūra daro tiesioginę įtaką varpos dydžiui. Naujasis metodas yra naudoti specialų aparatą, kuris prisotina baltą membraną preparatais, kurie ją minkština, o tai palengvina audinių ištempimą, atliekamas vakuuminiu įtaisu. Verta paminėti, kad metodas yra labai efektyvus, nes jį galima naudoti ilgio padidėjimui iki 2 cm, o apskritime - iki 1, 5 cm tik per mėnesį. Reikia nepamiršti, kad bet kurį iš varpos padidinimo būdų galima naudoti tik prižiūrint urologui, kad būtų išvengta galimų komplikacijų.