Kokie yra varpos padidinimo pratimai? Mokymo namuose galimybės

Vyras nepatenkintas gaidžio dydžiu

Kad ir kokia stipri būtų stipriosios lyties atstumo galia, ilgio rodiklis užtikrintai užima pirmąją poziciją. Ir tai visai ne maža didelių vyrų užgaida, o duomenys, nuo kurių tiesiogiai priklauso jų psichinė būsena.

Vyras, turintis didelę varpą pasąmonėje, jaučiasi labiau pasitikintis savimi ir patrauklus, būtent šis veiksnys tarnauja kaip nematomas signalas ir patrauklumas moterims. Ar galima padidinti varpos dydį treniruojantis? Atsakymas yra straipsnyje.

Varpos išplėtimas narkotikais yra beveik neįmanomas, tačiau naudojant mechaninius poveikius, svorius, vakuuminius siurblius ir rankas galima pasiekti apčiuopiamų rezultatų. Reguliariai priėję ir teisingai vykdydami, per gana trumpą laiką galite padidinti varpą iki 3 centimetrų.

Manipuliacijoms su organu geriau rinktis ryto ir vakaro valandas, o penkiolika – trisdešimt minučių per dieną skirti procedūroms, kurios padidina varpos augimą. Pagrindinė sąlyga - būkite kantrūs, nes per vieną dieną stebuklas neįvyks.

Svarbu: Prieš pradedant bet kokį tempimo metodą, patariama kreiptis į gydytoją. Kadangi bet koks aplaidumas ir netinkamas atlikimas gali ne tik sužeisti, bet ir prarasti vyro organo jautrumą.

Augimo treniruotės namuose

Varpos dydis, kurį reikia padidinti

Labiausiai prieinamas variantas yra specialiai sukurtų pratimų rinkinys, skirtas varpos didinimui, kuriais siekiama normalizuoti kraujotaką, ištempti varpą ir pagerinti erekciją. Jūs netgi galite tai padaryti namuose.

Varpos dydį lemia kraujo kiekis, kuris erekcijos metu teka į organą.. . . Todėl, prieš pradedant bet kokio tipo mankštą, organas turi būti pašildytas, kad būtų išvengta traumų ir audinių elastingumo.

Norėdami sušilti, galite naudoti įprastą audinį, iš anksto sudrėkintą šiltu vandeniu, ir apvynioti varpą, neliesdami kapšelio srities. Vargonams atsipalaiduoti prireiks 5 minučių.


Raumenys tempiami

Tokio lavinimo ypatumas yra tai, kad bet koks tempimas atliekamas vangiai, tik organui. Tempiantys judesiai prisideda prie šiek tiek išorinės galvos išvaizdos. Tokios procedūros nepridės norimų 5–7 centimetrų, tačiau visiškai įmanoma pasiekti du ar tris.

Dėmesio: Varpos tempimas rankomis turi tą patį poveikį kaip varpos įtempimas tradicinėmis sistemomis.

Saugesnis sugriebimo būdas yra tai, kad stuburo nervas, einantis išilgai varpos išorės, nėra spaudžiamas. Kiekvienas vyras gali išrasti savo sugriebimo būdus, pasikliaudamas asmeniniais pojūčiais.

Svarbiausia - per daug nespausti varpos, kad nesutriktų kraujotaka. . . . Skalę bus galima įvertinti per dvi savaites. Tačiau norint pasiekti matomų rezultatų, prireiks maždaug trijų mėnesių treniruočių namuose.

Jelqing

Tai pratimai su ilga istorija, kurie sėkmingai naudojami ir šiandien. Veikimo principas sutrumpinamas iki organo ištempimo rankomis. Dėl to varpoje, masažuojančių judesių pagalba, padidėja kraujospūdis.

Toks tempimas išprovokuoja audinių mikropažeidimus, kuriuos po kurio laiko kompensuoja naujų ląstelių augimas.

Žmogus padidino varpą mankšta

Šio metodo analogija yra panaši į raumenų auginimą.. . . Praėjus laikui, milimetrui milimetrui, pastebimas varpos padidėjimas. Kad rezultatas būtų tikrai matomas, pratimą reikia atlikti bent kartą per dieną.

Pirmosiomis dienomis procedūra turėtų būti atliekama mažiausiai 50–100 kartų. Iki mėnesio pabaigos palaipsniui ruožų skaičių galima padidinti iki 200 pakartojimų vienu metu. Maždaug po mėnesio, kai bagažinė bus stipresnė, pratimus galima atlikti didesniu aktyvumu, stipriau tempiant mėsą, dėl jungiamųjų raumenų treniruotės.

Jei bus laikomasi šios technikos, varpos galva patins ir parausta dėl intensyvios kraujotakos. Kai rezultatas patenkinamas, galite toliau sportuoti pastebimais intervalais, bet bent kartą per savaitę.

Manipuliacijos turi būti atliekamos pusiau susijaudinus, kad nepakenktų kraujagyslių venoms.. . . Procedūros metu būtinai naudokite tepalą arba įprastą vazeliną, kad išvengtumėte odos įbrėžimų ir įbrėžimų.

Tiražas

Gera kraujo cirkuliacija geriausiu būdu turi įtakos ne tik vyriškumo būklei, bet ir dydžiui. Dėl prastos lytinių organų kraujotakos vyrą paverčia susilpnėjusios ar visai nesant erekcijos įkaitu.

Geriausias kraujo tekėjimo į varpą metodas yra fizinis aktyvumas ir bent jau pagrindinės fizinės veiklos atlikimas, pavyzdžiui, lengvi rytiniai pratimai, lipimas laiptais ir kasdieniniai ilgi pasivaikščiojimai.

Daugelį amžių žmonija aktyviai naudoja natūralius afrodiziakus, kad padidintų kraujotaką, o tai sustiprina potenciją dėl kraujo tekėjimo į organus.Tarp vyrų populiariausia yra ženšenio šaknis., taip pat pirmaujančias pozicijas užima imbieras, čiobreliai ir riešutai.

Kegelio gimnastikos blokas

Varpos padidinimo gimnastika

Kegelio pratimų pagalba yra netiesioginė, ji susideda iš didesnio kraujo tekėjimo į organą tūrio.

Tai leidžia varpai pasiekti maksimalią erekciją.. . . Šį penio rasos mokymą rekomenduojama naudoti kaip pagalbinį, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai.

Norėdamas geriau suprasti, kurie raumenys turėtų būti įtraukti, vyras tiesiog turi pabandyti nutraukti šlapinimosi procesą ir pajusti, kaip šiuo metu veikia tarpvietės ir dubens dugno raumenys.

Kegelio pratimų privalumai yra tai, kad nėra kontraindikacijų ir skausmingų pojūčių.

Patarimas: Varpos raumenų susitraukimas lieka visiškai nematomas, todėl manipuliacija organu gali būti atliekama bet kur ir bet kada.

Jėgos traukimas

Tačiau geriausias metodas išlieka rankiniu būdu, kuris naudoja pirštus.. . . Norėdami atlikti pratimą, kasdien turite praleisti nuo 20 iki 30 minučių ant kūno.

Tokių manipuliacijų metu varpą reikia visiškai atpalaiduoti, kad būtų patogiau patraukti organo apyvarpę iki galo. Pratimas turėtų būti atliekamas iki silpno skausmo būsenos, tačiau neturėtų būti stiprių skausmo pojūčių.

Procesą sudaro varpos traukimas aukštyn, žemyn ir kairėn. Tokios manipuliacijos prisideda prie sėkmingo varpos korpuso ištempimo, dėl kurio padidėja organo ilgis.

Apskritas ruožas

Šiek tiek panašus į jėgos trauką.Šios technikos skirtumas yra lėtas varpos sukimasis prieš laikrodžio rodyklę.. . . Reikalingas pakartojimų skaičius yra 25. Po kiekvieno tolygaus raundo organą reikia purtyti ir masažuoti, kad pagerėtų kraujotaka. Pratimai padeda prailginti varpą, ištiesdami kremzlinius procesus jos pagrinde.

Sėdi

Šiam pratimui atlikti reikia naudoti kėdę ar sofą. Tempimas yra svarbus nedaug erekcijos turinčiam nariui. Tai reikalinga tam, kad organą būtų galima laisvai ištempti ir pasukti tam tikra kryptimi. Tokio tempimo metu varpą reikia traukti ne į viršų ir į šoną, o link sėdmenų, kad po to lėtai sėdėtų.

Metodo poveikis yra padidėjęs spaudimas organo viduje esančioms akytosios kūnai.. . . Dėl to matomi rezultatai pasiekiami ne tik ilgio, bet ir varpos pločio srityje.

V formos

Piršto žiedas, skirtas apvesti varpą mankštai

Tai turėtų būti padaryta minkštu organu. Tokiu atveju pirštų žiedas suima galvą ir laikomas kelias sekundes. Jums reikia atlikti 10 būdų.

Kad efektas būtų akivaizdus, pratimo metu laisvos rankos nykščiu reikia tvirtai prispausti varpos pagrindą ir perkelti jį į galvą ir atgal į pagrindą.Atliekant pratimą, neturėtų kilti nepatogumų ir skausmo.. . .

Jei atliekant pratimą atsiranda skausmas, būtina išspausti galvą, o tai skatina kraujo nutekėjimą ir, jei nėra diskomforto, galite tęsti tempimą.
Masažas

Varpos padidinimo masažas yra šiek tiek panašus į masturbacijos procesą. Norėdami išvengti skausmo ir diskomforto tempimo procedūros metu, turite naudoti lubrikantą.

Esant šviesos erekcijos būsenai, varpą sugriebia pirštai prie pagrindo. . . Judesiai į galvą ir nugarą daromi didėjimo tvarka, palaipsniui greitis didėja. Pasiekus pilną erekciją, vyriškas organas suimamas dviem rankomis ir kelis kartus ištemptas, kuo ilgiau išsilaikantis pailgėjus. Dėl to kraujas sulaikomas giliuose varpos sluoksniuose.

Krovinių pakabinimas

Metodas naudojamas organo padidinimui, naudojant svarmenis gale. Manipuliacijos su varpos viduje esančiais svoriais išprovokuoja nedideles ašaras (mikrokrekius), kurios netrukus užpildomos pusiau kremzliniu dariniu, prisidedančiu prie natūralaus varpos pailgėjimo.

Dabar jūs žinote, ką daryti namuose, kad padidintumėte savo varpą. Jei norite, galite pakeisti keletą dalykų apie varpos dydį.

Šalutiniai poveikiai

Mankšta namuose, didinanti vyro varpos augimą, gali turėti daug šalutinių poveikių. Daugelis jų trunka trumpai ir dingsta per kelias dienas.Jie apima:

  • odos paraudimas ir raudonos dėmės ant jo. Dažnai šį poveikį sukelia per didelės pastangos;
  • sausa varpos oda gali rodyti neteisingą arba nepakankamą tepalo kiekį.
Šalutinis varpos padidinimo pratimų poveikis

Tačiau ne visi tempimo „šalutiniai poveikiai" atrodo taip nekenksmingi. Vyras gali baigtis pernelyg aktyviu ir griežtu požiūriu į mankštą:

  1. Organo skausmas.
  2. Varpos patamsėjimas.
  3. Mėlynės ir raudonos dėmės.
  4. Pūslelės.
  5. Kraujas ir kraujo krešuliai lytinių organų induose.
  6. Laikinas erekcijos trūkumas.

Norėdami pagerinti rezultatus po mankštos, tepkite varpos padidinimo kremą.

Jei nuspręsite dėl varpos didinimo pratimų, svarbu prisiminti pagrindinę taisyklę: nesvarbu, koks prigimties skausmas atsiranda manipuliuojant varpa, jis a priori negali būti nekenksmingas. Todėl, jei kuriame nors pratimo etape pradėjote jaustis nepatogiai ir skausmingai, visa troškus, tolesnių procedūrų atlikti nepatartina.

Skausmas gali praeiti pats per kelias dienas. Bet jei taip neatsitiko, turite nedelsdami susisiekti su specialistu, kad išsklaidytumėte ar patvirtintumėte abejones ir pakoreguotumėte tolesnius veiksmus. Realu padidinti vyro lytinį organą fiziniais pratimais.